Як вивести хну з волосся?

Як вивести хну з волосся?

Хна - чудовий з усіх точок зору природний барвник, який не тільки надає волоссю красивий відтінок, але і сприяє їх оздоровленню. Однак в основному цей продукт дає руду гаму. І, звичайно, з часом вона може набридати. Як вивести хну з волосся і чи можна це зробити без шкоди для локонів? Чи вийде потім змінити відтінок на більш яскравий або світлий? Фахівці стверджують, що все це можливо. Але слід пам'ятати, що найбільший ефект все зазначені процедури дають протягом двох тижнів після фарбування хною. Потім вона настільки добре всмоктується у волосся, що позбутися від рудого відтінку буде непросто.

Зміст статті

  • Народні засоби для виведення хни
  • Швидке і ефективне виведення хни
  • Чи можна змінити відтінок?

Народні засоби для виведення хни

Більшість домашніх рецептів хороші тим, що надають м'яку дію. Чим можна вивести хну з волосся без шкоди для їх кольору і структури? Одним з найефективніших засобів вважаються масляні маски. Причому найкраще брати в якості основи оливкова олія, яке попередньо потрібно підігріти. Цей продукт наносять по всій довжині волосся, потім накривають голову поліетиленовою шапочкою або плівкою і залишають на пару годин. Після чого масло треба змити, використовуючи шампунь для жирного волосся.

Чи можна вивести хну з волосся іншим способом?Існують різні домашні методи. Дуже хороший ефект дає застосування господарського мила, але потрібен тривалий час, щоб позбутися від рижіни. Засіб дозволяє розкрити лусочки волосся, тому барвник буде легше виводитися. Для цього потрібно взяти звичайне, без всяких добавок, господарське мило і обробити їм пасма від коренів до кінчиків. Потім потрібно ретельно змити піну і нанести масляну маску, щоб нейтралізувати пересушує дію лугу. Досить трудомістку процедуру доведеться регулярно повторювати протягом місяця, і весь цей час хна буде йти разом з мильною піною. А після вже можна перефарбувати волосся в будь-який вподобаний відтінок.

Приблизно такий же результат дає застосування медичного спирту. Їм слід рясно змочити волосся і тримати близько п'яти хвилин. Потім, не змиваючи спирт, потрібно змастити пасма маслом (оливковою або лляним), накрити голову поліетиленовою плівкою і тримати маску протягом півгодини. Після склад ретельно змивають шампунем. Можливо, доведеться повторити процедуру кілька разів. Спирт допомагає відкрити волосяні лусочки, а масло дозволяє витягнути фарбу.

до змісту ↑

Швидке і ефективне виведення хни

За допомогою домашніх засобів досить важко швидко вивести хну з волосся. Проте є і досить радикальні рецепти. Наприклад, змішати воду (обсяг, який зазвичай використовується для полоскання волосся) з трьома столовими ложками оцту. Пасма потримати в такому розчині буквально протягом 10 хвилин, а потім ретельно вимити звичайним шампунем. Після даної процедури рекомендується застосовувати доглядає бальзам. Цей склад дозволяє за один раз вимити велику кількість природного фарби.

до змісту ↑

Чи можна змінити відтінок?

Якщо відтінок вийшов занадто яскравим, його можна приглушити. Для цього використовують кислу сметану. Потрібно нанести її на волосся так само, як маску, надіти поліетиленову шапочку і тримати на голові годину. Подібним чином діє і маска з кефіру і дріжджів. Але такий склад доведеться не змивати вже 2 години. Маска корисна для волосся, тому її дозволяється робити щодня.

Зробити відтінок не стільки рудим, скільки каштановим можна за допомогою звичайного меленої кави. Найкраще відразу додавати його в хну для фарбування, щоб отримати більш темний тон. Тоді не доведеться ламати голову, намагаючись знайти спосіб позбутися від негарної рижіни.