Як прибрати зелений відтінок з волосся?

Як прибрати зелений відтінок з волосся?

Часом жінка, перефарбувавшись в черговий раз або відвідавши басейн, з подивом виявляє, що її зачіска набула смарагдовий колір. Виглядає, звичайно, цікаво, але як прибрати зелений відтінок з волосся? Перш за все потрібно пам'ятати, що таку несподіванку легше запобігти, ніж потім з нею боротися.

Зміст статті

  • Причини прозелень
  • Народні методи боротьби
  • Хімічна зброя проти зелені

Причини прозелень

Досвідчені перукарі знають, що зелень з'являється, якщо волосся теплого відтінку (рудого, золотистого) перефарбувати в холодний (наприклад, попелястий). Такий же ефект може бути від застосування неякісної фарби. Натуральні барвники - хна і басма - теж здатні повести себе непередбачувано. Фарбування ними освітленого волосся або, навпаки, освітлення після них загрожують якраз зеленим відтінком. Подібну злий жарт може зіграти і знебарвлення після хімічної завивки. Крім того, зелень на голові іноді виникає і від контакту з хлоркою. Ось чому в басейні з хлорованою водою не можна нехтувати герметичній шапочкою.

до змісту ↑

Народні методи боротьби

У багатьох випадках нейтралізувати пігмент, який змінив свій колір, можна кислотою. Але волосся потрібно берегти, тому вона не повинна бути агресивною. Хороший вибір - лимонний сік. Він допоможе прибрати зелений відтінок після фарбування волосся.Слід розвести 100 мл свіжовичавленого соку в склянці води, а потім нанести це засіб на вимиту голову. Якщо колишній світлий колір не повернувся, рекомендується повторити процедуру через день-два або додати побільше лимонного соку в розчин. Треба пам'ятати, що це не додає волоссю здоров'я, а значить, важливо подбати про їх харчування та зволоження за допомогою масок.

Легку прозелень досить ефективно прибирає томатний сік. Він діє м'яко і не зашкодить шкірі голови. Потрібно прополоскати волосся в соку і гарненько вимити хвилин через 15. Його дія теж засновано на здатності кислоти руйнувати пігмент.

Ще одне доступний засіб з кислотою - звичайний аспірин. Чотири таблетки потрібно подрібнити і розчинити в склянці води, намочити цим засобом волосся і змити через 15 хвилин. Ацетилсаліцилова кислота переможе небажаний відтінок, але потрібен час і догляд для відновлення здоров'я шевелюри. Втім, це відноситься до всіх засобів, що містять кислоту.

до змісту ↑

Хімічна зброя проти зелені

Якщо народні рецепти не допомогли, чи можна прибрати зелений відтінок з волосся іншими способами? Відтінків шампуні і тоніки дозволять якщо не вивести його, то зафарбувати. Для цього відтінок їх повинен бути рожевим або червоним. Але використовувати такі засоби потрібно особливим чином - змішати зі звичайним шампунем і залишити на кілька хвилин під час миття голови. Або розвести невелику кількість тоніка в літрі води, а потім обполіскувати волосся цим розчином після шампуню. Можна спробувати і спеціальний шампунь проти зелені.

Якщо вже й перераховані кошти не подіяли, доведеться йти в салон.Професійна змив і якісна перефарбування напевно поліпшать становище. Майстер точно знає, якою фарбою прибрати зелений відтінок. Для нейтралізації цього кольору вона повинна бути з червоним пігментом. Якщо з якихось причин забарвлення небажана, фахівець складе кольорову маску-відтінок - теж з додаванням червоного або мідного пігменту, щоб перебити зелень. Ключовий момент тут - правильно вибрати салон і майстра, який зробить гірше.

Перераховані вище методи приведення кольору волосся в порядок зазвичай підходять як блондинкам, так і брюнеткам. Вони різноманітні, є з чого вибрати відповідний спосіб, і в більшості випадків ефективні. Так що жінці, яка зіткнулася з питанням, як прибрати зелений відтінок з волосся, можна порадити не опускати руки і негайно приступати до вирішення проблеми.