Як зареєструватися в скайпі?

Як зареєструватися в скайпі?

В епоху цифрових технологій відеозв'язок стала буденною справою. Практично у кожного просунутого користувача на смартфоні, планшеті або комп'ютері встановлений Skype для зв'язку з друзями, знайомими та близькими людьми. Слово "скайп" вже стало прозивним, так як більшість людей мають на увазі під ним не програму, а спілкування за допомогою відеозв'язку через інтернет. Якщо ви вже ознайомилися з програмою, то напевно задумалися про те, як зареєструватися в скайпі.

Skype - це звичайна програма для комп'ютера, яка дозволяє безкоштовно спілкуватися по інтернету. Власне кажучи, ви оплачуєте тільки інтернет-трафік, витрачений на спілкування. З огляду на, що майже всі оператори надають безлімітні тарифи, відеозв'язок по скайпу, по суті, безкоштовна. Для того щоб почати спілкуватися по Skype, вам буде потрібно завантажити і встановити програму на комп'ютер або смартфон / планшет з Android / iOS, а також забезпечити собі доступ в інтернет. Причому якщо якість вашого інтернету погане (швидкість нижче 384 кб / с), то спілкуватися по відеозв'язку через скайп не вийде. Крім того, для комп'ютера потрібно буде придбати колонки і веб-камеру з мікрофоном. Втім, мікрофон можна купити окремо або разом з навушниками.

Крім відеозв'язку, скайп дає можливість листуватися з іншими користувачами, а також здійснювати голосові дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони.Але без аккаунта в Skype ви не зможете зробити жодного дзвінка. Після установки програми ви побачите наступне віконце:

натисніть на картинку для збільшення

За допомогою програми Skype вимагає від користувача логін і пароль для початку роботи. Отримати їх ви можете безкоштовно, зареєструвавшись на офіційному сайті програми // www. skype. com. Отже, щоб зареєструватися в скайпі, відкриваємо вищевказаний сайт в браузері і натискаємо на посилання "Приєднуйтесь".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці вибираємо вкладку "Реєстрація нових користувачів". По суті, весь процес реєстрації аккаунта можна розділити на 4 етапи: введення ПІБ та e-mail, додавання особистих даних, вказівка ​​логіна і пароля, введення капчі з наступним підтвердженням реєстрації. Розберемо кожен етап створення аккаунта до Skype окремо.

Отже, на першому етапі вам буде потрібно ввести свої прізвище та ім'я, а також вказати діючий поштову скриньку. Безсумнівно, ви можете написати будь-яке ім'я, так як ніхто не буде перевіряти достовірність введених даних. А ось електронний ящик краще вказувати свій, бо на введений e-mail будуть приходити різні повідомлення, а в разі втрати доступу до аккаунту ви зможете через нього відновити пароль до скайпу. При цьому не варто турбуватися про те, що адреса вашої пошти стане відомий комусь сторонньому. Ніхто, крім вас, не знатиме про існування поштової скриньки, зазначеного при реєстрації аккаунта.

натисніть на картинку для збільшення

Після введення e-mail і прізвища з ім'ям в "Особистих даних" обов'язково потрібно вказати регіон і мову. За замовчуванням в рядку "Регіон / Країна" встановлена ​​"Росія", а в рядку "Мова" - "Русский".Якщо система визначила країну і мову неправильно, рекомендуємо змінити їх. Крім цих даних, ви також можете вказати дату свого народження, місто, номер телефону і вибрати стать. Але якщо ви приховуєте свій вік, стать і номер телефону, то ви маєте право їх не вказувати. Система дозволить зареєструвати аккаунт і без цих даних.

натисніть на картинку для збільшення

До наступного етапу реєстрації варто поставитися з усією серйозністю. Вам потрібно ввести логін і пароль. Пароль, як зазвичай, вводиться двічі і повинен містити букви і цифри. Крім того, пароль до логіну скайпу повинен починатися з літери за якою не може перевищувати 20 символів.

Якщо введений логін вже є в системі, то сайт вас про це повідомить. Намагайтеся не перевантажувати логін зайвими знаками, так як в подальшому він стане вашою "візитною карткою". Якщо ви бажаєте допомогти скайпу в "опитуванні", то вкажіть в випадаючому списку, як ви припускаєте використовувати Skype. Збережіть вами логін + пароль в затишному містечку (листок паперу, текстовий файл), так як вони в подальшому вам будуть потрібні для авторизації в програмі.

натисніть на картинку для збільшення

На останньому етапі вам потрібно ввести код з картинки. Якщо картинка не видно, клікніть кнопку "Оновити" праворуч від неї. Вам не потрібні новини компанії? Сміливо знімайте галочку з пункту "Отримувати повідомлення по електронній пошті". При бажанні ви можете ознайомитися з "Декларацією Skype" і "Умовами використання Skype". Після закінчення натискаємо на "Я згоден (на) - Далі".

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення реєстрації ви будете автоматично авторизовані на сайті Skype під своїм логіном.

натисніть на картинку для збільшення

Сміливо закриваємо браузер, відкриваємо Skype і вводимо збережені логін і пароль.Після авторизації можливо здійснювати відео- і голосові дзвінки, а також спілкуватися через вбудований чат. Причому одним аккаунтом ви можете користуватися як на комп'ютері, так і на смартфоні.

Якщо ж у вас немає ПК і ви вирішили скористатися скайпом на смартфоні або планшеті під управлінням Android | iOS, то реєстрація нового облікового запису можлива через додаток на пристрої. Наведемо приклад реєстрації нового користувача в додатку Skype на Android OS.

Після першого входу в мобільний скайп додаток запропонує вам ввести логін + пароль або зареєструвати новий акаунт.

натисніть на картинку для збільшення

Вибираємо посилання "Створити обліковий запис" і в наступному вікні програми погоджуємося з умовами використання Skype кліком по кнопці "Приймаю".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні вводимо бажаний логін, пароль (двічі), а також адресу електронної пошти і номер телефону за бажанням. Підтверджуємо реєстрацію кліком на іконку синього кольору у верхній правій частині екрана. Майте на увазі, що без підключення до інтернету зареєструвати аккаунт в скайпі на планшеті або смартфоні не вийде.

натисніть на картинку для збільшення

Пропонуємо подивитися цікаве відео на тему безкоштовної реєстрації нового користувача в Skype.