Як зменшити об'єм волосся?

Як зменшити об'єм волосся?

Як не дивно, шикарний обсяг шевелюри, про який багато хто мріє, для деяких може стати справжньою проблемою. Нерідко винуватцями зайвої пишності виступають невірно підібрана зачіска, деякі помилки по догляду за локонами, негативний вплив навколишнього середовища (підвищена вологість, дощ або інші опади). Саме з цієї причини рекомендується розібратися в тому, як зменшити об'єм волосся за допомогою сучасних косметичних засобів і правильного укладання.

Зміст статті

 • Спеціальні засоби для догляду за локонами
 • Яку зачіску віддати перевагу для зменшення обсягу волосся?
 • Деякі рекомендації

Спеціальні засоби для догляду за локонами

Завдяки представленим нижче засобів можна контролювати потрібний обсяг локонів, правильно доглядаючи за ними:

 • Віддавайте перевагу косметичним лініях для густих і хвилястого волосся. Адже саме такі бальзами і шампуні будуть обтяжувати їх, роблячи більш гладкими. Подібний ефект роблять і кондиціонери, які не потрібно змивати.
 • Вдайтеся до продуктів для укладання зачіски - помадам, воскам, антізавівающім сироватка. Всі вони дозволять згладити кучері, додати ваги волоссю, зменшуючи обсяг. Якщо ж локони електризується, варто звернути увагу на продукти, які допомагають зберігати секції пасом і контролювати їх обсяг.
 • Домашні маски з желатином. Рецепт простий: 1 упаковку желатину і жовток курячого яйця перемішайте і збийте до отримання однорідної маси, щоб не було грудок. Додайте в свій шампунь, залиште на 30 хвилин. Розподіліть отриману суміш по всій довжині локонів. Замотайте голову рушником або надягніть пакет. Змийте через 30 хвилин. Така маска не тільки зменшить обсяг, але і оздоровить сухі кінчики.
до змісту ↑

Яку зачіску віддати перевагу для зменшення обсягу волосся?

Варто вибирати правильні зачіски, здатні мінімізувати обсяг пасом. Нижче представлені найбільш підходящі варіанти:

 • Шаруваті стрижки, які зменшують обсяг волосся, відмінно підійдуть для довгих пасом. Робіть довгі шари, адже чим коротше вони будуть, тим більше вийде обсяг у шевелюри.
 • Підберіть ту довжину волосся, яка зменшить обсяг. Зачіски середньої довжини і короткі стрижки будуть робити пасма більш пухнастими. Найкраще створювати або дуже короткі стильні зачіски, або довгі. Неслухняні, густі, хвилясті волосся, але з пристойною довжиною сприятимуть прояву небажаного обсягу.
 • Щомісяця подстригайте локони хоча б на 1-2 см. Таким чином ви позбудетеся не тільки від пошкоджених кінців, але і від маси обсягу, запускаючи стимулюючий процес прискореного зростання.
до змісту ↑

Деякі рекомендації

Дотримуйтесь прості поради стосовно того, як зменшити об'єм волосся в домашніх умовах:

 • Слідкуйте за здоров'ям локонів. Якщо на Прядко є лусочки, які свідчать про пошкодження, зачіска буде виглядати неохайно. Для лікування використовуйте спеціальні відновлювальні маски, бальзами, домашні рецепти краси.Корисним буде таке рішення: необхідно змастити кефіром коріння і все пасма, після цього голову треба утеплити целофаном, тримати не менше години. Далі слід вимити волосся під теплою водою з шампунем. У складі домашніх масок лежать, як правило, народні засоби, і чималим плюсом вважається те, що це не зажадає великих матеріальних витрат. Дієві маски для волосся в найкоротший термін приведуть ваші локони в порядок. Цілком можливо підібрати рецепт під наявну проблему.
 • Сушіть волосся не рушником, а природним чином. Намагайтеся не вдаватися до використання фена. Цей прилад нагородить вас ще більшими завитками і відповідним об'ємом. Нанесіть спеціальний антізавівочний продукт на прядки і дочекайтеся, поки він висохне.
 • Якщо і довелося висушити голову феном, то робіть це по всій довжині. Простягніть пасмо вниз, супроводжуючи гарячим потоком повітря, це дозволить згладити і випрямити її.

Як бачите, при правильному підході проблема вирішиться досить швидко і без серйозних матеріальних витрат.