Як зменшити браслет на годиннику?

Як зменшити браслет на годиннику?

За наручним годинником можна визначити час. До того ж вони є не виходять з моди аксесуаром. Але буває так, що куплена або подарована річ не відповідає розмірам руки, зісковзує з неї, занадто бовтається на зап'ясті. Як зменшити браслет на годиннику, щоб володіння стильним предметом приносило виключно задоволення?

Вступити в цьому випадку можна по-різному. Кому-то буде простіше довірити всю роботу досвідченого фахівця з ремонту годинників, інші вважають за краще справлятися з подібними проблемами самостійно. До слова сказати, існує вельми зручне пристосування, створене спеціально для зміни розміру металевих браслетів. Але при відсутності такого і в разі відсутності бажання відвідати майстерню можна слідувати одній з інструкцій, пропонованих далі.

Зміст статті

  • Замок на браслеті - як вирішити проблему за допомогою нього
  • Видалення ланок як спосіб зменшення браслета

Замок на браслеті - як вирішити проблему за допомогою нього

Спочатку потрібно спробувати діяти саме цим способом. Він є підходящим в тому випадку, якщо у верхній накладці браслетного запору можна виявити спеціальні отвори. Як правило, вони передбачені виробниками і призначені саме для регулювання розміру браслета.

Суть всієї операції полягає в тому, щоб переставити на інше місце стрижень, що скріплює сам браслет із застібкою.Для цього слід "втопити" деталь, ввівши шило, зубочистку або інший тонкий предмет в той отвір, в якому вона закріплена. Коли головка виявиться під накладкою, треба перемістити край браслета на бажану відстань.

Необхідно домогтися того, щоб гвоздик закріпився в іншому обраному отворі (про це буде свідчити характерний звук). Виробляти описані маніпуляції слід терпляче і акуратно, інакше є ризик того, що стерженек під дією закладеної пружини вилетить і знайти настільки мізерну деталь буде проблематично.

При зменшенні браслета головне - не перестаратися. В остаточному варіанті цей компонент наручних годинників не повинен щільно обтягувати зап'ясті. Обов'язково потрібно залишати зазор, через який пройде палець. А якщо браслет, навпаки, залишився дуже вільним або його конструкція не передбачає укорочення за допомогою застібки, застосовується інша методика.

до змісту ↑

Видалення ланок як спосіб зменшення браслета

Ряди ланок розташовуються по обидва боки від корпусу з циферблатом. Кожен ряд впирається в запор браслета. З якого боку слід видаляти зайві елементи? Якщо буде достатньо прибрати тільки одна ланка, то воно повинно знаходитися на більш довгому відрізку браслета. Коли непотрібних ланок кілька, з кожного боку їх видаляється порівну. У будь-якому випадку треба прагнути до збереження центрального розташування застібки після зменшення браслета. Необхідно також зауважити, що вилучати із загальної ланцюга можна не будь-які ланки, а лише ті, на яких вибиті стрілки.

Вибір інструментів для роботи залежить від того, за допомогою яких деталей з'єднуються ланки.Шпильки або штифти виштовхуються шилом. Стрілки підказують, в якому напрямку треба натискати на сполучну деталь. Якщо стрижень не зрушується з місця, доведеться скористатися молоточком. Коли штифт здасться з іншого боку браслета, потрібно остаточно витягти його з системи ланок пассатижами.

Сполучні гвинти витягуються за допомогою іншого інструменту - тонкої викрутки. Спочатку може здатися, що викриття деталі неможливо. Це пояснюється тим, що на виробництві для більш надійної фіксації гвинтів в пазах застосовуються спеціальні склади. Приклавши необхідних зусиль, можна успішно впоратися із завданням. Після видалення зайвих елементів залишиться відновити цілісність браслета, знову з'єднавши ланки шпильками або гвинтами.

Намагаючись зменшити розмір браслета годин, треба користуватися будь-якими інструментами дуже акуратно, щоб не залишити подряпин на цінної речі.

Корисно також ознайомитися з відео, на якому вся послідовність дій представлена ​​наочно: