Як записати бій в world of Tanks (WoT)?

Як записати бій в World of Tanks (WoT)?

"Мир танків" відсвяткував своє чотириріччя і готується до першого ювілею. Цього року розробники гри зробили упор на функціонал і графічну складову. Нові танки практично не з'являлися в грі, за винятком преміумного японця Te-ke і спеціального американського танка T23. У World of Tanks, як і в футболі, ви в будь-який момент можете подивитися відеоповтор бою. Так звані реплєї (replays) зберігаються в спеціальній папці клієнта. Для їх перегляду не потрібно особливий відеоплеєр або установка додаткового софту. Перегляд запису бою здійснюється через офіційний клієнт гри. Як записати бій в World of Tanks і переглянути його?

Правда, велика частина гравців не користуються можливістю запису боїв. Але реплєї дають можливість поглянути на себе з боку, розібрати після бою свої помилки або насолодитися супербоя. Існує навіть певна каста гравців, які діляться реплєєв на спеціальних сайтах і в Youtube. Записи боїв також важливі при тестуванні патчів, оскільки довести що-небудь на відео набагато простіше, ніж на словах.

реплєї: розвіюємо міфи

Багато хто думає, що реплєї - це звичайні відеоролики, які займають великі обсяги пам'яті на локальному диску. Це не так, бо реплєї - це лише запис дій танків. Одна запис бою важить максимум 1 Мб.Таким чином, на запис тисячі боїв у вас піде не більше 1 гігабайта на жорсткому диску.

Міф другий про них говорить: запис бою знижує FPS в грі. І цей міф також не є правдою, так як при включеній функції запису боїв йде збереження дій танків, а не графічної складової. По суті, реплєї - це файл, в якому містяться всі параметри бою і координати танків, а також їх дії на полі бою. Клієнт гри при запуску запису бою емулює середовище: запускає ту ж карту, "розставляє танки" і відповідно до файлу реплея програє бій.

Активація функції і програвання реплєєв

Щоб записати бій, досить зайти в клієнт гри, встановити "Налаштування" і в пункті "Записувати бої" вибрати потрібний параметр. З поновлення 0. 8. 7 у гравців з'явилася можливість вибрати між записом всіх боїв або збереженням останнього поєдинку.

натисніть на картинку для збільшення

Підтверджуємо збереження налаштувань кнопкою "Застосувати" + "ОК".

Після даної процедури кожен бій буде записуватися в певний файл. Питання "як записати бій в WoT" вирішене, залишилося розібратися з тим, як відкрити реплєї.

Для початку відкриваємо папку з клієнтом гри, яка зазвичай знаходиться за адресою C: / Games / World_of_Tanks.

натисніть на картинку для збільшення

Кількома по директорії replays і відкриваємо її. У цій папці містяться всі файли записаних боїв.

натисніть на картинку для збільшення

З назви файлу можна дізнатися дату і час бою, танк і карту, на якій був записаний бій.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб запустити реплєї, досить клацнути по ньому двічі лівою кнопкою. Автоматично запуститься клієнт гри, і ви зможете побачити повтор свого бою.Пам'ятайте, що перед запуском реплея потрібно закрити клієнт гри.

Якщо при відкритті файлу з реплєєв ви бачите таке віконце:

натисніть на картинку для збільшення

Вам потрібно вибрати пункт "Вибір програми зі списку" і вказати файл World_of_Tanks. exe по кнопці "Огляд".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого вибираємо "World of Tanks" зі списку програм і натискаємо кнопку "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

Дану процедуру доведеться виконати всього лише раз. Надалі реплєї будуть запускатися подвійним кліком по файлу.