Як підняти статистику в world of Tanks (WoT)?

Як підняти статистику в World of Tanks (WoT)?

Поняття "статистика" і "КПД" з'явилися практично з моменту запуску гри. У перші роки на статистику досягнень звертали увагу лише гравці-статисти, та й сама Мінстату була лише критерієм прийняття гравця в клан. Але з появою "оленемера" багато геймери з "Світу танків" вирішили її підняти, щоб бути "крутіше" інших гравців. Так з'явилися "Твінкі" - гравці, які зареєстрували нові акаунти і накачати статистику. Але що робити, коли на основному акаунті вже багато прокачаних топів, а статистика жахлива? Як підняти статистику в World of Tanks?

Підняти статистику аккаунта, на якому 40% перемог при 30 тисячах боїв, буде дуже складно, так як доведеться перемагати не в одній тисячі битв, а ось підправити статистику на пару відсотків при невеликій кількості боїв (5 -10 тисяч) цілком можливо. Пам'ятайте, що для підняття вашого ККД потрібні ігровий настрій і бажання. На жаль, без бажання перемагати підвищити ігрову статистику буде неможливо.

Зміст статті

 • Зміна параметрів гри
 • Проблеми з пінгом
 • Корисні моди
 • Навчальні огляди і відео
 • взводний гра

Зміна параметрів гри

Якщо ви задалися таким питанням, то, найімовірніше, ви провели не одну сотню боїв в "Світі танків" і знайомі з основними принципами і настройками гри. З них-то і варто почати підвищення своєї статистики. Загляньте в налаштування клієнта і відключіть наступні пункти: "ефект оптики в снайперський режимі", "динамічне розгойдування камери".

натисніть на картинку для збільшення

Відкрийте вкладку "Графіка" та відключіть додаткові ефекти, пов'язані зі снайперським режимом, травою, димом і т. Д. Всі ці ефекти будуть лише відволікати вас від ігрового процесу і просаджувати ваш FPS. Навіть якщо у вас потужний комп'ютер, не варто включати додаткові фішки графіки, так як клуби диму в снайперський режимі заважають прицілитися на ворога, а краса трави в бою не має ніякого значення.

Якщо ви граєте на ПК зі слабкими характеристиками, то виставте графіку на мінімум, щоб ваш FPS був в районі 30-40 кадрів в секунду. Безсумнівно, для комфортної гри вистачить і 24 к / с, але ефекти просаджують ФПС, через що виникають гальма при динамічних баталіях.

до змісту ↑

Проблеми з пінгом

Розберіться з вашим ігровим пінгом:

 • Ваш пінг не більш 150 ms? Прекрасно, вам не потрібно робити будь-яких дій щодо його поліпшення.
 • Ігровий пінг вище 150 ms? Пора подумати про те, як його зменшити. Вимкніть на час гри фаєрвол і антивірус, а також всі програми, пов'язані з інтернетом (Skype, Майл-агент і т. Д.). Припиніть завантаження файлів з інтернету за допомогою торрентів і завантажувачів. Встановіть на комп'ютер програму WoT Ping Server і виберіть сервер, на якому у вас найменший пінг.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Корисні моди

З появою модпаков установка модов займає не більше п'яти хвилин. Для будь-якого гравця, неважливо, статист він або нуб, рекомендується наступний набір модов:

 • "розумна" міні-карта з променем, сонаром, додатковими позначками і маркерами засвіти противника;
 • поліпшені приціли з додатковими індикаторами;
 • шкурки з зонами пробиття для новачків;
 • комплексний XVM-мод.

натисніть на картинку для збільшення

Що стосується "оленемера", то ставити його на ігровий клієнт чи ні, залежить від вас. Але досвід показує, що будь-який гравець з статой вище 60% може так само швидко злитися, як і "олень" з 40% перемог. При цьому гравець з 45% може "затягти" бій, бо до нього буде прихильний ВБР.

до змісту ↑

Навчальні огляди і відео

Якщо ви задалися питанням, як підняти статистику в WoT, то, найімовірніше, ви граєте погано. Відкрийте YouTube і подивіться огляди і VOD-и популярних WoT-геймерів. Досвідчені гравці розкажуть вам про краще техніці в грі і тактиці ведення боїв, розкриють вам затишні містечка на картах і покажуть, як не потрібно грати в "танках". Витратьте свій вільний час на перегляд корисного відео і читання оглядів танків.

до змісту ↑

взводний гра

Розібравшись з теорією "Мира танков", пора переходити до практики. Кращий спосіб підняти статистику в WoT - це грати взводом з 2-3 чоловік. Шанси команди на перемогу, в якій є взвод, завжди високі. Гра у взводі на перших порах не буде ефективною, але після того як ви почнете розуміти один одного, перемоги будуть приходити одна за одною.

Граючи у взводі, намагайтеся використовувати однотипну і однорівневу техніку. Наприклад, взвод з трьох E25 практично завжди "нагинає рандом", звичайно, якщо ними не управляють "відморожені раки". При виборі техніки постарайтеся вибрати танк, який вважається імбовим для свого рівня і класу: M18 "Хелкат", Hetzer, Т29, Type 59, Т54, Т-62А і т. Д. Для підняття статистика не воюйте на танках 1-3 рівнів, так як в більшості рейтингів бої на низкоуровневой техніці не враховуються.

Вибирайте ту техніку, яка у вас повністю прокачано.Екіпаж танка для взводу повинен мати кілька перків. Завантажте на танк потрібне вам обладнання і спорядження (не забудьте десяток голдових снарядів) і сміливо вступайте взводом в бій.

Перш ніж кудись поїхати, обговоріть це в ігровому чаті або по каналу зв'язку. Навчіться домовлятися і допомагати один одному в бою. Атакуйте одного ворога втрьох, а після його знищення перемикайтеся на танк іншого супротивника.

Що ж стосується тактики гри, то все залежить від техніки, яку ви вибрали для взводу, і вашого вміння бачити поле бою. Пам'ятайте, що люди вчаться на помилках, неважливо чиїх, своїх або чужих. Вдалих боїв і високого ККД!