Як покласти гроші на world of Tanks (WoT)?

Як покласти гроші на World of Tanks (WoT)?

У більшості гравців World of Tanks рано чи пізно виникає ситуація, коли не залишається вільних слотів в ангарі. Ціна одного слота для танка становить 300 золота (голди), а під час проведення акцій вартість може бути знижена до 150 одиниць. Але Голду можна придбати тільки за реальні гроші або отримати її в якості призу, беручи участь в різноманітних акціях і конкурсах. Втім, ігровий валюті в "Світі танків" можна знайти й інше застосування, наприклад, купити преміум-аккаунт або танк. Як покласти гроші на World of Tanks і придбати золото?

Варто уточнити, що купувати золото потрібно виключно через офіційний сайт гри // worldoftanks. ru. Якщо вам на іншому сайті пропонують придбати Голду за заниженою ціною, ні в якому разі не погоджуйтесь, так як в 100% випадків це шахраї. Спроба купити у них ігрову валюту призведе до втрати аккаунта в World of Tanks і грошових коштів.

Для придбання золота вам потрібно будь-яка віртуальна валюта. Якщо у вас ще немає електронного гаманця, то найпростіше розплатитися за Голду в "Світі танків" через QIWI. Щоб зареєструватися в Ківі, вам буде потрібно телефон і доступ в інтернет. Відкриваєте сайт // qiwi. com і проходите процедуру реєстрації. Після чого в будь-якому терміналі поповнюєте свій рахунок в Qiwi Wallet. Остаточна вартість золота в рублях постійно змінюється, так як курс голди залежить від курсу долара.Так 1000 золота обійдеться вам в 4 долари, а для покупки преміум-аккаунта на місяць вам буде потрібно 2500 голди, або 10 доларів.

Процедура придбання золота в "Світі танків"

Багатьох гравців цікавить питання, як покласти гроші на WoT. Але не всі з них знають, як правильно придбати Голду через офіційний сайт гри. Насамперед запускаємо браузер і вводимо в адресному рядку // worldoftanks. ru. Кількома в шапці сайту посилання "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється сайт "Варгеймінга", розробника World of Tanks. Вводимо e-mail і пароль, під яким ви авторізуетесь в грі. Відзначаємо "Запам'ятати мене", вбиваємо цифри з картинки у відповідне віконце і натискаємо "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Після авторизації в верхній частині офіційного сайту WoT з'явиться посилання "Поповнити рахунок".

натисніть на картинку для збільшення

Перехід за цим посиланням приведе вас в преміум-магазин гри. Вибираємо вкладку "Золото" в лівій частині екрана і натискаємо "Будь-яка кількість".

натисніть на картинку для збільшення

Вводимо кількість золота, яке ви хочете придбати. Наприклад, на покупку слота для танка і розширення казарми потрібно 300 золота. Для перенавчання одного члена екіпажу потрібно 100 золота, а день преміум-аккаунта обходиться в 250 голди.

натисніть на картинку для збільшення

Сайт автоматично розрахує поточну вартість голди в рублях. Якщо ви вирішили подарувати золото одному, то поставте галочку поруч з "Подарувати другу" і введіть його нік або виберіть одного з вашого списку контактів.

натисніть на картинку для збільшення

Після введення кількості золота вибираємо спосіб оплати. Як було сказано вище, краще оплачувати Голду через Ківі без будь-якої комісії з боку платіжної системи.

натисніть на картинку для збільшення

Вибрали QIWI? Прекрасно, в новому віконці вводимо номер телефону і тиснемо "Продовжити". Відкриється сайт платіжної системи QIWI. Авторізуемся і оплачуємо виставлений рахунок. Після оплати рахунку золото буде перераховано на ваш обліковий запис в грі.

натисніть на картинку для збільшення

Крім покупки преміумних танків і аккаунта, золото можна витратити на навчання екіпажу, розширення казарми, покупку камуфляжу і голдових витратних матеріалів, а також знімання складного обладнання. Чи не бажаєте витрачати гроші на придбання золота? Беріть участь в конкурсах, акціях, івентах і отримуйте Голду в якості призу. Крім того, Wargaming часто проводить акції, пов'язані зі зміною пароля. Змініть пароль до свого аккаунту і отримаєте 300 золота безкоштовно.