Як покласти гроші на Ківі-гаманець?

Як покласти гроші на Ківі-гаманець?

Щодня мільйони людей по всьому світу роблять покупки в інтернет-магазинах, розраховуючись як банківськими картками, так і електронною валютою. Перевага електронної платіжної системи полягає в простоті обслуговування і швидкої реєстрації гаманця, що не вимагає в більшості випадків паспортних даних. Крім того, електронну валюту легко поповнити різними способами.

Особливу популярність в Росії здобув платіжний сервіс QIWI, що дозволяє здійснювати грошові перекази всередині системи і на інші електронні валюти, оплачувати послуги зв'язку, житлово-комунального господарства, телебачення та інтернету. Великий список доступних опцій і швидка реєстрація за допомогою номера телефону зробили QIWI однією з кращих платіжних систем на пострадянському просторі. Вирішили оплатити куплений товар в інтернеті або послуги ЖКГ за допомогою QIWI, але не знаєте, як покласти гроші на Ківі-гаманець? Дана стаття розкриє всілякі способи поповнення балансу Ківі-гаманця і розповість, як зробити це швидко і без зайвих комісійних виплат.

Поповнення гаманця з терміналу - найбільш популярний спосіб зарахування коштів на гаманець, зареєстрований в системі QIWI, серед користувачів системи. Термінали QIWI, як правило, розташовані в великих торгових центрах, магазинах, салонах стільникового зв'язку, на територіях вокзалів і державних установ.Для поповнення балансу буде потрібно лише номер телефону, до якого прив'язаний гаманець.

Управління терміналом здійснюється за допомогою сенсорного екрану. Насамперед торкніться пункту "Оплата послуг" для переходу до каталогу.

В каталозі знайдіть пункт "Електронні гроші".

У списку платіжних систем виберіть QIWI-гаманець.

Вкажіть номер телефону без "вісімки" (номер Ківі-гаманця) і торкніться кнопки "Вперед" на екрані терміналу.

Потім введіть будь-який коментар і знову клікніть "Вперед".

Термінал "попросить" перевірити введені дані. Переконавшись, що номер гаманця введений вірно, торкніться кнопки "Вперед".

Вставте грошову банкноту в купюроприймач і дочекайтеся, поки сума введених вами в термінал коштів не відобразиться на екрані. Кожну купюру потрібно вставляти окремо. При цьому термінал може повернути пом'яту або надірвану грошову купюру.

Натисніть кнопку "Оплатити" для завершення процедури. Візьміть чек, виданий терміналом, і збережіть його до моменту зарахування грошових коштів на QIWI-гаманець. Залежно від терміналів назви кнопок і пункти меню можуть змінюватися, але процес поповнення гаманця залишається таким же. Але що робити, якщо поруч не виявилося терміналу?

Для подібного роду випадків розробники платіжної системи передбачили безліч інших способів поповнення. Так, зарахувати гроші на гаманець можна через інтернет-банкінг. "ВТБ 24", "Альфа-Банк", "Промсвязьбанк" і деякі інші банки підтримують поповнення QIWI без комісії в онлайн-режимі. Гроші списуються з банківської картки, підключеної до інтернет-банкінгу.

Крім того, оператори салонів стільникового зв'язку "Евросеть" і "Зв'язковий" за зовнішнім договором з QIWI можуть поповнити ваш гаманець.Достатньо лише зайти в салон і звернутися до оператора або касира з проханням про поповнення гаманця.

Чи не бажаєте йти в салон зв'язку? Не біда, скористайтеся мобільним телефоном для зарахування грошей на Ківі-гаманець. Авторизуйтесь в особистому кабінеті на сайті оператора і переводите кошти з номера телефону на Ківі. Комісія за подібний переклад встановлюється оператором.

Якщо ж у вас є гаманець в платіжній системі Webmoney, то переказ грошових коштів між Вебмані і QIWI здійснюється в кілька кліків. Правда, для початку потрібно буде прив'язати QIWI-гаманець до Вебмані.

ВІДЕОінструкція про поповнення гаманця QIWI представлена ​​нижче: