Як правильно фарбувати губи олівцем?

Як правильно фарбувати губи олівцем?

Згідно з останніми модним тенденціям, жінки все менше прагнуть використовувати олівець при макіяжі губ. Однак професійні візажисти не поспішають від нього відмовлятися, адже це прекрасний засіб для того, щоб підкреслити форму і скорегувати її недоліки. Так що питання швидше не в тому, чи застосовувати його, а в тому, як правильно фарбувати губи олівцем.

Зміст статті

  • Що потрібно знати про це мешканця косметички?
  • Правила застосування

Що потрібно знати про це мешканця косметички?

Звичайно ж, для початку слід підібрати відповідний олівець. Індустрія краси пропонує найширший асортимент цих косметичних засобів, і вибирати варто за тими характеристиками, які будуть найбільш важливі при використанні.

Олівець може бути дерев'яним або пластиковим. Пластикові більш зручні в застосуванні. Вони м'якше і не вимагають заточування, оскільки викручуються з туби по клацанню або повороту корпусу. Єдине, потрібно намагатися висунути не більше ніж потрібно. Адже тому грифель, як правило, не вкрутиш, а він крихкий і легко ламається.

Олівець для губ, підібраний тон в тон до помади, - головний помічник у продовженні стійкості макіяжу. Зазвичай він сильніше пігментований, і нанесені поверх нього помада або блиск тримаються довше. Нерідко кольорові олівці використовуються під напівпрозорі кошти, щоб затушувати природний пігмент.У такому випадку потрібно припудрити губи або замазати їх консилером, а потім повністю зафарбувати, не виділяючи контур - це вважається несмаком. Якщо вже й малювати його, то тільки безбарвним олівцем - щоб помада або блиск не розтікався.

Для корекції форми знадобиться тілесний олівець. Його колір підбирають до відтінку шкіри. Цей засіб допомагає зробити пухкі губи вже, як би зафарбовуючи їх межі. А ось білий олівець служить для візуального збільшення, розширення природного контура. Їм також ставлять відблиск на самій опуклій частині нижньої губи, щоб вона здавалася об'ємніше. Всі ці прийоми створення красивого макіяжу можна підглянути на численних майстер-класах, знятих на відео.

Експрес-засіб для потрісканих, увядающих губ - силіконовий олівець. Завдяки своїм складом він розгладжує їх, робить об'ємніше, заповнюючи всі нерівності. Такий олівець безбарвний (не потрібно підбирати його під помаду), водостійкий, що забезпечує впевненість в макіяжі, а приємна текстура робить його зручним у носінні і нанесенні.

до змісту ↑

Правила застосування

Як правильно фарбувати губи олівцем? На першому етапі принципових відмінностей від нанесення помади немає: спочатку потрібно підготувати губи. Нерівності і лущення усуваються скрабом, шкірний жир - тоніком. Це робиться, щоб косметичні засоби лягли рівно. Потім наносяться нежирний, легкий бальзам і тональна основа. По ній колір розподілиться рівніше. Потім білим або тілесним олівцем промальовується вигин верхньої губи. Контур потрібно вести від куточків губ до середини. Лінія повинна бути акуратною, найкраще промальовувати її найдрібнішими штрихами. Якщо олівець кольоровий, слід заштрихувати контур і розтушувати від країв до середини.Краще скористатися спеціальним пензликом.

Але іноді, при вечірньому або тематичному макіяжі, кольоровий контур буває необхідний. В такому випадку як правильно фарбувати губи червоним олівцем? Так само, як і безбарвним: підготувати поверхню, виділити галочку верхньої губи, зробити акуратний контур і обережно розтушувати його всередину. Візажисти використовують невелику хитрість - наносять контур поверх вже нафарбованих губ. Так помада сходить рівномірно протягом дня.

Як і будь-який косметичний засіб, тільки при правильному застосуванні контурний олівець допоможе створити ідеальний макіяж.