Як правильно знебарвити волосся вдома?

Як правильно знебарвити волосся вдома?

Чарівність білявих локонів не піддається логічному поясненню, і тим не менше тисячі жінок бажають стати блондинками. В цьому немає нічого складного. Турбуватися скоріше варто про те, як правильно знебарвити волосся, щоб не отримати перепалену клоччя.

Зміст статті

  • В салоні або вдома?
  • Знебарвлення професійними засобами
  • Освітлення перекисом водню

В салоні або вдома?

Звичайно, найчастіший рада для майбутньої блондинки - звернутися в салон. Але якби це застрахувало від неприємностей з волоссям! Існує безліч причин, через які жінки не хочуть довіряти свою шевелюру перукаря. І, на жаль, в нинішній час фінансова - далеко не остання з них. Але ж красивою-то хочеться бути! Втім, якщо робити все правильно і обережно, цілком можна перетворитися в блондинку і вдома. Найголовніше - потрібно бути готовою нести відповідальність як за успіх, так і за невдачу. На майстра ж не спіхнешь.

Отже, наважившись на домашні процедури, слід вирішити, чим знебарвлюватися - фарбою, перекисом або народними засобами. Це залежить від початкового кольору і якості волосся. Тоненькі і досить світлі - до русявого відтінку - краще не псувати агресивним впливом хімії. Вони непогано знебарвлюються і за допомогою народних рецептів.А ось як правильно знебарвити волосся в домашніх умовах, якщо вони темні і жорсткі? Їх ніяка ромашка і лимон не візьме, тут знадобиться окислювач.

до змісту ↑

Знебарвлення професійними засобами

Якщо рішення прийнято на користь фарби, вона повинна бути якісною і відповідного відтінку. В даному випадку це половина успіху. Відсоток окислювача в ній повинен бути таким, щоб освітлювати на 4-5 тонів, а для дуже темною шевелюри - і на 7-8. Подібним властивістю володіє порошкова фарба або знебарвлююча пудра. Але потрібно пам'ятати, що нею легко перепалити волосся, тому необхідно дотримуватися особливої ​​обережності і точно слідувати інструкції. Голову перед процедурою краще пару днів не мити, щоб природна жирова плівка трохи послабила агресивна дія фарби. Важливо гарненько розчесати локони, тоді фарба ляже більш рівно.

Щоб не було ніяких несподіванок, потрібно спочатку пофарбувати непомітну прядку. Якщо вона придбає небажаний колір, фарбу потрібно змінити. Наступний крок - перевірити, як реагує шкіра. На згин ліктя наноситься невелика кількість фарби, і якщо роздратування не виникне, значить, її можна використовувати. Головне - дотримуватися інструкції, що не перетримувати її на голові і не розподіляти занадто близько від коренів, щоб менше псувати шевелюру.

Через кілька тижнів знадобиться знебарвити коріння волосся. Це робиться точно так же, тільки фарбувальний склад наносять не на всю довжину, а виключно на ті ділянки, які треба освітлити додатково.

до змісту ↑

Освітлення перекисом водню

Набагато більш дешевий варіант - використовувати перекис. Якщо зробити все правильно, можна отримати бажаний відтінок пасом без особливих витрат.Чим темніше і товщі волосся, тим концентрированнее повинна бути перекис. Для кращого ефекту в неї додають нашатирний спирт - буквально пару крапель, тому що він здатний дати рижінкой. Втім, можна обійтися і без нього.

Склад для знебарвлення готують безпосередньо перед процедурою в неметалевої посуді - близько 100 мл, щоб точно вистачило. Ватним тампоном його наносять на сухе волосся від потилиці. Через півгодини перекис потрібно змити холодною водою. Щоб краще знебарвити темне волосся, можна потримати суміш довше, але не більше години. Якщо ж в процесі з'являються неприємні відчуття, краще відразу все змити.

Потрібно пам'ятати, що навіть після вдалого знебарвлення волосся стане суші і тонше. Тепер за ними потрібно особливий догляд. Але чого не зробиш заради бездоганного кольору!