Як оригінально подарувати подарунок?

Як оригінально подарувати подарунок?

Святкова подія - прекрасний привід порадувати дорогу людину, піднісши йому презент. Але просто подати його в руки буде не так цікаво, як якщо внести в церемонію вручення нотку незвичайності, а можливо, і пустощів. Як оригінально подарувати подарунок? Стати в нагоді може одна з наступних ідей.

Зміст статті

  • Незвичайний маршрут
  • Загадковий кур'єр
  • Кіндер-сюрприз
  • Кулі з подарунком за вікном
  • В колі друзів

Незвичайний маршрут

Суть цього способу полягає в тому, що винуватець торжества повинен за підказками знайти свій подарунок. Для початку потрібно підсунути йому записку з пропозицією щось пошукати в певному місці. Послухавши поради, іменинник виявить не саме подарунок, а невеликий приз: цукерку, шоколадку, чашечку кави ... А поруч буде лежати записка, в якій вказується наступний пункт призначення. Таких "станцій" можна зробити скільки завгодно, а на кінцевій і буде перебувати довгоочікуваний подарунок.

до змісту ↑

Загадковий кур'єр

Коли лунає раптовий дзвінок у двері, ми із завмиранням серця чекаємо побачити того, хто нам дорогий. А якщо за дверима виявляється справжнє свято у вигляді несучого позитив кур'єра, кульок, хлопавок та інших веселих атрибутів, це неодмінно викличе захват вітаємо людини.

Втім, атмосфера дарування необов'язково повинна бути такою гучною і яскравою.Наприклад, важливу персону можна підкорити надзвичайної галантністю і ввічливістю кур'єра. А якщо потрібно привітати кохану дівчину, краще створити романтичну обстановку, і нехай разом з основним подарунком вона отримає від посильного свої улюблені квіти.

до змісту ↑

Кіндер-сюрприз

По-справжньому цікаво здивувати іменинника можна, виконавши одну хитрість. Правда, з умовою, що подарунок буде мініатюрний: колечко, сережки, ключі, маленький сувенір ... Для здійснення задуманого треба заздалегідь купити кіндер-сюрприз, зняти з нього обгортку, відкрити шоколадне яйце, дістатися до іграшки і замінити її на даруємо предмет.

Далі треба діяти в зворотному порядку: закрити пластиковий контейнер, з'єднати половинки шоколадної оболонки (нагрів їх краю гарячим ножем) і загорнути яйце в пакувальну фольгу. Потім, прогулюючись з винуватцем торжества, потрібно купити йому кіндер-сюрприз і таємно замінити його на заздалегідь підготовлений. Вся ця затія виявиться дуже милою.

до змісту ↑

Кулі з подарунком за вікном

Це дійсно незвичайний і дуже ефектний метод піднесення презенту. Потрібно лише мати в запасі багато повітряних куль і розрахувати траєкторію їхнього польоту. Хіба зможе іменинник забути, як, перебуваючи вдома або на роботі серед своїх колег, він зауважив, що розгойдується за вікном сюрприз! А як йому буде приємно, що написане великими літерами привітання і прикріплений до куль подарунок побачать і всі інші!

до змісту ↑

В колі друзів

Приймати вітання, перебуваючи в оточенні дорогих людей, безумовно, приємно. І цей момент теж можна обставити дуже цікаво.Всім друзям іменинника потрібно зібратися в якомусь певному місці. Потім одна людина повинна відправитися до вітаю. Герою дня зав'язуються очі. Після цього треба обережно доставити його до місця збору. Обступивши ні про що не підозрює щасливчика, залишиться зняти з нього пов'язку і ... Обійми, привітання, милі штучки ... Таке не може не зачепити!

Оригінально подарувати подарунок можна і іншими способами, варто тільки трохи пофантазувати!