Як відтворити реплєї world of Tanks (WoT)?

Як відтворити реплєї World of Tanks (WoT)?

Гра "Світ танків" при всій простоті її геймплея є свого роду стратегією, так як протягом всього бою доводиться швидко приймати рішення, обдумувати кожен крок, а після виснажливого бою аналізувати свої помилки. У новачків гри і всіх інших гравців є можливість вчитися на помилках інших користувачів. На популярному відеохостингу YouTube досвідчені гравці і VODодели викладають відеоролики із записами боїв, в яких вони розповідають про найбільш розповсюджені помилки новачків, дають корисні поради, розбирають детально карти і танки. На ігровому мовою реплєєв називають ту саму запис бою, яку згодом користувачі відеохостингу бачать на своєму екрані. Про те, як відтворити реплєї World of Tanks і "переробити" його в відеофайл, поговоримо в цій статті.

Якби гра "Світ танків" записувала бої в відеоформатах, то навіть на найбільш ємних вінчестерах через пару сотень боїв закінчувалося б вільне місце. Але, на щастя, розробники передбачили дану проблему і створили новий формат. wotreplay, в якому зберігається запис бою. Правда, обсяг файлу рідко перевищує 5-6 мегабайт. В основному один файл реплея важить не більше 500 кілобайт. Всьому виною те, що в файлі формату. wotreplay записувати не відео бою, а дії танків на поле битви.

Після відкриття файлу лончер завантажує карту, на якій відбувався бій, і танки, які беруть участь в битві. Тим самим емулюється бій згідно файлу записи, в якому реплєї виступає в якості "інструкції".

Таким чином, щоб відтворити replay, відкрийте папку із записами боїв, розташовану за адресою С: Games World_of_Tanks replays. У даній директорії за замовчуванням зберігаються реплєї боїв.

натисніть на картинку для збільшення

Клацніть двічі по файлу із записом бою і дочекайтеся завантаження клієнта гри і відтворення бою. Як бачите, відповідь на питання, як відтворити реплєї WoT, досить простий.

Нерідко при відкритті файлу в форматі. wotreplay виникають помилки, так як система може не знати про існування даного формату і не вміє його відтворювати. Допоможіть Windows вирішити цю проблему: клікніть правою кнопкою на файлі і в контекстному меню виберіть пункт "Відкрити за допомогою". Після чого в новому вікні вкажіть в якості використовуваної програми World of Tanks, встановіть галочку поруч з пунктом "Використовувати обрану програму для всіх ..." і натисніть "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

Після даної процедури реплєї будуть відтворюватися з першого разу. Знайти потрібну запис бою досить просто. Досить пам'ятати, в який час був виграний / програний бій і на якій техніці ви вийшли в бій. Назва реплея може повідомити багато інформації про битву, яка міститься в файлі. Наприклад, реплєї з назвою 20140828_0850_usa-T71_19_monastery. wotreplay говорить про те, що бій був зіграний 28 серпня 2014 року на американському танку Т71 на карті "Монастир".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж ви виявили порожню директорію "replays", значить, у вас відключена функція запису боїв.Активувати її потрібно в клієнті гри "Світ танків". Авторизуйтесь в грі, клікніть на "шестірню" налаштувань у верхньому правому кутку і виберіть пункт "Налаштування". В налаштуваннях на вкладці "Гра" виберіть Вас пункт зі списку навпроти напису "Записувати бої". Ви можете записувати тільки останній бій або всі битви на ваш обліковий запис. Врахуйте, що якщо на вашому комп'ютері грають кілька людей з різних профілів, реплєї записуються в одну папку і повторна активація функції не потрібно.

натисніть на картинку для збільшення

Для того щоб перевести реплєї в формат відео, вам потрібна програма для запису відео з екрану. Цілком підійде для цього Fraps або uvScreenCamera. Встановіть одну зі згаданих програм, запустіть її на комп'ютері і в налаштуваннях клавіш призначте запуск програми на одну з кнопок клавіатури, щоб після відкриття реплея швидко запустити запис відео з екрану монітора. Створений ролик можна відредагувати в будь-якому редакторі відео. До слова, в uvScreenCamera є вбудований редактор відеофайлів.