Як пограти на тестовому сервері world of Tanks (WoT)?

Як пограти на тестовому сервері World of Tanks (WoT)?

Не так давно до гри World of Tanks вийшло нове оновлення, яке встигли охрестити черговим Нерф пт-сау. Новий патч 0. 9. 2, крім Нерф певних топових машин, привніс у гру значна кількість змін. На тестовому сервері, як завжди, вишикувалася черга з бажаючих протестувати новий оновлення. Якщо ви новачок, то напевно замислювалися про те, як пограти на тестовому сервері World of Tanks. Та й взагалі, що таке тестовий сервер і чим він відрізняється від звичайних РУ-серверів?

натисніть на картинку для збільшення

Мабуть, варто почати з того, що тестові сервера Common Test 1/2 працюють лише під час тестування нових патчів. Завдяки відкритому тестування компанія Wargaming збирає дані про патч, помилки, баги і допрацьовує оновлення. Таким чином, під час тестування нового поновлення тестові сервера можуть бути перезапущени кілька разів.

Щоб пограти на тестовому сервері вам потрібна наявність заздалегідь зареєстрованого аккаунта. Власне кажучи, якщо до запуску тесту ви жодного разу не грали в World of Tanks, то пограти на тестовому сервері у вас не вийде.За місяць до тесту робиться зріз бази. Таким чином, при вході в гру на сервера Common_Test у вас будуть в ангарі танки на момент зрізу бази. Якщо ви міняли пароль, то доведеться використовувати пас, який був у вас раніше.

натисніть на картинку для збільшення

Але чому все так прагнуть потрапити на тестовий сервер? По-перше, крім ознайомлення з нововведеннями, гравець може пограти на будь-якій техніці, так як при заході на тестовий сервер йому, крім його коштів на акаунті (Голда / срібло), виділяються ще додатково: 20 тисяч золота, 100 мільйонів вільного досвіду і 100 мільйонів срібла. Такому запасу валюти позаздрить будь-який гравець. На жаль, всі досягнення і "гроші" не переносяться на звичайні сервера.

натисніть на картинку для збільшення

Завдяки золоту гравці можуть купити будь-який преміумний танк і пограти на ньому. Правда, 20 тисяч золота не дадуть вам можливості купити відразу два преміум-танка 8 рівня. Але досвідчені гравці вже "просікли" дану ситуацію. У багатьох з них є спеціальний другий аккаунт для тестів. Саме з нього вони вважають за краще грати на тестових серверах. А якщо не вистачає золота на премтанк, то переключаються на основний аккаунт. Величезна кількість досвіду і кредитів дозволяє відкрити будь-яку цікаву для гілку і купити будь-який топовий танк. Погравши кілька боїв на танку 10 рівня, гравець може вирішити, качати йому цю гілку чи ні.

Втім, тест приваблює не тільки гравців, охочих пограти на нових бойових машинах, але і гравців - любителів постріляти Голдою. Адже на тесті видається 20 000 золота, яких вистачить на покупку голдових снарядів для сотні боїв.

Як правило, компанія вказує час зрізу бази, щоб гравці, які прийшли на зміну паролі, могли потрапити на сервер, а також приблизний час зупинки сервера.Заздалегідь дізнатися про запуск тесту можна з відповідного розділу офіційного сайту - // worldoftanks. ru / ru / news / pc-browser / 1 /.

Щоб приступити до тестування, слід завантажити спеціальний інсталятор з назвою WoT_internet_install_ct. exe з розділу // worldoftanks. ru / ru / update і запустити його. Обсяг інсталятора невеликий - 4. 5 Мб. Але після запуску лончер почнеться скачування гри, а це як мінімум 8. 5 гігабайт. У зв'язку з цим до скачування і запуску інсталятора звільніть місце на локальному диску.

Після установки тестового клієнта досить запустити його, ввести свої дані і грати. Гра на тесті нічим не відрізняється від гри на звичайних серверах. Що ж, відповідь на питання, як пограти на тестовому сервері WoT, отриманий.

Найчастіше читайте новини, дивіться офіційну програму "КТТС" і готуйтеся до нового тесту.