Як вмовити батьків на тату?

Як вмовити батьків на тату?

До витонченим і красивим татуювань в сучасному суспільстві ставляться без неприязні. Тільки якщо мова не йде про прикрашання тіла власну дитину! Ось тут мами і тата, забувши про все, стають в позу. А чадо болісно прикидає, як вмовити батьків на тату, і не завжди може уникнути сімейних конфліктів. Давайте спробуємо вирішити справу миром.

Для початку юним любителям боді-арту варто запам'ятати: чорти, яких часто малюють, перестають бути страшними. Пара відеосюжетів з естетично досконалих заходів, фотографії нічим аморальним себе не заплямували знаменитостей з тату, цікаві відомості про стилях малюнків на тілі ... І батьки згадають або усвідомлюють, що сучасна татуювання не має відношення до маргінальних субкультур. Звичайно, якщо не захоплюватися вголос фриками зі 100% татуйованої шкірою, брутальними байкерами і прописати в місцях позбавлення волі. Словом, покажіть старшим, що татуювання - це красиво, елегантно і модно. І навіть - витвір мистецтва. Роботи Вінсента Ван Гога, наприклад.

Долучивши "предків" до культури, заводите розмову про прикрасу власного тіла. Будьте готові відповісти чітко, навіщо це потрібно саме вам, і ніколи не посилайтеся в цьому питанні на моду або наявність тату у інших. Зробіть акцент на особистісний характер малюнка, поясніть, що він буде символізувати доленосну віху в вашому житті.Чому важливо поставити позначку на тілі, а не на ростомірі у двері, наприклад? Тому що необхідно відчувати присутність символу постійно.

Втім, не робіть з малюнка на тілі символ штучно. Якщо хочете просто прикраса - так і кажіть. Природно, воно повинно дійсно прикрашати, а не сигналізувати про відсутність смаку, як напівкілограмові кристали Сваровскі на філе джинсів деяких дам. Якщо хтось проти прикраси - нагадайте їм про начосом, Бабетта, коках, варенка, пластмасових намисті і макіяжі в тонах індіанської розмальовки. Це те, чим прикрашали себе на покоління раніше.

Ще один важливий момент: не питайте дозволу на маніпуляції з вашим власним тілом! Питання так стояти не повинен, інакше він підкреслить вашу несамостійність і залежність. Говоріть про свої бажання та ідеї, повідомте про своє рішення, але і запитайте у мудрих ради. Така позиція змусить поважати вашу думку, а намір прислухатися до чужої не дасть розгорітися конфлікту. Цілком можливо, що досвідчена мама відрадить недосвідчену дочку від необдуманого до кінця кроку.

Звичайно, схильної до епатажу юності хочеться черепів в полум'я, різнокольорових драконів або, на худий кінець, сплетіння імен у величезній серце (на лобі). Про все це треба відразу забути. Раз вам потрібна згода батьків, вибирайте для татуювання непомітне місце, непомітний візерунок і невеликий розмір. Це дозволить говорити саме про особисте символі, а не про спосіб вразити оточуючих. Якщо хочеться епатувати публіку - наклейки і змивається фарба вам на допомогу. Татуювання - справа серйозна.

Попросіть батьків допомогти вибрати малюнок.Якщо вони будуть учасниками авантюри, то вона не здасться їм дитячими пустощами або дивацтвом. Можна навіть запропонувати їм теж зробити татуювання в подібному стилі.

Контраргументіруем

Як правило, рішуче батьківське "ні" в процесі спокійної дискусії розсипається на кілька не надто міцних міркувань. Досить навести вагомі контраргументи і довести неспроможність думки, щоб вперте старше покоління змирилося з бажанням молодшого. Як вмовити батьків дозволити зробити татуювання? Розвіяти батьківські страхи.

"Це ж на все життя, ти потім пошкодуєш!" - малюють вони жалюгідну картинку: літня леді зі зморщеним черепом на зап'ясті, в'ялий старий з розплився драконом на плечі. Але саме тому, що татуювання робиться на все життя, вона буде непомітною і в не дуже помітному місці. Вона відзначить щось особисте і важливе для внутрішнього світу, то, що не хочеться і не виходить забути. А значить, і шкодувати про неї ніхто не стане. Ну і в самому крайньому випадку невелику татуювання можна звести без шкоди для здоров'я і зовнішнього вигляду.

"Це дуже небезпечно, СНІД, гепатит, сепсис!" - представляють вони підвал з п'яним байкером, колючим купола голкою з тушшю. Покажіть їм сайт респектабельного тату-салону, майстри якого мають сертифікати і медкнижки. Розкажіть про нові фарбах, які створені спеціально для шкіри. Продемонструйте, що ви вже засвоїли, як доглядати за свіжою татуюванням. В салоні, схожому на медкабінет, хвилюватися не буде про що.

"Що про тебе подумають люди!" - уявляють вони долю гнаного пристойним товариством чада. Спокійно, сьогодні межі пристойності не так формалізовані, і все прекрасно бачать різницю між естетикою малюнка і романтикою в'язниці.Та й оцінювати за зовнішнім виглядом людей давно перестали, ніякої небезпечної символіки татуювання (якщо, звичайно, це не задумано автором) не несуть.