Як фарбувати круглі очі?

Як фарбувати круглі очі?

У слов'янок не рідкість круглі очі - коли зовнішній куточок знаходиться на лінії зіниці, а під райдужкою видніється смужка білка. Це дуже красиво, але вимагає правильного макіяжу. Досвідчені візажисти знають, як фарбувати круглі очі, щоб вони виглядали найбільш виграшно.

Зміст статті

  • Денний варіант
  • Вечірній варіант
  • Секрети для маленьких очей

Денний варіант

Як правило, в даному випадку макіяж спрямований на те, щоб звузити очі і зімітувати котячий розріз. Як ненав'язливого денного макіяжу пропонується спробувати наступний варіант. На все віко потрібно нанести ніжні природні тіні, можна з легким блиском. Потім виділити трохи більше темним відтінком складку рухомого століття.

Тепер приходить черга стрілок. Вони просто необхідні при корекції форми очі. Щоб зробити його довшим, стрілку потрібно малювати від середини верхньої повіки, виводячи за край загострений кінчик. Він як би продовжує нижню повіку за краєм вій. У результаті повинна вийти витягнута трикутна стрілка.

А далі - невелика хитрість, яка звужує зовнішній кутик ока і розширює внутрішній. Потрібно взяти два м'яких контурних олівця білого і чорного кольору і підвести ними слизову нижньої повіки. Білим - від внутрішнього куточка до середини, а далі чорним. Місце стику необхідно ретельно розтушувати.

Завершує макіяж туш. Її потрібно наносити так, щоб основний обсяг припадав на зовнішній кут ока. Тут же можна прикріпити пару пучків штучних вій - тільки не по всьому оці, це зведе нанівець весь ефект.

Звичайно, це тільки один варіант денного макіяжу. Є безліч докладних уроків макіяжу для круглих очей, забезпечених фото. Але всіх їх поєднує звуження очі і витягування зовнішнього куточка.

до змісту ↑

Вечірній варіант

Добре коригує круглі великі очі макіяж в олівцевої техніці під назвою "Гніздо". Зробити його непросто, і це безумовно не повсякденний варіант. Ймовірно, для правильного результату знадобиться навіть подивитися відео, де на базі денного макіяжу наведено і вечірній його виконання.

Але можна спробувати і без нього. Отже, для початку на нижню повіку і над складкою верхньої потрібно нанести перламутрові тіні. Потім м'яким коричневим або темно-сірим олівцем (в залежності від кольору очей) потрібно провести лінію від середини нижньої повіки, продовживши її за край, і розтушувати її вниз за допомогою кисті. Далі від кінця складки малюється хвостик паралельно нижньої лінії. Він розтушовується вгору. На складку над рухомим століттям наноситься олівець, щоб вона виявилася темніше. Це місце теж акуратно розтушовують. Потім світлими матовими тінями заповнюється рухому повіку і простір між лініями олівця, робиться легкий відблиск під брову. Темнішими тінями виділяються місця, де завдано олівець. Тоненько підводиться лінія росту вій зверху, наноситься туш - і ось готовий один з варіантів, як фарбувати великі круглі очі.

до змісту ↑

Секрети для маленьких очей

Якщо ж очі невеликі, потрібно дотримуватися деяких правил в макіяжі.Наприклад, ніяких темних тіней, жирних стрілок і товстого шару туші. Світлі, блискучі тіні, тоненька підводка, трохи подовжені вії - це підійде найбільше. Щоб розширити очей, слід висвітлити лінію росту вій, а тоненькі світло-коричневі стрілочки, виведені за край століття, візуально витягнуть його в довжину. Підійде плавний градієнт від світлого внутрішнього куточка до більш темного зовнішньому. Чим темніше очі, тим світліше повинні бути тіні - і навпаки. Прикладів того, як фарбувати маленькі круглі очі, досить. Але головне в будь-якому з них - розширювати, висвітлюються і витягати.

Майстерність в макіяжі досягається не тільки практикою, але і розумінням особливостей своєї зовнішності. Знання, як правильно фарбувати круглі очі, значно полегшить життя їх власницям.