Як пофарбувати джинси в синій колір?

Як пофарбувати джинси в синій колір?

Якщо улюблені джинси втратили колишню привабливість, але, як і раніше, вигідно підкреслюють всі достоїнства фігури, засмучуватися не варто. Оновити їх можна не тільки прикрасивши додатковими деталями, але і пофарбувавши. Більш того, повернути колишню яскравість улюбленої моделі реально в домашніх умовах, завдяки чому істотно економиться сімейний бюджет. Оскільки класичним кольором для джинсових штанів залишається синій, то виникає природне запитання - як пофарбувати джинси в синій колір?

Перш ніж приступити до фарбування вироби, його необхідно випрати і висушити, інакше після закінчення часу, після декількох прань, фарба зійде, а річ знову придбає непривабливий вигляд. Спочатку потрібно вирішити, яким способом будуть фарбуватися джинси, адже є два варіанти: ручна фарбування або задіяння пральної машинки. Це має значення при підборі фарбувального складу. Тепер, знаючи такі тонкощі, можна приступати і до самого процесу оновлення предмета гардероба, вирішивши для себе, ніж можна пофарбувати джинси в синій колір.

Зміст статті

  • Оновлення джинсів синькою
  • Фарбування акриловими фарбами
  • Фарбування за допомогою "Ділон"
  • Фарбування аніліновим барвником

Оновлення джинсів синькою

Скориставшись звичайної синькою , придбаної в магазині, можна повернути глибину кольору джинсів.Цей хімічний препарат буває порошкоподібною і рідким. Купуючи синьку, необхідно звернути увагу на склад, так як це засіб має різну консистенцію. Барвники, присутні в ньому, можуть бути розчинними і нерозчинними, і результат забарвлення вироби знаходиться в прямій залежності від них. Розчинні компоненти дозволяють отримати рівний колір.

Процес приготування фарбувального розчину з порошку більш трудомісткий і доставляє багато клопоту: його треба проціджувати, в іншому випадку фарбування може бути нерівномірною. Рідкі засоби більш зручні в приготуванні, але у них існує інший недолік: призначатися вони можуть для замочування, прання або тільки для полоскання.

Саму процедуру фарбування слід проводити строго відповідно до інструкції на упаковці або після перегляду відео з майстер-класу.

Технологія дуже проста: джинси потрібно не кип'ятити, а просто занурити повністю в теплу воду з додаванням синьки і солі, залишити на 2 години, потім прополоскати в оцтовому розчині.

до змісту ↑

Фарбування акриловими фарбами

В торгових мережах сьогодні великий асортимент фарбувальних засобів для одягу. Акрилові фарби дозволяють додати будь-який колір і різноманітні відтінки практично всіх тканин. Цьому типу барвника притаманна здатність повністю розчинятися у воді, завдяки чому тканина забарвлюється максимально рівномірно. Причому висохлої речі не страшна ніяка прання - обраний колір залишається незмінним. Для закріплення кінцевого результату рекомендується джинси з виворітного боку пропрасувати, підклавши папір.

Ці барвники визнані найефективнішими.Вони швидко висихають, рівно лягають і зберігають насиченість тривалий час.

до змісту ↑

Фарбування за допомогою "Ділон"

У продажу існує спеціальний засіб для прання і фарбування джинсової тканини "Ділон", зарекомендувало себе гарну стійкість. Для пари джинсів досить одного пакета. Можна використовувати препарат цієї ж фірми, тільки для попередньої фарбування. Він дозволить повернути джинсам нейтральний колір, і після основної фарбування вийде бажаний відтінок.

до змісту ↑

Фарбування аніліновим барвником

Найпопулярнішою з текстильних фарб є аніліновий барвник. Для фарбування джинси кип'ятять воді з додаванням солі. При полосканні в якості закріплювача додається столовий оцет. Посуд має бути широка, щоб річ повністю в ній помістилася. При кип'ятінні розчин потрібно періодично помішувати для отримання однорідного кольору. Перш ніж приступити до роботи з даним видом фарби, слід вивчити інструкцію, що додається і відповідно до її рекомендацій визначити необхідне дозування.

Ознайомившись з основними правилами і рекомендаціями з приводу того, як пофарбувати джинси в синій колір, можна сміливо приступати до здійснення задуманого.