Як пофарбувати джинси в чорний колір?

Як пофарбувати джинси в чорний колір?

Джинсовий одяг вже не один десяток років лідирує серед інших видів повсякденних нарядів. Її носять люди різного віку: і діти, і навіть деякі пенсіонери. Підлітки взагалі без неї не уявляють свого життя. Вони надягають джинси в навчальний заклад, на прогулянку і в кафе. Часто ці штани є супутниками мандрівників. Такий одяг зручна і не вимагає особливого догляду при пранні. Шкода тільки, що коли-небудь навіть вона стане потертій і безбарвною. Особливо це помітно на штанях темних відтінків. Як пофарбувати джинси в чорний колір, щоб вони не вилиняли швидко і не стали плямистими?

Зміст статті

 • Що використовувати?
 • Як підготувати джинси?
 • Порошкові засоби
 • Фарба для волосся
 • Текстильні барвники

Що використовувати?

Це один з поширених запитань. Варіантів є декілька:

 1. Природно, що більш дорогі кошти у вигляді порошку гарантовано будуть діяти ефективніше і результат протримається набагато довше. Вони доступні як в спеціалізованих магазинах, так і на просторах інтернету, де їх покупка може обійтися дешевше.
 2. Часто зустрічаються відгуки про застосування фарби для волосся. Метод рятує, коли під рукою немає нічого більш дієвого. Правда, різні виробники випускають в продаж кілька відтінків одного кольору. У чорного палітра теж немаленька.Тому результат може дуже здивувати.
 3. Не менш популярні всім відомі текстильні фарби. Вони значно дешевше і вимагають достатньо часу, зусиль для досягнення хорошого результату.
до змісту ↑

Як підготувати джинси?

Будь-який виріб, якому потрібно якесь оновлення, обов'язково має бути випрати. Якщо є необхідність, то із застосуванням засобу для виведення плям.

Важливо при полосканні не додавати ні кондиціонера, ні підкрохмалюють засобів. Вони здатні огортати волокна тканини і не давати барвнику добре проникати в них. В результаті колір якщо і візьметься, то довго триматися не стане.

Після прання одяг потрібно добре висушити. Потім можна сміливо приступати до фарбування.

до змісту ↑

Порошкові засоби

Як пофарбувати джинси в чорний колір? Немає нічого простішого. Виручать порошкові засоби. Вони хоч і досить дороги, але дуже стійкі. Використовувати їх просто. Потрібна тільки пральна машина. Етапи процедури такі:

 1. Слід вивернути джинси на виворітну сторону і покласти в барабан.
 2. Встановити режим прання, вказаний на ярличку штанів.
 3. Зверху джинсів необхідно висипати фарбувальний порошок. Іноді він поміщається в барабан прямо з упаковкою, якщо це передбачено виробником.
 4. Потім штани слід попрати. У цьому величезна перевага порошкової фарби. Господині не потрібно нічого робити руками, щоб одяг відновила первісний і рівномірний колір.
 5. Після цього, якщо виробником до складу засобу не включений закріплювач, джинси необхідно прополоскати в підкисленою оцтом воді.
 6. Завершальний етап - стандартна прання з порошком. Потім штани потрібно просушити.
 7. Якщо гумки в дверцятах машинки або на барабані поміняли колір, то їх слід помити мокрою губкою або серветкою.
до змісту ↑

Фарба для волосся

натисніть на картинку для збільшення

Вибраного відтінку засіб потрібно розвести в такій кількості води, щоб джинси були повністю нею покриті. Залишити їх на годину-півтори.

Потім штани необхідно добре виполоскати кілька разів. Останній - з додаванням кухонної солі або столового оцту.

Коли джинси висохнуть, можна оцінити якість фарбування.

до змісту ↑

Текстильні барвники

Придбане засіб слід розчинити в достатній кількості води. Далі порядок дій такий:

 1. Замочені в ньому джинси необхідно поставити на вогонь для кип'ятіння. Тривалість процедури - не менше години.
 2. Для рівномірності фарбування штани потрібно часто перевертати.
 3. Ополіскування також слід проводити з оцтом і сіллю, після чого джинси треба висушити.

Штани з подібного матеріалу нескладно освіжити будинку. Головне, підібрати підходящий засіб і набити руку на декількох непотрібних речах.