Як пофарбувати балкон?

Як пофарбувати балкон?

Лоджія або балкон є частиною сучасної квартири. І не варто нехтувати турботою про їх зовнішній вигляд, навіть якщо вони служать в якості складу зберігання рідко використовуваних речей. На їх стан необхідно звернути увагу хоча б тому, що будь-які матеріали з часом і під зовнішніми впливами руйнуються. Щоб уникнути цього, треба задуматися про те, як пофарбувати балкон.

Зміст статті

  • Що і як фарбувати?
    • Фарбування балкона зовні
    • Фарбування внутрішньої поверхні балкона
  • Чим і в який колір пофарбувати балкон
  • Як фарбувати балкон

Що і як фарбувати?

При обробці існують два принципово відрізняються моменти:

до змісту ↑

Фарбування балкона зовні

Зазвичай вона проводиться централізовано обслуговує будинок організацією, і один з можливих варіантів, як приклад цього, показаний на фото нижче.

Подібна обробка може бути виконана тільки досвідченими фахівцями. Для цих цілей застосовуються підйомні вишки, залучаються альпіністи або використовуються підвісні люльки.

Звичайно, можна примудритися і самому прив'язатися в якості страховки мотузками, але краще обійтися без чогось подібного і залишити таку обробку відповідним організаціям.

до змісту ↑

Фарбування внутрішньої поверхні балкона

При виконанні подібної роботи доведеться зіткнутися з тим, є чи ні на ньому скління. Це багато в чому визначає, ніж пофарбувати стіни на балконі (або будь-які інші поверхні).При виборі необхідно враховувати умови навколишнього середовища. У багатьох випадках, навіть якщо балкон засклений, він не опалюється, так що температура там часом мало чим відрізняється від навколишнього.

Тому при виборі фарби треба звернути увагу на її здатність витримувати вплив зниженої температури. Але якщо балкон опалюється, то можна використовувати ті види, які призначені для внутрішніх робіт. Є й інші особливості, пов'язані з оформленням внутрішнього інтер'єру заскленого балкона, але їх можна буде торкнутися пізніше.

до змісту ↑

Чим і в який колір пофарбувати балкон

Багато в чому це залежить від матеріалу поверхні, що вимагає обробки. Найчастіше необхідно буває пофарбувати:

  1. Цегельну стіну. Для її оздоблення найкращим чином підходить водоемульсійна фарба для зовнішніх робіт. Масляну краще не використовувати. Вона створює на поверхні щільну плівку, що не дозволяє цеглі "дихати". Що стосується колірної гамми, то водоемульсіонка буває тільки біла, для отримання потрібного кольору її слід колерувати.
  2. Бетонну стіну. Вся процедура нанесення покриття відбувається практично так само, як і в попередньому випадку, але тільки краще використовувати фарбу на полімерній або силікатної основі.
  3. вагонку. Дуже часто балкон буває оброблений вагонкою або іншими подібними матеріалами. Звичайно, допустимо пофарбувати і дерев'яну поверхню, але зазвичай замість цього використовують морилку, оліфу або лак. Якщо ж деревина настільки пошкоджена, що необхідно приховати дефекти, то можна зупинити свій вибір на масляній або алкидной фарбі. Вони підходять для цих цілей найкращим чином.

Питання, в який колір пофарбувати балкон, по суті справи не має якогось однозначної відповіді.Найперше, що можна порекомендувати при виборі варіанту обробки, - оформити його в стилі найближчого приміщення. Але це не є обов'язковою вимогою. Балкон може бути оформлений і як самостійна зона, наприклад так:

Таке дизайнерське рішення досить просто реалізувати, в той же час використання рельєфу стіни додасть йому привабливість і оригінальність. Так що вибір кольору обробки повністю визначається вашою фантазією.

до змісту ↑

Як фарбувати балкон

Оздоблення будь-якій поверхні починається з її підготовки. Спочатку на ній усуваються всі наявні дефекти, сміття і бруд, плями жиру, сліди старого покриття. Місця, в яких виявлена ​​цвіль або грибок, треба обробити лужним розчином. На цегляній стіні можна додатково виконати затірку швів.

Після того, як це зроблено, необхідно обробити поверхню грунтовкою. Коли вона висохне, можна приступати до фарбування. Для цих цілей слід скористатися валиком або пензлем. З їх допомогою фарба наноситься на поверхню і ретельно по ній розтушовується. Ось, загалом-то, і всі основні вимоги, яких потрібно дотримуватися. Тепер вам точно відомо, як пофарбувати балкон, і ви цілком можете впоратися з цим самостійно.

Безумовно, обробка будь-якій поверхні дозволяє продовжити термін її служби. Тому, застосовуючи своєчасних заходів для фарбування свого балкона, ви позбавите себе від багатьох турбот, пов'язаних з його ремонтом. Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють підібрати підходящий для будь-якої поверхні варіант обробки, ідеально вписавши його в існуючий інтер'єр.