Як пофарбувати штучне хутро в домашніх умовах?

Як пофарбувати штучне хутро в домашніх умовах?

Вироби, виготовлені зі штучного хутра (сумки, шуби), візуально майже не відрізняються від натуральної продукції, дозволяють заощадити на покупці. Але в процесі експлуатації речі неминуче втрачають привабливість, виглядають блідими, тьмяними і зношеними. Ситуацію легко виправити, якщо власник предмета знає, як пофарбувати штучне хутро в домашніх умовах.

Зміст статті

  • Як вибрати фарбу?
  • З чого почати фарбування?
  • Фарбуємо штучне хутро правильно
  • Важливо знати

Як вибрати фарбу?

Відновлення улюбленої речі потребують певних витрат часу і зусиль. Вибір фарби - перше завдання, яке потрібно вирішити до початку роботи. Щоб визначитися з кольором правильно, достатньо уявити собі виріб після фарбування і зрозуміти, яким хочеться його бачити. Якщо власник планує лише повернути речі втрачену красу, йому підходять відтінки, максимально наближені до натурального. Тоді як радикальна зміна кольору має на увазі обережний вибір барвника.

Фарбування штучного хутра проводиться за допомогою стандартної фарби для волосся. Важливо, щоб суміш виявилася якісною, забезпечувала стійкий результат і не псувала матеріал. Шампуні-тоніки допоможуть тим, хто збирається лише злегка "освіжити" одяг або аксесуар, не змінюючи їх колір кардинально.

до змісту ↑

З чого почати фарбування?

Підготовка штучного хутра до фарбування починається з скрупульозною чистки вироби. Негативно позначаться на результаті сліди жиру і бруду, колір вийде нерівномірним, проявиться в повному обсязі. Забруднені зони потрібно обробити мильним розчином (зручно користуватися ватою) за день до процедури.

Після висихання хутра обов'язково потрібно тестування. Воно полягає в нанесенні фарби на невелику ділянку, розташований в непомітних місцях. Якщо колір, отриманий в результаті, влаштовує, можна переходити до роботи з усією річчю. Отже, як пофарбувати штучне хутро в домашніх умовах?

до змісту ↑

Фарбуємо штучне хутро правильно

Щоб рівномірно фарбувати кожну зону, необхідно злегка розтягнути хутро перед нанесенням суміші. Для зручності можна взяти дерев'яну дошку, стілець, скористатися прищіпками і їм подібними виробами.

При розведенні фарби важливо чітко дотримуватися інструкції, як підручний інструменту згодиться м'яка щітка. Фарбування ведеться строго по напрямку волосків. Щоб тканина-основа фарбувати, потрібно легке тиск на щітку.

Після нанесення фарби потрібно дочекатися закінчення часу, інформація про який є в інструкції. Потім виріб зі штучного хутра обережно очищається (омивається водою). Залишки барвника зручно видаляти чистим вологим тампоном.

Не слід чекати висихання матеріалу для його розчісування, воно проводиться негайно після фарбування. Далі потрібно дати штучного хутру час на повноцінне висихання і знову пройтися по ньому гребінцем, надаючи волокнам необхідне положення.Тепер можна помилуватися на досягнутий результат - річ знову стала виглядати "як з магазину".

до змісту ↑

Важливо знати

Розтяжка зберігається до повного висихання вироби, інакше зміна його розміру неминуче. Річ здатна не тільки зменшитися, але і некрасиво розтягнутися, в результаті чого виглядати буде ще гірше, ніж до роботи. Далеко не завжди вдається домогтися бажаного кольору при першому ж фарбуванні (особливо при відсутності досвіду). У цьому випадку дозволяється знову піддати штучне хутро цій процедурі. Важливо лише, щоб з моменту першої спроби пройшло мінімум 10 днів.

Потрібно розуміти і те, що результат залежить від ступеня зношеності. На жаль, реабілітації підлягають в повному обсязі вироби, довго були у вжитку.