Як відкрити замерзлий замок в машині?

Як відкрити замерзлий замок в машині?

"Готуй сани влітку, а воза - взимку" - говорить прислів'я, яка все частіше і частіше проявляється в реаліях нашого життя. У холодний період про даний вислові згадують практично всі водії. Адже саме взимку у автолюбителів з'являється величезна кількість проблем з "залізними кіньми": не функціонуючі склоочисники, замерзлі дверні замки, що вийшов з ладу акумулятор і багато чого іншого. Вирішити питання з непрацюючими "двірниками" або розрядженим акумулятором можна превентивними заходами. Але що робити з замерзанням замків дверей? Як відкрити замерзлий замок в машині?

Зіткнувшись з даними утрудненням, не потрібно панікувати і судорожно намагатися ключем відкрити двері. Великий шанс його зламати, що призведе до поглиблення проблеми. Витягніть ключ із замерзлого замку і перевірте, чи на всіх дверях вашого автомобіля заморожені замки. Якщо вдасться відкрити будь-яку двері, то відігрівати замок з салону буде набагато простіше.

Чи не вдалося відкрити двері? Нагрійте ключ запальничкою або сірниками і вставте його в замок. Акуратно проверніть і спробуйте відкрити двері автомобіля. Якщо ключ не проходить до кінця, то вставте в замкову щілину дверей підпалених і згорнуту в трубочку газету. Багато розігрівають замок теплом своєї руки, але при дуже низьких температурах цей дідівський спосіб навряд чи допоможе.Втім, розморозити замкову щілину можна і звичайною пляшкою з гарячою водою, яку треба прикласти до основи замка. Розігрівання замку феном та іншими нагрівальними приладами небезпечно для лакофарбового покриття автомобіля, в зв'язку з чим потрібно бути акуратними при їх використанні.

В екстрених випадках допустимо полити замок окропом. Можливо, у вас вийде тимчасово розморозити і відкрити двері. Правда, волога в замковій щілині знову замерзне, а проблема так і залишиться невирішеною.

Справитися з неприємністю і відкрити замерзлий замок в машині допоможуть спеціальні пристрої і рідини. Найпопулярнішим засобом для боротьби з замерзлими дверима транспортного засобу є рідина для розморожування замків, яка продається в кожному автомобільному магазині. Її просто зобов'язаний в зимовий період мати кожен водій. Засіб для розморожування буває як у вигляді спрею, так і у вигляді звичайної рідини у флаконі з трубочкою. У випадку зі спреєм невелика його кількість розпорошується на відстані 10-15 см від замерзлого замку. Рідина в компактних пляшечках поставляється з трубочкою, один кінець якої вставляється в замкову щілину.

Технічний прогрес дійшов і до автомобільної промисловості. В автомобільних магазинах і на торговельних інтернет-майданчиках можна придбати електронні розморожувачі замків. По суті, принцип дії електронного розморожувача схожий з палаючої трубочкою з газети. У пристрої розміром з брелок є тонкий нагрівальний елемент (щуп) і батарейка, від якої, власне кажучи, і відбувається нагрів стрижня. Використовувати брелок-размораживатель досить просто.Досить вставити в замкову щілину нагрітий до 150-200 градусів щуп і почекати кілька секунд. Більшість розморожувачі обладнуються світлодіодними ліхтариками, завдяки яким застосовувати електронний брелок можна і в нічний час.

Запам'ятайте, що після кожної зимової мийки великий шанс виникнення проблем із замерзлими замками. Внаслідок чого не забувайте обробляти замки і петлі спеціальними рідинами і мастилами.

Відео про способи розморожування замкової щілини двері представлено нижче: