Як відкрити кодовий замок на валізі, якщо забув код?

Як відкрити кодовий замок на валізі, якщо забув код?

В ситуації, коли потрібно везти з собою багато речей, незамінним предметом стає валізу. При цьому він може не завжди перебувати під пильним наглядом свого власника. Саме для таких випадків валізи оснащуються замками, в тому числі і кодовими. Дана міра захищає дорожній аксесуар від злому. Але, на жаль, часом і сам господар буває не в змозі дістатися до свого майна через деякій неуважності. Як відкрити кодовий замок на валізі, якщо забув код? Рішення проблеми існує.

Зміст статті

  • Метод підбору
  • Технічний злом

Метод підбору

  1. Спочатку виробниками задається кодова комбінація "000", іноді "111". Власники абсолютно виправдано змінюють ці цифри на свій розсуд. Але якщо згадати придумане поєднання не вдається, слід спробувати підібрати можливі варіанти набраних сотень, десятків і одиниць. Якщо пощастить, замок відкриється швидко. Однак кількість можливих комбінацій настільки велике, що на підбір може знадобитися не одну годину. Проте спосіб є ефективним, і до нього вдаються, якщо без чемодана найближчим часом ніяк не обійтися, а відвідати майстерню не представляється можливим.
  2. Підібрати вірний код іноді допомагає сам пристрій замка.Придивившись до механізму, можна помітити зазори, крізь які проглядається внутрішня частина запору. Якщо набрана цифра, яка не має відношення до задуманого коду, в зазорі видно тільки колесо. Про вгаданих цифрах свідчать з'явилися в поле зору пази.
  3. Для не надто дорогих валіз може стати корисним підбір комбінації на слух. По черзі обертаючи коліщатка замку, потрібно зупинятися на тому положенні, де вловлюється клацання. Цей характерний звук говорить про те, що цифра коду встала на своє місце. Однак замкові механізми дорогих валіз працюють, як правило, абсолютно безшумно, тому в такому випадку запропонований метод розтину запору може виявитися неефективним.
до змісту ↑

Технічний злом

Ступінь зусиль при відкриванні замка подібним способом залежить від якості механізму, а також від матеріалу його виготовлення. У дешевих моделях запор валізи не відрізняється надійністю, і навіть пилка для нігтів здатна стати цілком відповідним підсобним інструментом для розкриття.

Міцні деталі, здатні фіксувати замок, виламуються викруткою. Вельми до речі може виявитися і ніж, який, як правило, знаходиться в дорожньому арсеналі. У разі якщо засувки, які тримають бігунки, пластмасові, досягти результату буде простіше.

Питання, як відкрити валізу з кодовим замком, варто більш гостро для власників дорогих виробів. Самостійно зламати якісний запор навряд чи вийде. І часом єдиним рятує ситуацію виходом є похід в майстерню. При цьому треба бути готовим до того, що фахівець запросить підтвердження приналежності валізи. Доказом може стати, наприклад, квитанція з аеропорту.

Відео про розтин замку і відновленні його працездатності: