Як зробити хвилясте волосся без плойки?

Як зробити хвилясте волосся без плойки?

Коли у жінки з'являється ідея змінити зачіску, мало що може цьому перешкодити. Хіба що турбота про здоров'я волосся. Адже чим кардинальнее зміни, тим більше шанс нашкодити шевелюрі. На щастя, багатьом перукарнях процедурам можна підібрати безпечну альтернативу. Наприклад, при вирішенні питання, як зробити хвилясте волосся без плойки, таких варіантів знайдеться безліч.

Зміст статті

  • Бабушкін спосіб
  • Швидкий спосіб
  • Для природності і обсягу

Бабушкін спосіб

Самий традиційний і знайомий кожному прийом - старі добрі бігуді. Всі знають, як ними користуватися: накрутити на них трохи вологі пасма і зафіксувати. Чим більше часу бігуді залишаться на голові, тим довше протримаються кучерики. Тому робити таку завивку краще на ніч. Сучасні м'які бігуді якраз і зручні тим, що на них можна спокійно спати. Звичайно, при жорстких, неслухняних волоссі ефект буде гірше. Однак якщо вже відмовлятися від плойки, то і термобігуді варто відкласти в сторону з тих же причин.

Якщо думка про кучериках прийшла раптово і бігуді під рукою не виявилося, можна згадати про їх попередниць - папільйотках. Непотрібний шматок тканини слід нарізати на смужки, волосся вимити, підсушити, розчесати і розділити на тоненькі пасма.Кожна з них намотується на папильотку, а потім кінці зв'язуються. Для надійної фіксації волосся повинне висохнути в скрученому стані, а значить, таку завивку теж краще робити на ніч.

до змісту ↑

Швидкий спосіб

Як би не були хороші ці способи, у них є один недолік - тривалість. А як швидко зробити волосся хвилястими без плойки? Вихід є. Правда, доведеться використовувати фен. Теж не дуже корисно для шевелюри, але зрідка можна. Ще знадобиться багато шпильок або шпильок.

Отже, потрібно вимити волосся, потім пом'якшити їх кондиціонером і підсушити рушником. Всю масу слід добре розчесати і розділити на пасма. Краще, якщо вони будуть різної товщини. Кожну з них необхідно скрутити і приколоти до голови шпилькою або шпилькою. Коли все волосся закріплені, їх висушують феном. Тепер завитки можна розпустити. Не треба їх розчісувати, краще просто збити руками. Для обсягу біля коріння можна нанести трохи пінки, а щоб закріпити локони, слід трохи скропити їх лаком, тільки не до дерев'яного стану. Подібний спосіб завивки має ще й ту перевагу перед бігуді і папільйотки, що кучері виходять природними - не дуже дрібними і акуратними. Якраз такі локони зараз на піку моди.

до змісту ↑

Для природності і обсягу

Ще один спосіб домогтися природних завитків - закріпити їх за допомогою гумки-обідка для грецької зачіски. Це теж краще робити з вечора, зате вранці не буде потрібно укладання - зачіска буде готова за пару хвилин. Та й взагалі це один з найшвидших і зручних способів, що дозволяють досягти волнистости і обсягу. Власне, знадобиться тільки ободок.Його надягають на трохи вологе, добре розчесані волосся. Нижче обідка їх поділяють на пасма, потім послідовно скручують в джгутики і обмотують навколо гумки. Вранці ободок знімають, а локони збивають пальцями, що не розчісуючи. При необхідності можна використовувати засоби для укладання, але по мінімуму, адже головне тут - природність.

Потрібно пам'ятати, що тривалість ефекту завивки такими способами залежить від структурних характеристик шевелюри. Щоб зробити хвилясте волосся без плойки, якщо вони прямі, товсті і жорсткі, доведеться застосовувати пінки, гелі та муси. На щастя, сучасні засоби для укладання зазвичай майже непомітні, якщо з ними не переборщувати. Використання їх в комплексі зі щадними способами завивки дозволить отримати природні, здорові і ефектні локони.