Як нафарбувати очі, як у ляльки?

Як нафарбувати очі, як у ляльки?

Наївний погляд величезних очей на фарфоро-прозорому особі ... Чистий і безневинний ляльковий образ затребуваний вже багато років, і рідкісна жінка не намагалася його відтворити. Але щоб зробити це правильно, слід знати, як нафарбувати очі, як у ляльки. Адже при такому макіяжі саме на них робиться головний акцент.

Зміст статті

  • Вибір тіней
  • Для правильних контурів
  • Туш - завершальний штрих
  • Крок для сміливих

Вибір тіней

Одна з основних завдань лялькового макіяжу - збільшення очей. Тому тіні використовуються найсвітліших і ніжних, проте не нейтральних відтінків. Підійдуть рожево-перламутрові, світло-зелені, блакитні тони - в залежності від кольору райдужної оболонки і загального цветотипа.

Спочатку на повіки завдають базу. Це дозволяє зробити макіяж більш насиченим і довговічним. Потім по рухомому століття розподіляють основний колір, а складку і зовнішній кут виділяють трохи більше яскравим. При розтушовуванні потрібно врахувати, що у лінії росту вій колір повинен бути трохи більш насиченим. Таким же чином відтіняють нижню повіку, ретельно розтушовувавши лінію. Внутрішній кут ока слід виділяти найсвітлішими тінями. Під брову кладуть блискучий, перламутровий відблиск. До речі, доглянуті брови дуже важливі для подібного макіяжу. Їх необхідно ретельно обробити, укласти, зайві волоски стирчати не повинні. Олівцем для брів або тінями можна скорегувати їх колір і густоту.

до змісту ↑

Для правильних контурів

Наступний крок - олівець або підводка. Край верхньої повіки потрібно ретельно промальовувати, вивівши лінію до слізного каналу. Від середини ока малюється акуратна стрілка, що виходить за зовнішній край вій. Її хвостик повинен бути загостреним. Тепер нижню повіку - його необхідно підводити на пару міліметрів нижче лінії росту вій. Ні в зовнішньому, ні у внутрішньому куточку верхня і нижня стрілки не повинні з'єднуватися. Навпаки, місця їх передбачуваного з'єднання висвітлюються тінями або білим олівцем. Це значно збільшує очей. Далі білий олівець використовується для підведення слизової нижньої повіки. Він повинен бути якісним, перевіреної марки, щоб не викликати роздратування на такому ніжному ділянці. Втім, це відноситься до всієї косметиці для обличчя.

до змісту ↑

Туш - завершальний штрих

Після виконання всіх перерахованих маніпуляцій очі виходять візуально більше, здається, що вони займають півобличчя. Це і було однією з цілей макіяжу, виконаного в модному нині стилі baby-doll. Залишається виділити вії. У питанні, як нафарбувати очі, як у ляльки, вони мають величезне значення. Довгі, густі, загнуті вгору вії гарні самі по собі, але в даному випадку вони грають найважливішу роль - без них ляльковий образ просто немислимий. Жінкам, наділеним таким багатством від природи, достатньо буде двічі нафарбувати очі об'ємною тушшю, ретельно розділяючи вії. Але є один нюанс. Нижні вії фарбують, відступаючи від коріння на пару міліметрів. Цю частину обережно припудрюють світлими тінями. Якщо ж від природи вії не дуже довгі, хорошою ідеєю буде використовувати накладні.

до змісту ↑

Крок для сміливих

Звичайно, це і так досить помітний макіяж, але з більш яскравими тінями можна створити вечірній варіант. А ще, щоб зробити очі по-справжньому ляльковими, деякі використовують кольорові лінзи більше райдужки. Завдяки їх розміру і найнеймовірнішим квітам - яскраво-фіолетового, небесно-синього, трав'янисто-зеленого - очі будуть виглядати просто карколомно.

Варто врахувати, що ляльковий макіяж добре виглядає лише на юному, чистому і гладенькому обличчі. Дамам постарше слід підібрати інший варіант. А ось дівчата з baby-face і ляльковим макіяжем, правильно підібраними зачіскою і вбранням, а також відповідними аксесуарами будуть виглядати просто неймовірно.