Як зробити хвіст з накладних волосся?

Як зробити хвіст з накладних волосся?

Пишний хвіст на голові виглядає шикарно. Тому не дивно, що саме йому багато жінок віддають перевагу при виборі зачіски. Однак якщо волосся недостатньо густі, образ може вийти не таким ефектним, як хотілося б. У подібній ситуації стає доречним використання накладних пасм. Щоб стати привабливішими з їх допомогою, досить ознайомитися з тим, як зробити хвіст з накладних волосся, і провести всі необхідні маніпуляції.

Що потрібно

  1. Гумки для волосся.
  2. Додаткові пасма на шпильках.
  3. Засіб для фіксації - лак.

Порядок дій

Етапи того, як з накладних пасм волосся зробити хвіст:

  1. Визначитися з висотою майбутнього хвоста. У наміченому місці зробити орієнтовний хвостик: взяти трохи свого волосся, так щоб діаметр пучка біля коріння не перевищував 10 см, і закріпити їх гумкою.
  2. Навколо підстави хвостика зафіксувати широкі накладні пасма, прикріплюючи їх за допомогою затискачів до власного волосся. Те ж саме зробити з вузькими накладними прядками.
  3. Приєднати до отриманої копиці незадіяні волосся. Все акуратно розчесати, щоб не було випали локонів і "півнів". Стягнути всю масу волосся другий гумкою. Щоб зачіска виглядала ідеально, скропити її лаком.
  4. При бажанні можна замаскувати верхню гумку, зробивши навколо неї кілька витків за допомогою відокремленої від хвоста нижньої пасма.Кінчик прядки слід закріпити невидимкою під хвостом.

Таким чином, особливих складнощів у створенні цієї красивої зачіски немає. Якщо в тому, як зробити хвіст з накладних волосся, залишилися незрозумілими якісь нюанси, можна подивитися відео: