Як зробити фотошоп російською?

Як зробити фотошоп російською?

Програма Adobe Photoshop, яка стала фактично ім'ям прозивним (в звучанні "фотошоп"), випускається американською компанією, і тому її інтерфейс за замовчуванням - англомовний. Але його можна успішно русифікувати. Як зробити фотошоп російською доступними способами?

Існує кілька варіантів вирішення даного завдання. А саме:

  • перевірка наявності російського інтерфейсу в инсталлированной версії програми і активізація його;
  • інсталяція русифікованого дистрибутива програми;
  • установка русифікатора на англомовний інтерфейс.

Вивчимо специфіку кожного пункту докладніше.

Зміст статті

  • Коли фотошоп вже російська
  • Інсталяція російської версії
  • Використання русифікатора

Коли фотошоп вже російська

Буває, що інстальована версія фотошопу містить русифіковані модулі, але вони не активізовані. Вивчимо то, як виправити це положення справ в Photoshop версії CS6, однією з найпопулярніших в Росії.

Щоб зробити інтерфейс програми Photoshop CS6 російським, потрібно запустити її, вибрати пункт меню Edit, потім - Preferences, після - Interface. У вікні, необхідно знайти опцію UI Language. Потім слід клацнути на ній мишкою і дочекатися появи списку доступних мов інтерфейсу програми. Серед них цілком може бути російська - якщо це так, вибираємо його.

Для того щоб русифікований інтерфейс Photoshop активувався, нерідко потрібне перезавантаження програми (попередньо потрібно зберегти файли - якщо вони редагувалися і представляють цінність).

до змісту ↑

Інсталяція російської версії

Існують дистрибутиви фотошопа, які дозволяють спочатку інсталювати програму якраз таки з російським інтерфейсом, а не з англійським. Звичайно, в ньому підтримується не тільки російський інтерфейс, але і багато інших. Інсталяція спочатку русифікованої програми особливо підходить для новачків, яким іноді складно виявити опцію перемикання мов в наявній у них версії фотошопа.

до змісту ↑

Використання русифікатора

Деякі версії Adobe Photoshop - зазвичай це відноситься до старих модифікацій програми - не містять русифікованих модулів. Як зробити фотошоп російською в подібному випадку? Найдоступніша рішення - встановити русифікатор. Випускатися вони можуть у вигляді різних рішень. Для Photoshop у версії CS6, про яку ми сказали вище, підійде такий варіант - // greysoft. ru / langs / rusyfykator-dlya-adobe-photoshop-cs-6.

натисніть на картинку для збільшення

Але потрібно мати на увазі, що більшість русифікаторів - неофіційні. Вони випускаються програмістами-любителями. Русифікатори - як для фотошопа, так і для абсолютно будь-яких інших програм - слід завантажувати з надійних сайтів, бажано зареєстрованих в доменній зоні RU. Якщо їх власник порушить законодавство в частині поширення нелегальних програм або, наприклад, почне розміщення посилань з файлами, які заражені вірусом, державні органи з високою ймовірністю заблокують відповідний сайт. Тому в даному випадку - коли мова йде про скачуванні неофіційних програм - російським сайтам слід віддавати перевагу.

Як зробити російську мову в фотошопі, ми тепер знаємо. Але варто сказати, що багато професійні художники та аніматори, які використовують Photoshop, вважають за краще як раз таки англомовний інтерфейс.Головним чином це пов'язано з тим, що величезна кількість навчальних джерел, відеоуроків, презентацій, які розкривають можливості програми, мають іноземне походження. Мова міжнародного спілкування IT-фахівців - англійська. Тому для ознайомлення з профільними навчальними матеріалами, а також для кращого обміну досвідом з іноземними колегами багато російських любителі фотошопа намагаються звикати до англомовного інтерфейсу програми.