Як заробити на лайок?

Як заробити на лайок?

Заробіток в соціальних мережах, мабуть, є самим легким і простим способом отримання прибутку в інтернеті, оскільки не вимагає від користувача будь-яких навичок і вмінь. Безсумнівно, забезпечити собі високий дохід від завдань, пов'язаних з додаванням в друзі або "лайканіем" фотографій, неможливо. Вартість замовлень на спеціалізованих біржах рідко перевищує 10 рублів, а нижня планка "цінника" і зовсім починається з позначки в 10 копійок. Якщо вас не бентежить факт низької прибутковості вищевказаного способу і ви готові витрачати час на заробіток в соціальних мережах, то неодмінно варто спробувати. Як заробити на лайок?

Соціальна мережа - це величезна майданчик для рекламодавців. Вони готові платити за різні завдання, що виконуються користувачами на біржах: вступ в паблік, лайки і коментарі під фото і записами, додавання в друзі, постинг рекламосодержащіх коментарів і записів. Так званий лайкінг є найбільш легким завданням. По суті, користувачеві потрібно лише клікнути по спеціальній кнопці, розташованої під записом або фотографією. У Facebook вона іменується "like", у "ВКонтакте" - "мені подобається", в "Одноклассниках" - "клас".

В Рунеті достатньо бірж, які співпрацюють з великою кількістю рекламодавців. Процес отримання доходу, пов'язаного з лайками, практично однаковий. Користувач реєструється на біржі, вводить платіжні дані, виконує різні завдання і отримує за це гроші.Після досягнення мінімальної суми він може вивести зароблений дохід на телефон або електронну платіжну систему. Розберемо спосіб заробітку на лайок на прикладі соціальної мережі "ВКонтакте" і біржі V-like. RU.

Біржа V-like є однією з кращих в Рунеті і володіє великою базою рекламодавців. Крім цього, вона дуже проста в освоєнні і ідеально підходить для новачків в цій сфері заробітку. При реєстрації на V-like не потрібно вводити логіни і паролі, так як авторизація здійснюється через акаунт соціальної мережі "ВКонтакте". Поріг виведення коштів становить 15 рублів, правда, мінімалка для виведення на телефон - 50 рублів. Можлива оплата заробітку на Вебмані, Яндекс. Гроші і номер телефону. Грошові кошти виплачуються по вихідним, після попереднього замовлення користувачем.

Мінус системи в тому, що працює дана біржа лише з соціальною мережею "ВКонтакте", тоді як ряд інших сервісів дозволяє використовувати акаунти кількох соцмереж. Отже, як заробити гроші на лайок за допомогою сервісу V-like?

Відкриваємо браузер і в адресному рядку набираємо // v-like. ru. Переходимо на сайт біржі і натискаємо велику круглу кнопку з написом "Вхід через ВКонтакте".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви не були авторизовані в соціальній мережі, то вводимо свій логін і пароль від "ВКонтакте" і натискаємо "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Дозволяємо додатком uLogin доступ до своїх даних кліком по кнопці "Дозволити".

натисніть на картинку для збільшення

Перед вами відкриються правила біржі, які потрібно уважно вивчити. Якщо ви з розряду тих, хто прокручує правила та інструкції, то варто запам'ятати, що у цій біржі є ряд підводних каменів.Наприклад, якщо на момент виплати ваш аккаунт у соціальній мережі буде заморожений, то грошей на рахунку ви не побачите. До того ж, виконуючи завдання на вступ в групи, ви не будете мати права з них вийти. При виході з паблік ваш аккаунт на біржі заблокують, а рахунок анулюють.

натисніть на картинку для збільшення

дочитати правила сервісу? Прекрасно, натискаємо кнопку "З правилами ознайомлений і згоден" і продовжуємо реєстрацію.

натисніть на картинку для збільшення

На наступному етапі вам потрібно вказати платіжні дані. Якщо у вас немає Вебмані або Яндекс. Грошей, то цілком достатньо і номера телефону для виведення грошових коштів. Врахуйте, що в подальшому номери гаманців і телефону не можна змінити. Після введення даних натискаємо кнопку "Підтвердити".

натисніть на картинку для збільшення

Вводимо діючу адресу електронної пошти для підтвердження аккаунта і натискаємо знову "Підтвердити".

натисніть на картинку для збільшення

Сервіс повідомить вас про те, що на зазначену електронну пошту відправлено лист з посиланням.

Закриваємо сторінку з біржею і відкриваємо вашу поштову скриньку. Знаходимо лист від V-like з темою "Активація аккаунта" і натискаємо по посиланню, зазначеної в листі.

натисніть на картинку для збільшення

Після переходу за посиланням сайт повідомить вас про успішне завершення реєстрації. Переходимо на головну сторінку сервісу для початку заробітку.

натисніть на картинку для збільшення

Завдання на цій біржі поділені на 4 групи. Крім лайків, додавання друзів і вступу в паблік, доступна YouTube-підписка. Натискаємо вкладку "Лайки", щоб перейти до завдань, пов'язаних з лайкінгом записів.

натисніть на картинку для збільшення

Наводимо курсор на доступне завдання і натискаємо "Виконати".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні відкриється сторінка "ВКонтакте", на якій потрібно лайкнути запис (клікнути кнопку з "сердечком").

натисніть на картинку для збільшення

Зробивши вищевказане дія, відкриваємо вкладку з біржею і натискаємо кнопку "Підтвердити".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо всі дії були вчинені правильно, то в статус-барі з видами завдань відобразиться ваш баланс.

натисніть на картинку для збільшення

Деякі завдання, крім лайкінга, вимагають вступу в паблік, репост запису або додавання в друзі. Уважно вивчайте завдання перед тим, як лайкнути запис. Інакше завдання не зарахували, а гроші за виконання частини поставленої рекламодавцем завдання не будуть нараховані на ваш баланс.

Заробляти в соціальних мережах легко, а отримувати дохід від лайканія записів і фотографій ще простіше. Але все ж час, витрачений на виконання завдань, краще витратити на інші способи заробітку, наприклад, копірайтинг або рерайтинг.