Як змусити чоловіка дарувати подарунки?

Як змусити чоловіка дарувати подарунки?

"Якщо чоловік закоханий, йому хочеться робити подарунки, засипати квітами і влаштовувати сюрпризи", - так міркує практично будь-яка жінка. Подібний висновок недалекий від істини, адже люди завжди прагнули підтверджувати свої сильні почуття і емоції чимось речовим. Саме тому відсутність подарунків або той факт, що вони стали більш рідкісними, сприймається жінкою як сигнал: "Він мене більше не любить!". І ось уже в голові залишається тільки одне питання: як змусити чоловіка дарувати подарунки?

Зміст статті

  • Чому чоловіки дарують подарунки?
  • НЕ робіть цього, щоб отримувати подарунки від чоловіків
  • Як приймати подарунки

Чому чоловіки дарують подарунки?

За великим рахунком жінка сприймає подарунки як відчутне доказ любові і прихильності до неї чоловіки. Інтуїтивно вона знає, що почуття вимагають облачення в речову форму. При цьому неважливо, чи є ваш чоловік бізнесменом або вільним художником. Просто у кожного будуть свої способи вираження емоцій: перший, наприклад, подарує кільце з діамантом, а другий напише ваш портрет в абстрактній манері. І не можна говорити про те, що якийсь прояв краще або гірше.

В цілому чоловік дарує щось жінці і для того, щоб зробити їй приємне, проте в першу чергу він прагне таким чином поділитися з вами переповнюють його почуттями (радості, любові, наснаги і т.д.). А можливість купити гарний букет або влаштувати вечір-сюрприз стає кращим способом подарувати вам не стільки річ, скільки емоції. Він хоче зробити це від чистого серця, просто тому, що ви стали джерелом переповнюють його переживань.

Розуміючи психологію і те, звідки з'являється потреба робити презенти, ви усвідомлюєте, яких моментів потрібно уникати, щоб у чоловіка таке бажання виникало постійно.

до змісту ↑

НЕ робіть цього, щоб отримувати подарунки від чоловіків

Перше, що потрібно засвоїти всім жінкам, які бажають отримувати подарунки: вимагати марно. Напевно у вашому оточенні є ті, хто влаштовує скандали з биттям посуду, плаче або, як заїла платівка, клянчить бажане. Іноді ці жінки навіть отримують подарунки, тільки робляться такі "дари" немає від прагнення порадувати, а лише б відв'язатися. До того ж від склочних осіб чоловіки втікають при першій нагоді, тут вже не до презентів, важливішим стає змусити повернутися його самого.

Взагалі механізм "змусити" погано працює, коли справа стосується відносин, тому що в них всі дії підпорядковані емоційним поривам і природним бажанням. Неможливо примусити людину відчувати почуття, так само як і хотіти зробити для вас щось.

Не піддавайтеся бажанням витребувати собі подарунок, щоб отримати підтвердження любові від чоловіка. Так ви досягнете тільки розчарування і ще більшого його віддалення. Навіть знайшовши довгоочікуваний букет, шубу або кільце, ви не зможете їм особливо порадіти. Усвідомлення того, що ви буквально виканючили собі подарунок, а не отримали його як природний прояв прихильності коханої, позбавляє презент всякого сенсу.Повірте, спокійніше не стане, навпаки, ви остаточно переконаєтеся, що добровільно чоловік не хоче для вас робити нічого.

до змісту ↑

Як приймати подарунки

Проблема більшості жінок - в нездатності дякувати за те, що є. Їм здається, ніби чоловік здатний передбачати бажання. Змиріться з тим, що люди не вміють читати думки один одного, і навчитеся з вдячністю і щирою радістю приймати те, що вам дарують.

Не потрібно корчити незадоволену міну, якщо чоловік підніс букет з троянд, в той час як ви сто разів говорили, що віддаєте перевагу польові квіти. Обов'язково подякуйте за сам знак уваги і знайдіть в ньому якусь деталь, яка вам дійсно подобається. Наприклад, флорист оригінально підібрав колірне сполучення рослин або упаковка вище всяких похвал. Неодмінно згадайте це, тому що чоловікові важливо не просто отримати похвалу, але і зрозуміти, в чому саме він молодець. В майбутньому улюблений обов'язково врахує це і буде намагатися ще більше. Але якщо ви зневажливо скривився і заявіть: "Я ж тобі казала, що люблю ..." - то ризикуєте демотивувати його раз і назавжди.

Те ж саме справедливо для подарунків, які не відповідають більш глобальним вашим очікуванням: хотіла діаманти на 8 березня, а отримала квитки в театр, наприклад. Пам'ятайте, що подарунки чоловіки залежать від того, що він вважає в життя самим важливим і цінним. Нав'язати любителю екстриму, який тягне вас в гори на вихідні, бажання заробляти багато грошей і будувати особняк в престижному районі міста вам все одно не вдасться. Подумайте, можливо, ви просто не підходите один одному. Різні пріоритети часто стають причиною взаємних докорів.Тільки той, у кого ті ж цінності в житті, буде дарувати вам бездоганні подарунки: люблячи сучасний живопис, ви отримаєте картини молодих обдарувань; бажаючи мати ящик коштовностей на всі випадки життя, ви зможете розраховувати на них з кожного приводу.

Насправді все просто: приймайте людини і те, що він для вас робить, без всяких причіпок. А якщо накопичилося багато претензій, бережіть нерви і собі, і чоловікові - залиште його і знайдіть того, кого приймете беззастережно. Тільки тоді ви зможете протягом усього життя надихати улюбленого на подвиги: подарунки будуть ідеальними, а відносини - гармонійними.