Як зробити шкіряний браслет своїми руками?

Як зробити шкіряний браслет своїми руками?

Шкіряні браслети сьогодні не тільки набувають великої популярності серед представників різних молодіжних субкультур, а й всі частіше стають важливими елементами модних образів, створюваних дизайнерами. Цей унікальний аксесуар поєднується з різними стилями одягу, підходить як для жінок, так і для чоловіків, до того ж солідно виглядає. А ще його дуже легко виготовити самостійно. Про те, як зробити шкіряний браслет своїми руками, поговоримо в даній статті.

Зміст статті

 • Шкіряний браслет з металевими шипами
 • Шкіряний браслет-косичка
 • Шкіряний браслет з намистинами

Список необхідних матеріалів та інструментів буде залежати від того, для кого саме робиться браслет і для створення якого образу. Розглянемо кілька варіантів.

Шкіряний браслет з металевими шипами

Що знадобиться:

 • шкіряні ремінці;
 • металеві шипи однакової форми;
 • застібки;
 • суперклей;
 • ножиці.

Покрокові дії:

 1. Виміряти зап'ясті і відрізати шматок шкіряного ремінця необхідної довжини (рекомендується залишити пару "зайвих" сантиметрів, щоб браслет краще виглядав на руці).
 2. Розкласти металеві шипи на поверхні відрізаного ремінця в будь-якому порядку на свій розсуд.
 3. По одному піднімати кожен шип, змащувати його зворотну сторону суперклеєм і придавлює до обраної ділянки майбутнього шкіряного браслета.
 4. Прикріпити застібки до обох кінців ремінця.

Браслет готовий. Можна зробити кілька подібних прикрас, щоб носити їх комплектами в різних поєднаннях.

до змісту ↑

Шкіряний браслет-косичка

Для даної моделі буде потрібно зовсім небагато матеріалів. Крім того, це, мабуть, найпростіший спосіб зробити шкіряний браслет своїми руками.

Що знадобиться:

 • вузький шкіряний ремінець;
 • ножиці.

Покрокові дії:

 1. Відміряти і відрізати шкіряний ремінець довжиною на кілька сантиметрів більше, ніж обхват зап'ястя.
 2. Відміряти за допомогою вже приготованого відрізка шкіри ще два точно таких же ремінця. Скріпити все три смужки разом, зав'язавши на одному їх кінці звичайний вузол.
 3. Зафіксувати ремінці з боку отриманого вузла на робочому місці (можна використовувати скотч, шпильку або придавити край браслета будь-яким важким предметом).
 4. Заплести шкіряні смужки в косичку в класичній техніці. Закінчивши плетіння, зав'язати вузлом все три ремінця так само, як і в попередній раз.
 5. Обернути вийшла косичку навколо зап'ястя, зв'язати обидва кінці у вузол і відрізати зайві шматки.

до змісту ↑

Шкіряний браслет з намистинами

Що знадобиться:

 • тонкий шкіряний шнурок;
 • великі намистини;
 • ножиці.

Покрокові дії:

 1. Відрізати два довгих шматка від заготовленого шкіряного шнурка.
 2. Зв'язати відрізки між собою з одного кінця. Зафіксувати вузол в нерухомому стані.
 3. Взяти одну намистину і надіти її на один з відрізків.
 4. Просмикнути через ту ж саму намистину іншу смужку шкіри. Таким чином, вийде петля, щільно утримує намистину між двома мотузками.
 5. Повторювати процедуру з іншими намистинами до тих пір, поки не буде набрана необхідна довжина.
 6. Зав'язати вузол на другому кінці браслета. Потім обидва краї зв'язати між собою і зрізати непотрібні шматки ножицями.

Одержаний аксесуар більше підходить дівчатам. Однак якщо підібрати прості неблискучі намистини темних відтінків, то можна створити подібний браслет і для представника сильної статі.

Існує ще безліч варіантів самостійно зробити браслет з шкіри. Для цього можна використовувати металеві ланцюжки, склеювати між собою шматки шкіри різних кольорів, розмальовувати або розписувати поверхню браслетів спеціальними фарбами, додавати маленькі пряжки, імітуючи ремінь, або вирізати зі шкіри різні фігурки (сердечка, стріли, хрестики і т. П.). Варіанти творчості практично безмежні, а такого роду рукоділля дуже захоплююче.