Як скласти гороскоп самому, не знаючи астрології

Як скласти гороскоп самому, не знаючи астрології

Передбачати дрібні, повсякденні події можна і не розбираючись в астрології. Для цього потрібно знати тільки порядок знаків Зодіаку і мати при собі відривний календар, в якому зазначено положення Місяця на кожен день. Ця інформація є у всіх календарях, крім православних. Ще інформацію про рух Місяця можна знайти в Мережі. Навчитися того, як скласти гороскоп самому, можна швидко. А через місяць-другий практики ви зможете дізнаватися події свого майбутнього безпомилково. Давайте подивимося, як це робиться.

Необхідні розрахунки

Свій знак Зодіаку ви напевно знаєте. Це знак, в якому Сонце знаходилося в момент вашого народження. Якщо Сонце було в Овні, то ви - Овен, в Тельці - Телець і т. Д. Пронумеруйте всі знаки Зодіаку, починаючи зі свого. Ваш буде першим. Наприклад, якщо ви - Скорпіон, то Скорпіон буде знаком № 1, Стрілець - № 2, Козеріг - № 3 і т. Д. Для Льва першим знаком буде Лев, другим - Діва і т. Д. Якщо ви сумніваєтеся в порядку знаків, подивіться на картинку вгорі. Там вони йдуть в своєму традиційному порядку від Овна до Риб. Щоб було ще простіше, можна виписати назви знаків в стовпчик, поставивши першим свій знак, і далі все, наступні за ним, по черзі. Збережіть цей список, для прогнозу він буде потрібен постійно.

Тепер візьміть відривний календар (або роздруківку з Мережі з курсом Місяця на поточний місяць).Визначте, в якому знаку Зодіаку Місяць знаходиться сьогодні. Зверніть увагу на те, що Місяць змінює знак кожні 2-3 дні. Тому сфера життя, яка буде вимагати до себе найбільшої уваги, теж буде змінюватися кожні 2-3 дні. Отже, в календарі ви знайшли сьогоднішній день і побачили, в якому знаку Місяць. Подивіться тепер, який порядковий номер у цього знака в вашому списку.

Приклад: хтось народився під знаком Терезів. Ваги для нього - знак № 1. Його цікавить прогноз на 1 липня 2014 року. В цей день Місяць - у знаку Лева. Лев для нашого героя - 11-й знак (Ваги 1-й, Скорпіон 2-й, Стрілець 3-й і так далі по колу, Лев вийде 11-м).

На цьому всі розрахунки закінчені і пора переходити до розшифровки.

Значення положення Місяця

Місяць в астрології символізує звичні, дрібні і повсякденні справи. Не потрібно намагатися по ній визначити щось важливе. Для прогнозу важливих подій потрібно будувати професійний гороскоп, що враховує індивідуальні дані народження і використовувати мінімум 11 основних астрологічних елементів (Будинки і 10 планет). Ми зараз вивчаємо, як самому скласти особистий гороскоп без цих спеціальних знань. Такий гороскоп розповідає тільки про те, чому людина буде присвячувати себе протягом дня і які люди і справи будуть займати найбільше його часу.

Дізнатися таку інформацію просто. Для цього вам і була потрібна нумерація знаків. Знак під кожним порядковим номером має своє значення. Подивіться значення того номера, де знаходиться Місяць в потрібний день; основні події дня будуть пов'язані з перерахованими речами.

1 Ваша зовнішність, манери та поведінку. Коли Місяць в тому знаку, під яким ви народилися, ви будете чутливі до будь-яких слів на вашу адресу
2 Гроші та речі.Найчастіше в ці дні приходять гроші, робляться покупки, збільшуються дрібні витрати
3 Спілкування, суєта, новини, пересування по місту. У ці дні не доведеться присісти ні на хвилинку
4 Дім, побут, батьки. У ці дні найчастіше тягне сидіти вдома і займатися своїми справами
5 Відпочинок, свято, побачення. Це дні для розваг
6 Повсякденні обов'язки на роботі і вдома. Це завантажені роботою дні. Ще потрібно стежити за самопочуттям, лікуватися, оздоровлюватися
7 Партнерство та співпраця. Це дні угод, отримання консультацій, спільної роботи, ділового партнерства, почала серйозних особистих відносин
8 Загострюються страхи. Підвищується ризик травм і ДТП. Ще в цей час часто доводиться мати справу з чужими грошима (брати кредит, віддавати борг, отримувати аліменти, пенсію)
9 Закордон, іноземці, спілкування в Мережі, здобуття вищої освіти, контакти з політичними і громадськими організаціями, суди , відвідування церкви
10 Кар'єра, бізнес, професійні успіхи, спілкування з начальством, участь в професійних конкурсах
11 Друзі, однодумці, добровільні громадські об'єднання (наукові та творчі спільноти, волонтерські організації, інтернет- спільноти)
12 Тайн , Інтриги, закриті заклади, чутки і плітки, самота

У людини з нашого прикладу в попередньому розділі Місяць 1 липня 2014 роки підпадає в 11 сектор, значить, швидше за все, він проведе день з друзями. А на наступний день він буде замкнутий, відчужений і вважатиме за краще побути на самоті.

Важливо враховувати життєві обставини. Наприклад, якщо ця людина - любитель тварин, то 1 липня він може співпрацювати з волонтерської організацією зоозахисту, а на наступний день відвідати своїх підопічних в стаціонарі ветеринарної клініки (закритий заклад).

Удачі!