Як зробити фокус?

Як зробити фокус?

Той, хто здатний дивувати публіку різними ефектними трюками, завжди надзвичайно популярний. І якщо вишукана магія часом вимагає застосування особливого реквізиту та модерних технічних прийомів, то творити нехитре диво можна, і не вдаючись до подібних складнощів. Як зробити фокус, простий і одночасно цікавий? Нижче наведено кілька таких трюків.

Зміст статті

  • Зникаючий олівець
  • проткнути палець
  • Яблуко з апельсина
  • проступає літери
  • Зігнута ложка
  • Читання думок

Зникаючий олівець

виконання фокуса

Покажіть глядачам звичайний олівець. Візьміть хустку і накиньте його на руку з піднятим в ній предметом. Вхопіться за кінчик олівця через хустку. Швидко і елегантно сдерніте хустку. Олівець зник!

Секрет фокуса

В той момент, коли олівець ховається з уваги під хусткою, треба швидко і непомітно підняти вказівний палець цієї ж руки. Олівець же в цей час легко зісковзує в рукав. Глядачі впевнені, що фокусник тримається за кінчик олівця і дивуються, коли після зняття хустки його не надається на місці.

до змісту ↑

проткнути палець

Виконання фокуса

Підніміть на руці, стислій в кулак, великий палець. Накрийте його хусткою. Беріть по черзі підготовлені голки і сміливо або, навпаки, кривлячись від страшного болю, проколюйте палець через хустку. Потім на очах у шокованих глядачів витягніть з пальця небезпечні предмети.Приберіть хустку. Всі побачать, що палець виявився невразливий.

Секрет фокуса

До виконання трюку треба заховати в кулаці маленьку морквину. У певний момент потрібно вправно під хусткою підмінити палець "муляжем". Тепер можна бути впевненим, що ніяких хворобливих відчуттів випробувати не доведеться.

до змісту ↑

Яблуко з апельсина

Виконання фокуса

Уявіть погляду оточуючих звичайний апельсин. Прикрийте яскравий фрукт хусткою. Раз, два, три ... Хустка піднімається, а на долоні ... яблуко!

Секрет фокуса

На початку трюку глядачі бачать не справжній апельсин, а акуратно зняту шкірку від нього, яка надіта на яблуко відповідного розміру. Знімаючи хустку з диво-фрукта потрібно непомітно прихопити і помаранчеву оболонку.

до змісту ↑

проступає літери

Виконання фокуса

Покажіть глядачам чисті руки. Напишіть "будь-яке" слово на клаптику паперу. Спаліть це. Попіл розітріть в долонях. Покажіть всім одну руку. На долоні, на загальний подив, чітко проступить то саме написане слово.

Секрет фокуса

Насправді слово на папері має бути не будь-яким, а заздалегідь задуманим, і його ж необхідно завчасно нанести сумішшю білка і води на долоню. Спочатку встигла просохнути запис на руці буде невидимою, але розтертий попіл пристане саме до накресленим буквах, які і побачать глядачі.

до змісту ↑

Зігнута ложка

Виконання фокуса

Все бачать у вас в руках ложку. Притисніть її до столу і з силою гнити. Глядачі будуть переконані, що ложка зігнута. Але ви піднімаєте її - ніяких змін не відбулося!

Секрет фокуса

Спочатку глядачі думають, що в руках знаходиться лише ложка. Насправді за кінчик ручки вони приймають монету.Під час показу ложка не гнеться - її верхню частину, яка не видно, потрібно повільно опустити в долонях до упору. Монета ж весь цей час залишається нерухомою, завдяки чому створюється ілюзія згинання. В кінці фокусу загальну увагу буде спрямовано на ложку, і заховати монету буде неважко.

до змісту ↑

Читання думок

Виконання фокуса

Для демонстрації багатьох трюків потрібен певний інвентар. Але можна зробити фокус і без використання будь-яких предметів, наприклад, такий, де вгадується задумане число. Попросіть одного загадати число від 0 до 5. Нехай примножить його в розумі на 2. Чи додасть до результату 5. помножити на 5. Чи додасть 10. помножити все на 10. Запитайте, скільки вийшло. Чи не встигне один договорити, як ви вже назвете загадане раніше число.

Секрет фокуса

Потрібно від першої цифри результату відняти 3, це і буде задумане число. Наприклад, вийшло 750, перша цифра "7", значить, загадане було "4".

Почавши з таких примітивних трюків, можна потім перейти до більш складним номерами і заслужити репутацію вправного мага і чародія!

Ще кілька простих і забавних фокусів: