Як робити стрілки на брюках?

Як робити стрілки на брюках?

Діловий стиль - це акуратність, чистота і строгість. Літні спідниці і брюки зі стрілками є своєрідною візитною карткою. Але для багатьох головна проблема - прасування. Спробуємо розібратися, як робити стрілки на брюках.

Для виготовлення цього предмета чоловічого і жіночого гардеробу використовуються різноманітні види тканин, і в залежності від їх складу виробник на спеціальному ярличку всередині вироби вказує, яка температура допустима при його прасування. Тільки вивчивши таку інформацію, потрібно приступати до роботи. Потрібно очистити кишені від можливого сміття і забутих дрібних штучок, подивитися, чи немає на брюках плям. Гладити їх слід тільки в чистому вигляді, оскільки при високій температурі навіть непомітне плямочка неодмінно проявиться. Щіткою для одягу треба очистити предмет гардероба від ворсу, вовни, пилу. Проробивши всі перераховані вище маніпуляції, можна приступати.

Зміст статті

  • Допоміжний інструмент
  • Етапи робочого процесу
  • Закріплення стрілок
  • Чи потрібні стрілки на брюках?

Допоміжний інструмент

Перше, що потрібно зробити, - підготувати нехитрі, але необхідне приладдя для прасування:

  • прасувальну дошку (можна будь-яку іншу плоску поверхню);
  • праска, підошва якого повинна бути ретельно очищена;
  • тканину (проутюжнік) - ситець, бязь, марлю. Вона повинна бути білого кольору, щоб не забарвити основний матеріал;
  • шпильки.
до змісту ↑

Етапи робочого процесу

Починати слід з підготовки робочої поверхні. Пропрасувати її рукою, перевірити на наявність горбків і складок. Все-таки ідеальним варіантом є прасувальна дошка - на ній набагато зручніше працювати.

Спочатку штани гладяться з вивороту, починаючи з кишень, підкладки, самих штанин і верху, потім вивертаються, і черга за лицьовою стороною. Щоб поверхня не вийшла глянсовою, прасувати необхідно через змочену водою тканину. Тільки коли штани вже разглажени, можна перейти до стрілок. Брючини складаються таким чином, щоб шви на колошах були разом. Коли з кроєм і пошиттям все в порядку, виточки теж накладаються дзеркально. Щоб при прасування виріб не зрушила, рекомендується вдатися до допомоги шпильок. Стрілки також гладяться через тканину навіть при наявності в прасці парового режиму.

до змісту ↑

Закріплення стрілок

Довговічність стрілок можна продовжити при використанні звичайного господарського мила. Потрібно трохи змочити його і провести по стрілках, але тільки зсередини, а з зовнішнього боку пропрасувати.

Інший спосіб для закріплення стрілок: розчином з одного літра води і однієї столової ложки оцту зволожити ганчірочку і, наклавши її на стрілки, пропрасувати. Прасувати до тих пір, поки ганчірка НЕ ​​просохне. Закінчивши прасування, штани залишити трошки охолонути. Все дуже просто, а головне - можна обійтися без послуг пральних комбінатів і хімчисток, заощадивши сімейний бюджет.

до змісту ↑

Чи потрібні стрілки на брюках?

Нерідко жінка в процесі прасування задається питанням: для чого витрачати стільки часу, стільки зусиль, і чи потрібно робити стрілки на брюках взагалі?Стилісти стверджують, що більш актуальними і модними зараз є штани без стрілок. З огляду на той факт, що штани зі стрілками необхідно регулярно прасувати і вони не так зручні в носінні, як штани вільного крою, може, варто відмовитися від подібного предмета гардероба? Але як тоді створювати образ ділового керівника, відповідального співробітника? Адже саме йому притаманні строгість, елегантність, чому сприяють вертикальні лінії, в даному випадку - стрілки.

Що стосується жіночого варіанту брюк зі стрілками, то це показник презентабельності, стильності. Прямі брюки для дам в поєднанні з високими підборами роблять ноги візуально довшими, а фігуру - стрункішою. Така річ відмінно поєднується з класичними блузами, піджаками, не обмежує вибір аксесуарів. Тому питання відпадає сам собою.

Теорія, як правильно робити стрілки на брюках, пройдена. Всім бажаючим залишається освоїти технологію прасування на практиці.