Як зробити напис на фото?

Як зробити напис на фото?

Створити напис на фотографії так само просто, як і вивантажити її в соціальну мережу. Багато користувачів соціальних мереж перед завантаженням фотографій в соціальну мережу підписують їх різними написами, щоб надати їм унікальності. Втім, крім користувачів соціальних мереж, підписують свої шедеври і власники фотоблогів, щоб уникнути плагіату і крадіжки. Ви не знаєте, як зробити напис на фото? Дана стаття допоможе вам розібратися в цьому.

Зміст статті

  • Створення написи на фотографії за допомогою фоторедакторів
  • Створення написи на фото за допомогою онлайн-сервісу

Напис на фотографії можна зробити декількома способами:

  • за допомогою онлайн СЕРВІС;
  • стандартним Paint;
  • сторонніми фоторедакторами (Photoshop, Paint. NET і т. Д.).

Створення написи на фотографії за допомогою фоторедакторів

По суті, процес нанесення тексту на фотографію у всіх фоторедактора однаковий. Спочатку потрібно завантажити картинку в редактор. Потім слід вибрати на панелі інструментів "Текст" і перемістити курсор в те місце, де повинен знаходитися текст. Після чого набирається текст напису, задається розмір шрифту, колір та інші параметри. Після закінчення фотографію з текстом зберігають через меню редактора.

Якщо вас все ще цікавить питання, як зробити напис на фотографії в Фотошопі або будь-якому іншому фоторедакторі, то представляємо вашій увазі невелику інструкцію в картинках з нанесення тексту на фотографію.

Стандартний Paint занадто простий і малофункціонален. Photoshop Створено для професіоналів і складний в освоєнні. Що стосується Paint. NET, то він увібрав в себе все краще від Фотошопа, але керувати ним так само просто, як і стандартним Paint. У зв'язку з цим приклад нанесення тексту на фотографію покажемо в редакторі Paint. Net.

Беремо будь-яку фотографію, на яку потрібно нанести текст, натискаємо правою кнопкою мишки і вибираємо "Відкрити за допомогою Paint. NET".

натисніть на картинку для збільшення Після того як відкриється редактор з картинкою, вибираємо на панелі інструментів "Текст" (буква "Т", перша колонка, третя іконка знизу). Ставимо курсор там, де на вашу задумом повинен бути напис, і набираємо її текст.

натисніть на картинку для збільшення

Коли текст набраний, пора приступити до його "прикрашання". Ви можете змінити шрифт, його розмір і колір. Кольори шрифту можна підібрати в палітрі. Якщо потрібно задати напівпрозорий шрифт, потрібно зрушити повзунок під написом "Прозорість (альфа)".

натисніть на картинку для збільшення

Після нанесення тексту слід відкрити меню "Файл" і клікнути "Зберегти". В параметрах збереження виставляємо повзунок якості на 100% і натискаємо "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Створення написи на фото за допомогою онлайн-сервісу

Як зробити напис на фото онлайн? Вирішити дане питання можна двома способами: скористатися онлайн-фотошопом або спеціальним онлайн-сервісом. У випадку з онлайн-версією Фотошопа текст наноситься як в звичайному фоторедакторі.

натисніть на картинку для збільшення

В онлайн-сервісі текст наноситься трохи іншим способом. Для початку потрібно відкрити сайт // effectfree. ru /? do = photoeffects & upload = new & for = text в браузері (для цих цілей краще всього підходить Google Chrome).Сервіс запропонує вам завантажити фотографію. Вибираємо фотку і тиснемо "Виконати завантаження фото".

натисніть на картинку для збільшення

Під завантаженої фотографією розташований блок для редагування тексту. Переміщення тексту здійснюється стрілками зліва. Можна вибрати шрифт, задати його розміри і колір.

натисніть на картинку для збільшення

Коли все готово, натискаємо "Накласти текст".

натисніть на картинку для збільшення

Щоб зберегти фотографію на новій сторінці, під фоткою натискаємо "Завантажити та продовжити".

натисніть на картинку для збільшення

Хочете навчитися робити красиві написи на фотографіях? Перегляньте наступний відеоролик: