Як освітлити волосся на животі?

Як освітлити волосся на животі?

Не варто вважати, ніби гонитва за гладкою і шовковистою шкірою - доля сучасного суспільства і вдалий рекламний хід виробників "антіволосяной" продукції. Тисячоліття тому дівчата також соромилися волосків, вважаючи їх моветоном. У наш час ставлення до проблеми небажаної рослинності на тілі не змінилося. І питання, як освітлити волосся на животі, під пахвами та інших зонах, як і раніше актуальний.

Насправді методів видалення волосся на животі за останні роки додалося. Наприклад, з'явилися воскова епіляція і шугарінг. Але у них є істотний недолік - висока вартість за умови виконання в салоні краси. Тому все частіше дівчата вдаються до альтернативного і абсолютно безболісного способу вирішення проблеми - освітленню або знебарвлення волосків. Це відмінна заміна дорогої епіляції, адже процедуру цілком можна виконати самостійно в домашніх умовах.

Зміст статті

 • Знебарвлення волосся на животі за допомогою перекису
 • Природні освітлювачі
  • Мед для освітлення волосся на животі
  • Медово-ромашковий склад
  • Лимон - натуральний освітлювач < Знебарвлення волосся на животі за допомогою перекису

пероксиду водню досить легко освітлити волоски на животі, тим самим зменшивши їх щільність і силу росту. Орієнтуючись на природу волосся (їх товщину і колір), слід підбирати необхідну кількість процедур, яке зазвичай варіюється від 5 до 15.Результат буде коштувати витраченого часу: темп зростання волосяного покриву скоротиться, а його окрас придбає тьмяний відтінок або повністю знебарвиться.

В залежності від типу волосся концентрація перекису водню в розчині може становити 3-5% (для тонких і світлих) і 8-10% (для щільних і темних). Процедура виконується наступним чином:

В 50 мілілітрів пероксиду водню необхідної концентрації додають 5-8 крапель нашатирного спирту.

 1. Суміш швидко наноситься на область живота в місці зростання волосся ватним тампоном.
 2. Через 10-20 хвилин за допомогою відвару ромашки розчин змивається, після чого ділянку шкіри змазується зволожуючим або живильним кремом.
 3. Повторення процедури - запорука успішного позбавлення від небажаних волосків на животі. Частота повторів повинна бути щоденною. Через два тижні необхідно зробити перерву на 10 днів.

Але перш ніж приступати до освітлення волосся за допомогою пероксиду водню, слід провести тест на алергічну реакцію: нанести трохи речовини на згин ліктя. Якщо виникне почервоніння, печіння або інший дискомфорт, то краще відмовитися від знебарвлення таким методом.

до змісту ↑

Природні освітлювачі

Як освітлити волосся на животі, якщо перекис водню не підходить в якості активної речовини? Існують інші, більш щадні способи знебарвлення. До них відносять використання натуральних продуктів-освітлювачів - меду, ромашки і лимона.

до змісту ↑

Мед для освітлення волосся на животі

Корисні для організму властивості меду відомі давно. Однак мало хто знає, що цей продукт є чудовим природним освітлювачем. Якщо кожен день намазувати їм шкіру, то про темні волосках на животі можна буде забути надовго.Підходить такий метод боротьби з небажаною рослинністю для тих, у кого, природно, немає алергії на даний продукт. Найбільш дієвим в плані знебарвлення вважається акацієвий мед. Але і інші види цілком ефективні. Порядок дій при освітленні:

Нанести мед на шкіру в області живота.

 1. Залишити на кілька годин.
 2. Змити теплою водою.
 3. При бажанні рекомендується додати в медову масу ефірні масла в розрахунку 5 крапель на 1 столову ложку.

до змісту ↑

Медово-ромашковий склад

Поєднавши відвар з ромашки з невеликою кількістю меду, можна отримати не менше чудовий освітлюючий волосся продукт:

Заварити 4 столові ложки сухої ромашки в літрі води.

 1. Розчин повинен настоюватися півгодини.
 2. Злити воду, залишивши трав'яну кашку.
 3. Додати до складу 4 столові ложки меду і перемішати.
 4. Нанести на зону росту волосся на животі, обернути харчовою плівкою.
 5. Тривалість процедури повинна складати 2-3 години.
 6. до змісту ↑
Лимон - натуральний освітлювач

Ще один м'який природний спосіб освітлити волоски на животі - застосування лимона. Для знебарвлення волосяного покриву необхідно приготувати наступний склад: в 100 мл молока розчинити 10 крапель ефірного масла лимона. Розчином треба змащувати проблемну зону щодня, вичікуючи, щоб рідина повністю висихала природним шляхом.

Інший спосіб використання лимона в якості освітлювача - нанесення свіжовичавленого соку на проблемну ділянку шкіри.

Методів боротьби з волосками в області живота безліч. І тим, кому це дійсно потрібно, підібрати відповідний не складе особливих труднощів.