Як навчитися грати в world of Tanks (WoT)?

Як навчитися грати в World of Tanks (WoT)?

Практично всі новачки World of Tanks задаються питанням, як навчитися грати в World of Tanks? Причому зустрічаються новачки, які вважають, що вони вміють грати. Але на ділі вони відносяться до категорії "нубов", які лише думають про "нагібаторстве". Як же навчитися хорошій грі? Що потрібно зробити, щоб статистикою вашого облікового запису заздрили знайомі і друзі?

Безсумнівно, перед тим як приступити до вивчення азів гри, потрібно підготувати клієнт і комп'ютер. У грі "Світ танків" є два важливі параметри, без яких добре навчитися грати нереально. FPS і пінг безпосередньо впливають на комфортність гри. Якщо FPS нижче 24, то гра починає пригальмовувати. При високому пінг грати також некомфортно, оскільки в бою перевага на боці того гравця, у кого менший пінг. Мінімальний пінг для хорошої гри - 150-200 ms. Якщо у вас швидкий інтернет і продуктивний комп'ютер, то проблем з пінгом і фпс у вас не виникне.

натисніть на картинку для збільшення

Що стосується клієнта гри, то його можна поліпшити різними модифікаціями. "Оленемер", поліпшені приціли і мінікарта, комплексний XVM-мод - все це обов'язково допоможе гравцеві в бою незалежно від того, новачок він або вже досвідчений геймер.

натисніть на картинку для збільшення