Як вступити в клан world of Tanks (WoT)?

Як вступити в клан World of Tanks (WoT)?

В листопаді 2014 року компанія Wargaming запустила для учасників кланів окремий портал. Раніше вступити в клан можна було через офіційний сайт гри World of Tanks. Зараз же військкомат і інтерфейс спільноти доступні в окремому розділі. Правда, велика частина гравців "Мира танков" вважає за краще рандом і ніколи не перебувала в кланах. Розробники WoT вирішили "вплинути" на дану ситуацію і в патчі 9. 2 запустили новий ігровий режим "Укріплення райони", який доступний тільки для кланових гравців. Навіщо потрібні подібні "спільноти" геймерів і як вступити в клан World of Tanks, поговоримо в цій статті.

По суті, клан - це добре організоване співтовариство гравців з певною структурою. Будь-який гравець при бажанні може вступити в уже існуючий клан або створити власний. Правда, для того щоб створити клан буде потрібно 2500 золота. Які ж переваги мають кланові гравці?

Безсумнівно, головною фішкою клану є можливість участі гравців в кампаніях. Крім того, клановікі можуть грати в новому режимі "Укріпрайони". У співтоваристві набагато простіше знайти гравця у взвод, роту або команду для командного бою.

Вступити в клан можна двома способами: прийняти запрошення від командира клану або самостійно подати заявку через військкомат. Якщо ви вирішили пограти в одній зі спільнот World of Tanks, то першим ділом відкрийте в браузері сайт // ru.wargaming. net / clans / і натисніть у верхній частині сторінки кнопку "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Авторизуйтесь на порталі "Мира танков", ввівши у відповідних віконцях логін і пароль від свого облікового запису. Врахуйте, що в якості логіна використовується електронний ящик, вказаний при реєстрації, а не нікнейм гравця.

Після авторизації на клановий порталі клікніть по кнопці "Військкомат" і перейдіть за посиланням "Особиста справа". Перед тим як подати заявку в який-небудь клан, рекомендується заповнити невелику анкету.

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці відзначте галочкою пункт "Я шукаю клан для гри в World of Tanks" і встановіть бажаний відсоток перемог клану. Рекомендується вказати як мінімум 50% перемог, щоб виключити спільноти "нубов і раків". Крім того, якщо вас цікавлять "землі" на Глобалке, то не забудьте поставити галочку навпроти пункту "Я шукаю клан, у якого є володіння на Глобальній карті".

натисніть на картинку для збільшення

Обов'язково потрібно вказати мову, якою ви добре володієте, і мета вступу в клан. Після закінчення введення всіх параметрів клікніть кнопку "Зберегти і підібрати клан".

натисніть на картинку для збільшення

Портал "Варгеймінга" видасть вам список спільнот, які підходять за введеним вами параметрам.

натисніть на картинку для збільшення

Клацніть по назві клану і в віконці, що з'явилося натисніть на іконку із зображенням плюса, щоб відправити заявку на вступ до спільноти. Якщо вас цікавлять умови призову, то клікніть по іконці, зазначеної на скріншоті нижче.

натисніть на картинку для збільшення

Після чого введіть повідомлення командиру клану і натисніть "Відправити".

натисніть на картинку для збільшення

Перед відправкою заявки на вступ рекомендується вивчити інформацію про клан.Відвідайте профіль спільноти, щоб вивчити його статистику, офіцерський склад, кількість провінцій і укріпрайон.

натисніть на картинку для збільшення

Вас все влаштовує? Сміливо тиснемо кнопку "Відправити заявку", вводимо повідомлення майбутньому командиру і чекаємо відповіді. Врахуйте, що відправка заявки не гарантує вступ в клан. Командира спільноти може не влаштувати ваша статистика або ККД.

Даний спосіб описує, як вступити в клан WoT без инвайта "з боку". Якщо ж вам надійшло запрошення вступити до спільноти гравців, то авторизуйтесь на сайті World of Tanks ( // worldoftanks. Ru) і перейдіть в "Мій профіль". Клікніть в правій колонці посилання "Запрошення" і на новій сторінці під інвайт натисніть "Прийняти >> Так".

натисніть на картинку для збільшення

Пам'ятайте, що перед тим як вступити в новий клан, вам буде потрібно вийти зі старого спільноти. При цьому на 48 годин після виходу з клану блокуються будь-які дії з спільнотою.