Як встановити Триколор ТВ?

Як встановити Триколор ТВ?

"Триколор ТВ" є найбільшим оператором супутникового телебачення в Росії. За 9 років свого існування "Триколор" завоював популярність серед жителів Російської Федерації, а число абонентів наблизилося до позначки в 15 мільйонів. У середини 2012 року оператор запустив в експлуатацію мультикомплекс HD, а кількість доступних каналів з кожним роком лише збільшується. Крім стандартних каналів, абоненти "Триколор ТВ" можуть підключити додаткові пакети послуг. Для радіоаматорів доступний "радіопакет" з 33 популярними радіостанціями Росії, а фанати російського футболу можуть підключити пакет "Наш футбол". Як правило, в авторизованих центрах за додаткову плату вам допоможуть встановити і налаштувати супутникову тарілку, але ви можете зробити це і самостійно. Як встановити Триколор ТВ?

При купівлі комплекту "Триколор ТВ" вам автоматично активують карту з підключеними на ній послугами. Вам залишиться зробити найголовніше - встановити і налаштувати супутникову антену для прийому сигналу.

Насамперед відкрийте інструкцію, яка йде в комплекті з "Тріколором", і зберіть антену. Потім потрібно визначитися з місцем для установки тарілки (антени). Ніщо не повинно загороджувати антену від супутникового сигналу. Розташовані поруч дерева і стіни будуть лише приглушати сигнал. Якщо ви встановлюєте антену в багатоквартирному будинку, то постарайтеся підняти її вище, щоб оточуючі будинок дерева не заступали дзеркало антени.

Вибравши місце, закріпіть кронштейн на стіні будинку анкерними болтами, встановіть конвертер в тарілку і підключіть до неї зачищений кабель за допомогою спеціального F-роз'єму. Місце з'єднання кабелю і конвертера краще обмотати ізоляційною стрічкою і загерметизувати силіконом, щоб не потрапляла волога.

Залишився важливий крок в установці антени - це налаштування дзеркала щодо супутника. Виставте приблизний азимут згідно з даними вашого міста. Дізнатися кут нахилу і азимут для вашого населеного пункту можна за допомогою сервісу // geonames. ru. Тепер ви знаєте, як самому встановити Триколор ТВ. Залишилося лише налаштувати антену для якісного прийому сигналу.

Вставте інший кінець кабелю до цифрового приймача (ресивера) і вставте карту в спеціальний слот. Потім підключіть до телевізора ресивер "тюльпанами" або HDMI-кабелем, включите його в мережу.

Відкрийте в меню цифрового приймача пункт "Системні установки", введіть стандартний пін-код "0000" і запустіть "Установку антени". У нижній частині даного режиму відобразяться дві шкали, що вказують на якість і рівень прийому сигналу. Почніть повільно обертати тарілку, поки обидві шкали не заповнений на 60-70 відсотків. Закріпіть антену в такому положенні і скиньте заводські настройки через меню антени.

В меню "Установка антени" на першому етапі вказуємо "російську мову" і оператора. Після чого натискаємо на пульті дистанційного керування кнопку "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

На наступному етапі вказуємо регіон - "Основний" або "Триколор-Сибирь" в залежності від вашого місцезнаходження.

натисніть на картинку для збільшення

Автоматично запуститься пошук каналів, по закінченні якого ви побачите віконце з інформацією про знайдені ТВ-каналах і радіостанціях.Натисніть "ОК" на пульті управління і дочекайтеся завантаження "нульового" каналу.

натисніть на картинку для збільшення

При першому підключенні доведеться почекати від 1 до 8 годин, поки супутники "знайдуть" вашу антену. Для цього залиште ресивер включеним на будь-якому каналі на кілька годин. Телевізор в даному випадку можна вимкнути.

Сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно встановити Триколор ТВ? Зверніться по допомогу до фахівців, тим самим заощадивши як час, так і нерви. А ще обов'язково перегляньте цей відеоролик від компанії "Триколор ТВ", що описує процес установки і налаштування обладнання: