Як встановити мод на world of Tanks (WoT)?

Як встановити мод на World of Tanks (WoT)?

Гра World of Tanks побудована таким чином, що будь-який гравець може модифікувати графічну частину клієнта на свій смак. Величезна кількість модів дозволяють змінювати заставки і ангари, камуфляжі і декали, а також покращують функціонал гри. Наприклад, приціли від мододелов мають безліч функцій в порівнянні зі стандартним прицілом. Як встановити мод на World of Tanks?

Зміст статті

  • Процес установки модов
  • Папки для модів

Перші моди для гри виглядали окремі архіви, які потрібно розпаковувати в певні папки клієнта. Згодом з'явилися збірки модів, в яких знаходяться найбільш корисні моди. Гравцям не потрібно окремо качати купу модифікацій і тестувати їх на сумісність. Досить завантажити файл збірки і встановити його поверх клієнта. Однією з популярних збірок є модпак Джова (Jove). Збірка включає в себе кілька різних прицілів, розумну мінікарту, XVM-мод, шкурки і т. Д.

натисніть на картинку для збільшення

Більш докладно з даної складанням можна ознайомитися в наступному ролику:

Втім, не всім користувачам потрібні подібні збірки. Одним вистачає модифікованого прицілу, а іншим достатньо і комплексного XVM-мода.Всі моди в WoT встановлюються в папку res_mods / 0. 9. Х, де X - це версія поточного патча. Кожен мод, будь то приціл або шкурки, розпаковується в певну папку. Розберемося в тому, як встановити мод на WoT.

натисніть на картинку для збільшення

Процес установки модов

Установка будь-якого мода проходить в три етапи:

  1. Скачиваем архів з модом з фан-сайтів гри.
  2. Створюємо під мод додаткові папки в res_mods / 0. 9. Х.
  3. Розпаковуємо архів з модом в створені папки.
до змісту ↑

Папки для модів

Ангари - res_mods 0. 9. Х content Interface shells Hangar або Hangar_Premium

OverTargetMarkers - res_mods 0. 9. Х gui flash

Zoom-Mod - res_mods 0. 9. Х gui flash

дамага-панелі і приціли - res_mods 0. 9. Х gui scaleform

Шкурки з зонами пробиття - res_mods 0. 9. Х vehicles

Іконки танків - res_mods 0. 9. Х gui maps icons venicle contour

Завантажувальний екран - res_mods 0. 9. Х gui maps login

Іконки екіпажу - res_mods 0. 9. Х gui maps icons tankmen icons

натисніть на картинку для збільшення

Але майте на увазі, що через велику кількість встановлених модів може просідати FPS в грі. Наприклад, "оленемер" або маркери міцності в "вухах" - найбільш вимогливі до ресурсів ігри моди. Їх не рекомендується встановлювати на слабкі комп'ютери, так як грати з низьким ФПС некомфортно.

Якщо ж ви вперше встановлюєте моди до гри World of Tanks, то зверніть увагу на збірки модів, які набагато простіше встановити і налаштувати. Складання хороші тим, що не потрібно тестувати моди на сумісність. Бо нерідко після установки модифікацій вас виникає багато проблем з клієнтом гри.