Як встановити ангар в world of Tanks (WoT)?

Як встановити ангар в World of Tanks (WoT)?

Ще на початку бета-тестування "Мира танков" найбільш просунуті користувачі кинулися створювати для гри моди. Першими модами до World of Tanks були поліпшені приціли і шкурки з зонами пробиття. Пізніше з'явилися комплексний XVM-мод з "оленемером", різні дамаг-панелі, інфомаркери, а також "розумні мінікарти" і ангари. Причому модифікація ангара, по суті, є найдаремнішим модом до гри, так як не привносить в "Світ танків" додатковий функціонал. Ангари - це всього лише гараж для вашого танка, який не видно в бою. Його краса ніяк не впливає на параметри техніки. Але для тих гравців, які проводять в WoT величезна кількість часу, красивий ангар стає "рідним домом". Для них, власне кажучи, і розроблені моди танкових гаражів. Як встановити ангар в World of Tanks?

натисніть на картинку для збільшення

В стандартному клієнті існує два типи ангара - базовий і преміумний. Преміумний ангар з'являється лише при придбанні преміум-аккаунта і відрізняється від базового тільки "чистотою".

Але на Новий рік, 9 травня або день народження Wargaming розробники гри змінюють ангар на святковий варіант. Гравці, що бажають використовувати протягом усього року "новорічний ангар", можуть без проблем змінити його за пару хвилин.

натисніть на картинку для збільшення

В останньому патчі 0.9. 2 розробники трохи змінили структуру гри. Тепер моди ангарів, як і всі інші моди, встановлюються в папку res_mods. Отже, як встановити ангар в WoT? Буде потрібно спочатку завантажити новий ангар. Велика кількість модів ангарів ви можете знайти на сайті // mirtankov. net / hangars. html. Вибираємо будь-який вподобаний "танковий гараж" і завантажуємо архів на комп'ютер.

Відкриваємо папку з грою WoT і заходимо в папку res_mods. Вибираємо папку 0. 9. Х і натискаємо по ній. Тепер вам потрібно створити кілька папок. В папці поточного апдейта створюємо директорію content, в ній - Interface.

натисніть на картинку для збільшення

Потім в папці Interface вам потрібно створити директорію shells, а в папці shells - Hangar або Hangar_premium (для преміумного аккаунта).

В залежності від завантаженого мода ангара розпаковуємо папки з архіву в створені папки в клієнті гри. В результаті у вас повинно вийти два шляхи:

C: / World_of_Tanks / res_mods / 0. 9. X / content / Interface / shells / Hangar_premium

C: / World_of_Tanks / res_mods / 0. 9. X / content / Interface / shells / Hangar

натисніть на картинку для збільшення

Втім, більшість гравців не замислюються над зміною ангара, так як він не несе ніякого функціонального користі.