Як встановити ігри на Андроїд з комп'ютера?

Як встановити ігри на Андроїд з комп'ютера?

Установка ігор і додатків на Android не вимагає прошивки або рутованія пристрою. Досить знати архітектуру процесора і тип відеоприскорювача свого планшета або смартфона, щоб не перекачувати по кілька разів файли. Багато користувачів Андроїда качають гри з Маркета, але не у всіх є доступ до інтернету на планшеті. Адже куди легше завантажити гру на ПК і залити її на планшет / смартфон з андроїдом. Як встановити ігри на Андроїд з комп'ютера?

Для початку потрібно дозволити встановлення ігор в меню вашого планшета або смартфона на Андроїд. Заходимо в "Налаштування", вибираємо "Безпека" і ставимо галочку поруч з "Невідомі джерела". Безсумнівно, в залежності від виробника шлях до "заповітної" галочці може змінитися. Постарайтеся знайти схожий розділ в меню і встановити галочку. Без цього пункту інсталювати гру не вийде.

Перед тим як почати завантаження ігор на комп'ютер, потрібно знати, чи підходить гра для вашого смартфона або планшета. Безсумнівно, найважливішим критерієм є версія операційки. Дізнатися, яка версія Андроїда встановлена ​​на девайсі, можна в налаштуваннях, перейшовши за посиланням "Про планшет / телефоні >> Загальна інформація". До будь-якій грі завжди додається список підтримуваних версій Андроїда.Якщо версії Андроїда вашого смартфона / планшета немає в списку, то не варто качати гру, так як вона не запуститься.

Другим важливим критерієм можна вважати архітектуру процесора. Зазвичай в технічних характеристиках гри пишеться тип процесора, який підтримує apk-файл гри. Це може бути ARM7 або ARM6. При установці ігор з кешем варто звертати увагу і на тип відеоприскорювача. Відеоприскорювач - це співпроцесор, що обробляє графіку в девайсе. Adreno, Mali, Tegra 2/3/4, PowerVR - все це типи відеоприскорювачів. Якщо ви збираєтеся встановлювати гру з кешем, то вибирайте той кеш, який підходить під вашу графіку. Правда, останнім часом розробники ігор намагаються випускати універсальні кеши.

Деякі ігри вимагають рута (root) - прав суперкористувача, а гри, позначати "HD", призначаються для пристроїв з високою роздільною здатністю дисплея HD і FHD.

Як самостійно визначити тип графіки і процесора? Безсумнівно, можна пошукати характеристики свого планшета або смартфона в каталогах пристроїв, наприклад на // devdb. ru

Якщо немає доступу до Мережі, то можна встановити Antutu Benchmark і, вибравши в програмі "Инфо пристрої", дізнатися характеристики свого девайса.

Тепер можна переходити до питання, як встановити ігри на планшет з андроїдом з комп'ютера. Мабуть, найбільший "каталог" ігр розташований на форумі 4PDA за адресою // 4pda. ru / forum / index. php? showforum = 213. Вибираєте будь-підрозділ, знаходите відповідну гру і завантажуєте на комп'ютер.

Якщо ви завантажили гру, що складається з єдиного apk-файлу, то підключаєте планшет / смартфон до комп'ютера і скидає гру в пам'ять пристрою. Відкриваєте будь-який зручний для вас файл-менеджер на девайсі і звичайним тапом по apk-файлу починаєте установку гри, аналогічну інсталяції будь-якої програми.

Ігри з кешем встановлюються трохи в іншій послідовності. Завантаживши архів з грою, потрібно розпакувати його. Потім папку з кешем потрібно закинути за наступним шляхом:

  • якщо в папці присутній папка files і багато інших файлів - кидаємо по шляху / sdcard / Android / data /;
  • якщо в папці тільки 1-2 файлу з розширенням. obb - переміщаємо папку з грою в / sdcard / Android / obb /

Причому врахуйте, що sdcard - це не флеш-карта, а внутрішня пам'ять пристрою на Андроїд. Після перенесення кеша на пристрій можна приступати до установки apk-файлу.

При запуску деяких ігор буде потрібно активне підключення до інтернету для перевірки цілісності файлів чи довантаження кеша.

Нерідко поруч з оригінальним apk-файлом лежать посилання на модифіковані apk, в яких прокачані герої / багато золота / грошей / досвіду. Ніхто не завадить вам завантажити і встановити ці файли, але з великою кількістю грошей або досвіду в грі інтерес до неї швидко вичерпується.