Як надати волоссю попелястий відтінок?

Як надати волоссю попелястий відтінок?

Часто в житті жінки виникають ситуації, при яких потрібно змінити імідж. Багато хто пов'язує це зі змінами в особистій сфері (хорошими чи поганими). Але фарбувати волосся в яскравий колір - занадто екстремально. Зараз модно надавати їм різні відтінки, правда, не всі знайомі з технологією даного процесу. А тому дівчата відносяться до процедури досить скептично. Наприклад, як надати волоссю попелястий відтінок? Він дуже примхливий і відрізняється на кожній шевелюрі.

Зміст статті

  • Яким жінкам підійдуть попелясті волосся?
  • Як отримати бажаний колір?
  • Процедура фарбування

Яким жінкам підійдуть попелясті волосся?

З цим питанням стикається майже кожна дівчина. Безумовно, консультація професіонала прояснить ситуацію. Ще краще, якщо він сам виконає процедуру, що зменшить ймовірність невдачі.

Фахівці стверджують, що попелястий відтінок додає жінці зайвих років, але і надає її зовнішності лиску, грації, жіночності. Найбільш природно він виглядає у світлошкірих дівчат з сірими або блакитними очима. При цьому на обличчі не повинно бути явних дефектів у вигляді рубців, вугрів, прищів. Одне з властивостей попелястого кольору - акцентування уваги на них. Відповідно, макіяж теж не повинен бути бойовий розфарбуванням. Краще виконувати його в холодних тонах.

до змісту ↑

Як отримати бажаний колір?

Слід відразу зазначити, що руденьким не добитися попелястого відтінку. У інших квітів волосся теж є свої нюанси:

  1. Натуральним блондинкам найпростіше. Вони можуть користуватися засобами відтінків шампунями і підтримувати бажаний результат кожного тижня. Головне, не перевищувати зазначеного часу, щоб не стати фіолетовою або зеленою.
  2. Власницям темнішою шевелюри доведеться спочатку освітлюватися. Чим темніше свій рідний колір, тим більша кількість процедур потрібно буде провести.

Щоб надати русявим волоссям попелястий відтінок, можна вдатися до домашнього рецептом освітлення: зробити ромашковий відвар, з'єднати його зі свіжим лимонним соком і медом. Таку суміш необхідно розподілити від коренів до самих кінчиків і витримати не менше чверті години. Після цього засіб потрібно змити за допомогою звичного шампуню. Далі слід оцінити результат. Якщо шевелюра як і раніше недостатньо знебарвлена, то процедуру знадобиться повторити ще не один раз.

Щоб додати темному волоссю попелястий відтінок, потрібно скористатися освітлюючими фарбами. Оскільки такий колір пасом вкрай складно зробити білим, то краще вдатися до послуг досвідченого перукаря, який зможе підібрати засіб по типу і структурі локонів. Крім того, важливо і якість фарби. Добре, якщо вона не буде містити аміак, адже він додатково травмує пасма.

Проблемою темного волосся може стати виникнення жовтизни або зеленого відтінку. Від них досить складно позбутися. Щоб уникнути таких неприємностей потрібно перед висвітленням максимально оздоровити шевелюру, щоб не було пористості, посіченості. Тоді ймовірність їх появи буде значно нижче.

до змісту ↑

Процедура фарбування

Як надати волоссю попелястий відтінок? Для цього досить зробити кілька кроків:

  1. Визначитися з забарвлює засобом. Шампунь, тонік або фарба - всі вони виконують свою задачу, але тримаються по-різному. Природно, що останній варіант - найбільш стійкий.
  2. Перед процедурою слід вибрати невелику пасмо на потилиці і зробити тестове завдання кошти для визначення результату.
  3. Якщо проба пройшла успішно, можна наносити фарбу, зробивши основний акцент на довжині волосся, кінцях. Коріння потрібно обробити в останню чергу. Тримати і змивати засіб доведеться відповідно до його інструкцією.
  4. Для закріплення результату потрібно скористатися спеціальними бальзамами або масками.
  5. Оскільки волосся має властивість відростати швидко, то у брюнеток темні корені будуть помітні вже через пару тижнів. Отже, фарбування доведеться повторити.

Щоб отриманий колір міг триматися довше, не завадить зробити ламінування. Тоді повторювати повну фарбування в найближчі три-чотири місяці не доведеться. Досить буде відтінків і спеціальних шампунів для таких волосся.

Якщо робити все правильно, то навіть цей підступний відтінок - попелястий - вийде потрібної яскравості і додасть образу лиску.