Як отримати "Майстри" в world of Tanks (WoT)?

Як отримати "Майстри" в World of Tanks (WoT)?

Знак класності "Майстер" поряд з "Експертом" і "Бомбардиром" є однією з найпопулярніших нагород. Але на відміну від них "Майстер" характеризує уміння гравця на тій чи іншій техніці. Про те, що це за нагорода і як отримати "Майстри" в World of Tanks, поговоримо в цій статті.

Знаки класності, що видаються гравцям, характеризують їх майстерність володіння танком. В останньому патчі була введена ще одна подібна нагорода - нагородні позначки / зірки на знарядді. Але знак класності видають за отриманий досвід в певному бою. Що стосується зірок / відміток на знарядді, то їх отримують за середній шкоди на певній техніці. Причому знаки класності, на відміну від оцінок, які не позначаються на модулях танка. Таким чином, ніхто з гравців в бою ніколи не дізнається, "Майстер" ви на цій техніці чи ні.

натисніть на картинку для збільшення

В танкових військах РФ механікам-водіям танків видають знаки класності від механіка-водія 3 класу до "Майстра водіння". Розробники не стали ускладнювати собі життя і перевели ці види класності в гру.

Разом кожен гравець на певному танку може отримати наступні ступені:

Знак класності 3-й ступеня отримує гравець, який заробив в бою досвіду більше, ніж максимальний середній досвід 50 відсотків гравців, які воюють на цій техніці.

Знак класності 2-го ступеня отримує гравець, який заробив в бою досвіду більше, ніж максимальний середній досвід 80 відсотків гравців, які воюють на цій техніці.

Знак класності 1-го ступеня отримує гравець, який заробив в бою досвіду більше, ніж максимальний середній досвід 95 відсотків гравців, які воюють на цій техніці.

"Майстра" можуть отримати лише гравці, у яких досвід за бій буде більше, ніж у 99 відсотків гравців.

натисніть на картинку для збільшення

В залік досвіду для класності не йдуть: досвід за перший день (X2 / X3 / X5), досвід за наявність преміум-аккаунта, додатковий досвід за виконання бойових завдань. Враховується тільки "чистий досвід" отриманий в бою за дамаг, засвіти, захоплення і збиті захоплення бази, танкованіе.

З'ясувавши, що таке "Майстер", пора задуматися над питанням: як отримати "Майстри" в WoT?

Як відомо, для отримання "Майстра" потрібно напрацювати таку кількість максимального досвіду, яке буде вище, ніж у 99% користувачів, які грають на подібному танку. При цьому можна відразу отримати вищу ступінь, минаючи 1-3 ступеня. І нагорода за наступні бої не знижуватиме. У підсумку, отримавши "Майстри", ви залишитеся ним назавжди, незважаючи на подальше зниження статистики на танку.

Визначити, скільки досвіду потрібно для нагороди на тому чи іншому танку, неможливо, так як статистика постійно перераховується. Але всім зрозуміло: чим популярніше танк, тим складніше заробити нагороду. Тому для отримання "Майстра" на певному танку вам буде потрібно дотримуватися кількох правил:

  1. Прокачаний екіпаж безпосередньо впливає на кількість заробленого досвіду в бою. Адже куди краще керувати танком зі 100% екіпажем, ніж машиною, у якій екіпаж прокачано на 50%.
  2. За можливості возите з собою голдовие витратні матеріали та снаряди. Стрілянина Голдою неодмінно "зажене" ваш аккаунт в мінус, але дозволить танку пробивати всіх підряд. А, як відомо, досвід дають в основному за збитки, що завдала по ворогу.
  3. Чим довше ви будете жити в бою, тим більше шансів у вас набити максимальну кількість досвіду. Ви на арте або пт-сау - займіть затишні місця. Віддаєте перевагу кататися на СТ або ЛТ - не лізьте на початку бою на рожен, інакше "вручати" вам будуть "Майстри" в ангарі.
  4. "Майстра" набагато простіше отримати у взводі з декількох танків. Так як вам буде легше знищувати ворога за допомогою друзів.
  5. Пам'ятайте, що головне в бою - це перемога. Тільки при перемозі ви зможете отримати високу нагороду, так як при ураженні видається занижена кількість досвіду і срібла.
  6. Намагайтеся знищувати танки вище свого рівня. Як і за шкоду по своєму світлу, так і за збитки по високорівневому супернику дають більше досвіду.

З повною упевненістю можна сказати, що при дотриманні цих правил "Майстер" буде вам забезпечений. Які ще пункти ви б додали до цього списку? Поділіться своїм досвідом з читачами!