Як потрапити на американський сервер world of Tanks (WoT)?

Як потрапити на американський сервер World of Tanks (WoT)?

Гра "Світ танків" успішно розвивається на всіх платформах. У минулому році компанія представила World of Tanks для консолі Xbox 360, а рік нинішній ознаменувався появою "Мира танков" на мобільних платформах. Першими всю красу гри "WoT Blitz" відчули власники iOS-пристроїв, трохи пізніше гра з'явилася і для операційної системи Android. Крім збільшення кількості платформ, World of Tanks охоплює все більше нових регіонів. Спочатку гра була запущена тільки в RU-кластері. Пізніше з'явилися європейський, північноамериканський, азіатський та корейський кластери. На жаль, на даний момент гра не дозволяє використовувати аккаунт з одного кластера в іншому. Якщо вам захотілося пограти з американцями або канадцями, то напевно вас зацікавить питання, як потрапити на американський сервер World of Tanks.

Отже, щоб почати грати на NA-серверах, вам буде потрібно завантажити клієнт гри, призначений для північноамериканського регіону, і створити новий обліковий запис для американського кластера. Пам'ятайте, що російськомовний клієнт гри і ваш поточний аккаунт не підійдуть для їх серверів, а пінг гри буде занадто високим.

Насамперед відкрийте офіційний сайт гри "Світ танків" // worldoftanks. ru і в верхньому лівому кутку сторінки поруч з іконкою із зображенням глобуса натисніть стрілочку.З випав списку виберіть регіон "Північна Америка".

натисніть на картинку для збільшення

Ви будете автоматично перекинуті на англомовний сайт гри. Якщо ви з Росії, то сайт періодично буде вам нагадувати про це наступним повідомленням. Для продовження натисніть на кнопку "Залишитися на сайті північноамериканського регіону".

натисніть на картинку для збільшення

Натисніть кнопку "Game" і з випав списку виберіть пункт "Download Game".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці натисніть велику кнопку "Download Game", завантажте англомовний лончер потім запустити на потрібному комп'ютері.

натисніть на картинку для збільшення

Розпочнеться автоматичне завантаження клієнта "Мира танков" і його подальша установка. При установці гри ні в якому разі не вказуйте папку з російськомовним клієнтом WoT. Поки клієнт вантажиться, пройдіть процедуру реєстрації. Натисніть у верхньому правому кутку посилання "create account".

Сайт на підставі вашого IP знову повідомить вас про те, що ви користуєтеся англомовною версією "Мира танков". Клацніть по кнопці "Stay on web-site ..."

натисніть на картинку для збільшення

Введіть свій e-mail, бажане ім'я в грі, пароль (двічі), а також код з картинки. Якщо у вас є інвайт-код, то ви можете його ввести у відповідне віконце під посиланням "Have a invite code?". Для продовження реєстрації натисніть "Continue" і підтвердіть свій e-mail з поштової скриньки.

натисніть на картинку для збільшення

Зауважте, що можна використовувати при реєстрації вітчизняні поштові сервіси, наприклад, Майл або Яндекс. Пошту. Після входу в ігровий клієнт "Мира танков" введіть дані нового облікового запису і почніть гру на американському сервері.

Тема "як потрапити на американський сервер WoT" особливо актуальна в періоди завантаженості РУ-кластера. Та й багато гравців вважають, що на американських серверах борються одні новачки. Так було в момент запуску гри, але зараз, як і на RU-серверах, знайдуться клани статистів і досвідчених геймерів. Якщо ви готові показати американцям, де раки зимують і як потрібно воювати, то сміливо реєструйтеся в північноамериканському регіоні. Втім, таким же способом ви можете зіграти з європейцями, азіатами, корейцями. Потрібно лише правильно вибрати регіон і завантажити клієнт для нього. Welcome to hell!