Як самостійно позбутися від привороту?

Як самостійно позбутися від привороту?

Практично будь-яка людина в своєму житті побічно або безпосередньо стикається з магічними обрядами, які приносять йому або користь, або шкоду. Одним з видів сильної псування вважають любовні присушка і змови. Куди бігти за допомогою, що робити в таких випадках і як позбутися від привороту самостійно, якщо людина відчула або точно знає про вплив на нього за допомогою чаклунства?

Зміст статті

 • Симптоми привороту
 • Способи зняття привороту
  • Зняти жіночий приворот на чоловіка
  • Зняти чоловічий приворот на жінку

Симптоми привороту

Головне, вміти самому визначити, чи має місце в конкретній ситуації магічна сила. Що повинно насторожити?

 1. Погане самопочуття, що виражається в сонливості, моральному і фізичному безсиллі, постійної меланхолії, виникненні незрозумілих болів без певної локалізації.
 2. Апатія і байдужість до всього що відбувається. Людина впадає в депресію. Але при появі замовника привороту відчувається прилив сил.
 3. навалом відразу одним махом з нізвідки неприємності теж повинні пробудити пильність.
 4. Раптово прокинулася незрозуміла тяга до особи, яка раніше не цікавила як сексуального партнера або супутника життя.
 5. В одружених і заміжніх пропадає інтерес до подружніх стосунків.Друга половинка в очах приворожений втрачає будь-яку цінність. Починаються душевні метання і докори сумління.

Якщо хоча б три симптоми збігаються, то необхідно починати дії по "висновку любовного отрути" зі свого організму.

до змісту ↑

Способи зняття привороту

В світі магії існують сотні обрядів по напуском любовного томління, а також шляхи його зняття з жертви. Але не все можна прибрати самостійно, адже звичайна людина не завжди володіє необхідною фізичної та енергетичної силою для боротьби з темним світом. Найнебезпечнішими вважаються привороти:

 • на менструальної крові;
 • на кладовищі;
 • на воскові ляльки з генетичним матеріалом жертви;
 • по вуду.

З такими не треба зв'язуватися самому, краще звернутися до відунів, бажано до тієї, що сильніше. Справа в тому, що слабкий майстер не зніме сильну любовну порчу, а тільки посприяє своїм втручанням активізації замовника і застосування їм серйозних методів для зміцнення своїх позицій.

А як позбутися від любовного привороту, якщо вплив не дуже потужне? Тут будуть розглянуті два дуже ефективних способу зняття наклепів такого плану, які підійдуть у випадках з прив'язкою середньої сили.

до змісту ↑

Зняти жіночий приворот на чоловіка

Натщесерце йдуть до свіжої чоловічий могилі. Ім'я небіжчика має збігатися з ім'ям приворожений. Там встають в ногах у мерця і неголосно, але чітко читають по пам'яті 3 рази:

Сюди мертве тіло лягло,

І приворотне справу з собою забрав.

І як покійник з хоромині не прокинуться,

Так само (ім'я чоловіка) (ім'я жінки) надалі не згадає.

Цей закон для нього підніметься,

А все любовні слова відкинуться.

Губи, зуби, ключ, замок, мову.

Амінь. Амінь. Амінь.

Йдучи з цвинтаря, не можна озиратися до самого будинку. Перед виходом через огорожу залишають відкуп у вигляді чогось цінного - це відв'язування від душі небіжчика. На могилі кладуть поминальну трапезу. Будинки вмиваються святою водою і п'ють її, щоб відновити сили після проведення обряду.

до змісту ↑

Зняти чоловічий приворот на жінку

При сході сонця вмиваються річковою водою, читаючи змову. Черпають її проти течії.

Матушка, швидка річка,

Забери ти мою любов за далекі берега,

Щоб душа моя не страждала,

Голова про (ім'я) не згадувати

Ні при святий день,

Ні при нічній темряві,

при небесної зірки.

Як вона ні про що не шкодує,

Сто років ні за кому не мліє,

Так само і я б не плакали,

Швидше (ім'я) забувала.

Ключ, замок, мову.

Амінь. Амінь. Амінь.

Після прочитання мовчки йдуть і не оглядаються. Витиратися не треба, нехай вода вбереться в шкіру разом із закладеною в неї інформацією. Так можна повторювати процедуру від 3 до 12 разів по середах, п'ятницях і суботах, поки Приворожений не відчує полегшення.

У жінки під час проведення обряду зі зняття привороту не повинно бути менструацій. Бажано купити нову світлий одяг спеціально для ритуалу, а під час нього розпустити волосся і прибрати все шпильки, сережки, ланцюжки і їм подібні атрибути.

Якщо запропоновані способи самостійного зняття привороту виявляються недієвими, то підбирають будь-якої ще метод. Справа в тому, що один і той же ритуал може у різних людей мати різні результати або не мати їх взагалі, так само як і ліки, лікує одного і залишається марним для іншого.