Як отримати колір волосся молочний шоколад?

Як отримати колір волосся молочний шоколад?

Шоколадні відтінки волосся зараз на піку моди, і це не дивно, з огляду на загальні тенденції до природності. Багата палітра таких тонів надає будь-якій жінці можливість вибрати найбільш підходящий і виглядати натурально і сучасно. Наприклад, русявим дівчатам варто знати, як отримати колір волосся молочний шоколад, адже він підійде їм більше будь-якого іншого. А брюнеткам краще вибрати відтінок гіркого шоколаду - він буде виглядати на них найприродніше і підкреслить природну насиченість тону.

Зміст статті

  • Кому піде?
  • Як вибрати фарбу?
  • Колір волосся має значення!

Кому піде?

Волосся кольору молочного шоколаду виглядають максимально натурально і підходять практично всім кольоротипу, виключаючи, мабуть, осінь. Вони чудово підкреслюють загар, але власницям блідої шкіри і світлих очей доведеться робити макіяж яскравішою. Однак навіть маленьке незручність не зіпсує задоволення від прекрасного кольору шевелюри - м'якого і насиченого. Втім, відтінок молочного шоколаду може бути темним і світлим, карамельним - якраз для ніжних і прозорих натуральних блондинок. Власниці оливковою шкіри і карих очей можуть надати волоссю більш насичений тон. Потрібно пам'ятати також, що темний колір волосся додає років, тому в солідному віці краще віддати перевагу більш світлим відтінкам.

до змісту ↑

Як вибрати фарбу?

При фарбуванні в домашніх умовах досить складно відразу потрапити в колір - молочний шоколад досить вимогливий і до натурального відтінку шевелюри, і до вибору фарби, і до ступеня освітлення. Тому, забарвлюючись в даний тон вперше, бажано відвідати перукарський салон. Майстер порадить відповідний відтінок і підбере фарбу. А потім, оновлюючи колір в домашніх умовах, залишиться тільки слідувати його вказівкам. Наприклад, щоб домогтися кольору молочного шоколаду на темно-русявого волосся, краще фарбувати їх в світлий або середній каштан без жовтого подтона. Як наближений до натурального цей відтінок не вимагає дуже частого підфарбовування коренів.

Якщо ж порив перефарбуватися в молочний шоколад наздогнав несподівано і час для салону позаурочний, потрібно вивчити відгуки і поради в Інтернеті. Не всім їм, звичайно, варто слідувати в точності, але не враховувати чужий досвід було б нерозумно. Там можна почерпнути характеристики тієї чи іншої фарби, відтінку, який вона дає на волоссі різного кольору. Таким чином вдасться уникнути помилок і безрезультатних експериментів, які все-таки шкодять шевелюрі.

до змісту ↑

Колір волосся має значення!

Для правильного вибору фарби не завадить точно ідентифікувати колір свого волосся. До засобів для фарбування зазвичай додаються таблиці, за якими можна визначити кінцевий результат в залежності від колишнього відтінку. Потрібно бути готовим до того, що колір з упаковки ідеально передасться тільки на знебарвленого волоссі. Будь-який інший пігмент привнесе свій, нехай і легкий відтінок.

Якщо локони вже пофарбовані в інший колір, бажано скористатися змивом - це вбереже від неприємних несподіванок у вигляді усіляких непотрібних відтінків.Ну і, природно, краще вибирати перевірені марки фарби. Дешеві можуть пошкодити волосся або дати брудний колір. Серед фарб середньої цінової категорії дуже багато непоганих, цілком придатних для домашнього використання. І майже в кожній лінійці є тони, за допомогою яких можна досягти кольору молочного шоколаду. Як уже згадувалося, це холодні і світлі відтінки каштанового, лісового горіха, бежевого.

Правильний вибір фарби з урахуванням природного кольору волосся, точне дотримання інструкції або відвідування кваліфікованого майстра - запорука краси і здоров'я шевелюри і точного попадання в обраний відтінок.