Як отримати бонус-код для world of Tanks (WoT)?

Як отримати бонус-код для World of Tanks (WoT)?

З кожним новим оновленням в грі "Світ танків" з'являються танки, оновлюється графіка і інтерфейс. Наприклад, патч 9. 3, випущений в кінці вересня 2014 року, змінив верхню частину інтерфейсу ангара, вніс в гру нові легкі танки, а також вплинув на "каральну" систему і механіку пострілу. Втім, нові функції в World of Tanks з'являються не тільки з патчами. Розробник гри компанія Wargaming в честь будь-яких подій регулярно вводить в "Світ танків" спеціальні режими і акції. До Чемпіонату світу з футболу 2014 року в WoT з'явився футбольний режим, а до першого Гран-прі Формули 1 в Сочі гра обзавелася танковими гонками. Крім того, під час подібних акцій компанія частенько роздає бонус-коди. Як отримати бонус-код для World of Tanks?

Дізнатися про те, що в грі з'явився свіжий бонус-код, нескладно. Гравці через чат гри часто діляться загальним бонус-кодом. Зазвичай коди, поширювані компанією, з'являються під Новий рік і День Перемоги. Але з огляду на високий наплив гравців, охочих активувати бонус-код, розробник прийняв рішення автоматично активувати код для всіх гравців. Досить зайти в клієнт на період акції, і бонус буде зарахований на ваш ігровий аккаунт.

Як правило, при активації бонус-коду на аккаунт зараховується наступне:

  • преміум-аккаунт на 1-14 днів;
  • золото (Голда) або кредити (срібло) в певному обсязі;
  • преміумний танк 2-3 рівня.Танки інших рівнів за допомогою бонусів поки не поширювалися.

Як отримати бонус-код для WoT? Зазирніть на офіційний сайт гри і перегляньте акції. Під час акцій компанія частенько роздає безкоштовні коди на премію і Голд. Але, крім бонусів від Wargaming, існують спеціальні інвайт-коди, які можна активувати тільки при реєстрації. Знайти їх можна як на офіційному форумі гри за адресою // forum. worldoftanks. ru, так і на інших сайтах, присвячених "Миру танків".

Инвайт-коди вводяться в спеціальне поле при реєстрації нового аккаунта, а бонус-код активується через особистий кабінет. Досить пройти авторизацію на сайті // worldoftanks. ru і перейти по посиланню "Ввести бонус-код".

В новому віконці введіть код і натисніть "Активувати бонус-код". Якщо код неактивний або був вже активований іншим гравцем, система повідомить вас про це.

Не забувайте, що поширювані коди - одноразові. Якщо ви виявили свіжий бонус-код, то негайно його активуйте, поки це не зробили інші гравці.