Як дізнатися свою долю

Як дізнатися свою долю

Є дуже багато способів, як дізнатися свою долю. Вони беруть початок з трьох джерел. Перший - це способи, які в давнину були таємними. До них мали доступ жерці, друїди, герметики. З них вийшли сучасні астрологія, нумерологія, ворожіння на рунах. Другі - народні. Поки жерці прозрівав майбутнє вождів і цілих народів, простій людині хотілося з'ясувати, що чекає його в звичайному повсякденному житті. Зараз ми знаємо такі народні способи розкрити майбутнє, як ворожіння на картах, на воску, на кавовій гущі. Третій спосіб доступний не всім. Це ясновидіння. Даний спосіб підходить не кожному, для нього потрібні особливі здібності.

Коли з'являється бажання поворожити, разом з ним виникає і побоювання: а це не шкідливо? Чи можна гадати? Езотерики, майстри ворожіння, переконані: гадати можна. Але не заважає дотримуватися деяку "техніку безпеки".

 1. Якщо вам ворожить хтось інший, між вами і гадати з'являється енергетичний зв'язок. Звертайтеся до позитивних, щасливим у своєму житті і фізично здоровим людям. Інакше їх невдачі або хворобу можуть перейти і на вас.
 2. При ворожінні самому собі головне - зберігати об'єктивність. Помилка ворожбитів - бачити всі негативні прогнози більш похмурими, ніж вони є насправді. А так як людина програмує себе на вчинки, то постійна тривожність і очікування поганого дійсно можуть привести до невдач навіть там, де їх не намічалося.І навпаки, не варто перебільшувати будь-яке гарне вказівка ​​і чекати унікального везіння, упускаючи непомітні, скромні шанси на успіх.

Зміст статті

 • Ворожіння на кавовій гущі
 • Ворожіння за датою народження
 • Хіромантія
 • Ворожіння по зовнішності

Ворожіння на кавовій гущі

Один з доступних способів віщування - ворожіння по гущі завареного кави. У турку потрібно засипати каву, варити його (без спецій), помішувати, а під час помішування зосереджено думати про те питанні, яке цікавить. Потім готову каву наливають в чашку, випивають, залишаючи на дні близько ложки рідини, чашку з залишками тричі повертають за годинниковою стрілкою (щоб рівномірно розподілилася гуща) і швидко перевертають на блюдце. Потім по отриманим узорів ворожать. Є великі списки зі значеннями малюнків, але краще ворожіння виходить при інтуїтивної розшифровці. Як можна дізнатися свою долю по гущі?

 1. Чим чіткіше, ясніше фігура, чим більше вона схожа на щось певне, тим важливіше буде подія.
 2. Відсутність помітних постатей взагалі - відсутність важливих подій.
 3. Значення фігури пов'язано з вашими асоціаціями, тому не поспішайте, подумайте, що у вас пов'язано з тією чи іншою річчю. Наприклад, для кого-то жаба буде символом мерзенного і неприємного, а хтось, побачивши такого плями згадає про Царівну-жабу і щасливий кінець цієї казки.
 4. Лінія - символ життєвого шляху або ходу задуманої справи (ламана - з несподіваними поворотами, вгору - вдала, вниз - невдала, розгалужується - вибір).
 5. Дрібні точки - на щастя чи грошей, але одні тільки дрібні точки, без інших фігур, віщують порожню, незначну життя.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Ворожіння за датою народження

Якщо вас цікавить, як дізнатися свою долю за датою народження, вам потрібно звернутися до астрології або нумерології.За датою народження можна скласти гороскоп. Чим точніше дані про народження, тим точніше вийде прогноз. Якщо ви враховуєте не тільки дату, але і час, і місце народження, це буде ваш персональний прогноз. Він підходить тільки вам. Прогноз по одній тільки датою відповідає всім людям, які народилися в цей день на земній кулі. А гороскопи, які можна часто побачити в ЗМІ, взагалі орієнтуються на те, під яким знаком Зодіаку людина народжена, і підходять для великої групи людей. Персональні прогнози по повними даними дуже точні, вони можуть передбачити всі значущі події в житті. Але щоб зробити таке пророцтво, вам доведеться довго вчитися астрології або звернутися до фахівця.

Нумерологія - це ще один спосіб дізнатися майбутнє. Для хорошого нумерологічного прогнозу теж потрібно бути фахівцем (або звернутися до такої людини). Але простий прогноз ви можете зробити самі. Для цього складіть всі цифри, які присутні у вашій датою народження. Отримане число, якщо воно двозначне, складіть ще раз, так, щоб вийшла одна цифра (крім числа 10, його не потрібно підсумовувати). Ця цифра розповість про ваші прагненнях і цілях. 1 - ви лідер і в усьому хочете бути першим. У житті будете займатися розвитком своїх талантів. 2 - ви мрійливі і зосередитеся на побудові міцної сім'ї і на батьківські обов'язки. Правда, вам буде нелегко піти з рідної домівки. 3 - ви енергійні, напористі і у вашому житті буде багато битв, в які ви будете прагнути самі. 4 - вас чекає робота журналіста, посередника, водія або вчителя. 5 - ви будете знамениті. Вас все життя буде тягнути обертатися в високих колах. 6 - ваша доля - любов. 7 - ви можете стати аскетом, які присвятили своє життя науці.8 - у вас в житті буде багато несподіваних поворотів, життя пройде незвично. 9 - ви - творча особистість, але остерігайтеся алкоголю. 10 - ви пізнаєте себе в екстремальних ситуаціях і можете вибрати роботу реаніматолога або рятувальника.

до змісту ↑

Хіромантія

Це метод, як дізнатися свою долю по лініях на руці. Ви можете зробити це самостійно. Однак користі від такого ворожіння буде не багато, це ви повинні врахувати відразу. Навіть якщо ви будете в точності слідувати вказівкам довідників (в Мережі дуже багато ресурсів з інформацією, яка лінія що позначає), без досвіду ворожіння ви не зробите поправки на тип долоні, колір шкіри, довжину і форму пальців, зв'язок лінії з іншими лініями та знаками на долоні. За точним передбаченням потрібно йти до фахівця. Але самостійне ворожіння по руці може стати прекрасним розвагою для компанії, поряд з тим, як дізнатися свою долю по імені або по народним ворожінням на судженого, тому не варто від нього повністю відмовлятися. Вивчіть основні лінії і їх значення, а коли будете гадати, дотримуйтесь головному правилу: чи не передбачайте поганого. Ви не фахівець і можете помилятися. Тому не потрібно пророкувати людині проблеми і псувати йому настрій.

Ось чотири основні лінії:

Лінія серця. Пряма і рівна віщує таку ж рівну, спокійну, гармонійну особисте життя і одну любов. Розгалужена - ситуації вибору, а острівці - вказівки на труднощі в любові. Датування (відповідність місця на лінії певного віку): мізинець - 10 років, безіменний - 30 років, середній - 50 років, між середнім і вказівним - 70 років. Тобто під безіменним пальцем, наприклад, знаходиться точка, відповідна 30-му році життя.З цієї датування можна приблизно визначити, в якому віці буде подія, вказане знаком (розгалуженням або острівцем) на лінії.

Лінія розуму. Чим вона ясніше і чіткіше, тим людина кмітливий, найерудованіший і розумніший. Знаки на ній вказують на важливі нові знання і на зміну світогляду. Датування: вказівний палець - 20 років, середній - 40, безіменний - 60.

Лінія життя. Її довжина не пов'язана з тим, скільки людина проживе. Але чим вона чіткіше, тим спокійніше життя і краще здоров'я. Острівці, розвилки і інші знаки - символи різних важливих подій. Датування: від центру вказівного пальця проведіть лінію на лінію життя. Точка перетину - це буде 10 років. Потім лінія ділиться на 10 однакових відрізків (від точки 10 років до кінця лінії). Кожен відрізок - десятиліття.

Лінія долі - покажчик на те, чи буде в вашому житті діяти фатум, доля, або у вас більше свободи волі (чим ясніше і правильніше лінія, тим сильніше вплив долі).

до змісту ↑

Ворожіння по зовнішності

Серед гідний є багато корисних в тому сенсі, що за ним можна не тільки дізнатися свою долю, а й зрозуміти, що за людина перед вами, коли ви тільки познайомилися. Це гадання про те, як дізнатися свою долю за родимками, за кольором очей, по волоссю і т. П. Найвідоміше з них - передбачення за родимками.

Родимки на голові

 • Про гроші і кар'єрі: на лобі справа, на вилиці, на горлі, на кисті. На лівій руці - фінансові проблеми.
 • О любви: на правій брові - раннє заміжжя, на лівій - проблеми в шлюбі. На правій щоці - щасливий шлюб, а на горлі - багатий. Родимка на губі - легковажність.
 • Про здоров'я: на підборідді вказують на погане здоров'я.

Є значення і у родимок на інших частинах тіла.Їх так багато, що існують списки значень, з якими краще звірятися, щоб не заплутатися. Але дещо можна і запам'ятати:

 • Чим яскравіше, більший і краще окреслена родимка, тим вона важливіше. Дрібні родимки можна не враховувати, особливо якщо ви ними усіяні.
 • Кругла, овальна, опукла родимка - хороший знак, а незграбна або хвороблива на вигляд - поганий.
 • Родимки з волосками можуть передбачати проблеми з грошима.
 • Світлі - вдалі, темні - невдалі для світлошкірих людей, і навпаки - для смаглявих.

Крім того, ліва сторона тіла вважається щасливою для жінок, а права - для чоловіків. Якщо родимка "на своєму місці", то вона пом'якшує свою несприятливу характеристику або підсилює щасливі властивості. У лівшів - навпаки: щаслива "чоловіча" сторона - ліва, "жіноча" - права.