Як стерти гель-лак?

Як стерти гель-лак?

Серед останніх новинок, призначених для догляду за нігтями, найбільшою популярністю, мабуть, користується гель-лак. Такий засіб дозволяє без особливих зусиль і витрат створювати "довгограючий" манікюр. При цьому нігтьова пластина практично не отримує ушкоджень, що вигідно відрізняє даний спосіб від звичайного нарощування гелем або акрилом.

Однак навіть якісне покриття потребує оновлення, адже нігтики постійно зростають. І тут виникає питання, як стерти гель-лак? Зрозуміло, найпростіше звернутися до професіоналів, але на це потрібні час і кошти. А тому в разі раптових форс-мажорів виникає потреба видалити фарбу самостійно. Що ж, дана задача набагато простіше, ніж може здатися.

Зміст статті

  • Необхідний мінімум
  • Порядок дій
  • Добра порада

Необхідний мінімум

Багато дівчат вибирають для зняття гель-лаку в корені невірну тактику, намагаючись видалити його механічно. Тим часом спилювати або тим більше зривати покриття не варто. Адже такий підхід призводить до пошкодження натуральних нігтів.

Для позбавлення від гель-лаку існують спеціальні засоби, що продаються в офлайн- і інтернет-магазинах, що поширюють товари нейл-індустрії. Найкраще користуватися складом, випущеним тим же виробником, що і саме покриття. Однак, якщо даних про фірмі немає, можна придбати будь-яку подібну рідину.Різниця між цими сумішами може проявитися лише в збільшенні часу, необхідного для впливу на фарбу.

Якщо немає можливості дістатися до спеціалізованого магазину, допустимо використовувати будь-яку рідину для зняття лаку, що містить ацетон. Такий варіант виходить менш витратним, але більш тривалим і шкідливим. Адже в більшості подібних засобів немає компонентів, що нівелюють дегидрирующей дію розчинника. Тому з тим же успіхом можна скористатися і чистим ацетоном.

Крім реагенту будуть потрібні:

  • ватні диски;
  • фольга;
  • апельсинова паличка;
  • абразивний пилка для нігтів;
  • Баффі.

Якщо шкіра рук дуже чутлива, варто запастися ще будь-яким кремом або простим вазеліном.

до змісту ↑

Порядок дій

Щоб розчинник подіяв швидше, потрібно спочатку злегка підпиляти фінішний глянець. Робити це слід дуже акуратно, не пошкоджуючи пилою прилеглі до нігтя ділянки шкіри. Достатньо лише домогтися матовості покриття.

Потім потрібно нанести на кутикулу і м'які тканини навколо нігтя захист з крему. Це дозволить не пересушити шкіру при випадковому контакті з розчинником. Далі можна приступати до самої процедури видалення гель-лаку.

Для цього половинки або четвертинки ватних дисків - в залежності від розмірів нігтьової пластини - необхідно просочити обраним Ремувер. Отримані тампони слід накласти на кожен ніготь і замотати пальці в окремі шматочки фольги. При цьому потрібно максимально щільно закрутити "фантики", щоб рідина не випаровувалася занадто швидко. Тримати розчинник на нігтях доведеться від 5 до 20 хвилин в залежності від товщини покриття і якості застосовуваного Ремувер.

Стерти гель-лак без залишку допоможе маленька народна хитрість. Потрібно піднести пальці в фользі до джерела тепла. У цьому випадку реакція піде швидше, і покриття розм'якшиться сильніше. Однак не варто використовувати подібний прийом тим, у кого шкіра або нігті занадто чутливі. У нормальному стані дана процедура може викликати легке відчуття печіння. Але активізація процесу цілком здатна посилити неприємні відчуття.

Знімати покриття слід апельсинової паличкою, починаючи з мізинців. При цьому не потрібно прикладати надмірних зусиль. Якщо гель-лак не перетворився в податливу плівку, варто потримати розчинник трохи довше або накласти на нігті нові диски з рідиною.

Як правило, вдається повністю позбутися від покриття. Особливо стійкі ділянки можна видалити під час шліфування баффом. Цей інструмент використовується для вирівнювання нігтів і додання їм здорового блиску.

до змісту ↑

Добра порада

Гель-лак не завдає нігтям видимих ​​пошкоджень. Але, як і будь-яке інше покриття, він перешкоджає повноцінному диханню і харчуванню ороговілих клітин. Тому, роблячи манікюр, не слід нехтувати доглядають процедурами.

Наприклад, під час розпарювання рук можна додати в ванночку морську сіль і будь-які ефірні масла. Чи не будуть зайвими і різні зміцнюючі маски для нігтів. Також слід контролювати свій раціон, в ньому повинні міститися різні вітаміни і мінерали, необхідні для здоров'я шкіри і її похідних.

Одного разу розібравшись з тим, як стерти гель-лак будинку, можна перестати турбуватися про режим роботи найближчій перукарні. Повернути манікюру акуратність, помітивши скол або тріщину на покритті, нескладно і самостійно.Для цього достатньо просто приділити собі час і позбутися від фарби на нігтях.