Як заробити золото в world of Tanks (WoT)?

Як заробити золото в World of Tanks (WoT)?

Усім відомо, що без золота в WoT дуже складно прокачати. Завдяки золоту можна придбати преміумні танки і аккаунт, зняти складне обладнання, купити додатковий слот для танка або розширити казарму. Але що робити, якщо немає бажання вкладати в гру реальні гроші? Як заробити золото в WoT?

Крім покупки золота в грі за реальні гроші Голд можна отримати і іншими способами. Наприклад, можна взяти участь в акціях і конкурсах, отримати Голду при реєстрації або за зміну пароля. Розберемо кожен спосіб заробітку золота в WoT окремо.

Зміст статті

  • Золото при реєстрації
  • Гарантовані 400 голди будь-якому гравцеві
  • Конкурси, акції та івенти

натисніть на картинку для збільшення

Золото при реєстрації

заробити золото для гри World of Tanks новачкові цілком реально. І перші золоті монети він може отримати абсолютно легально. При реєстрації аккаунта в WoT можна вводити так звані інвайт-коди (запрошення). Одні інвайт дають Gold, інші - преміум-танки, треті - витратні матеріали. Так, якщо при реєстрації вказати інвайт MAYNAVIGATOR, то можна отримати преміумний танк Т127 1000 голди і 7 днів преміум-аккаунта. Правда, для деяких регіонів даний код вже обмежений.

Також, зареєструвавшись за посиланням // cpm.wargaming. net / mnrgrjis /? pub = mag, ви отримаєте преміумний танк M22 "Locust" американського виробництва і 7 днів преміум. Правда, реєструватися краще з браузера IE. У підсумку ви можете отримує 1000 голди, два преміумних танка 3 рівня і 14 днів преміум-аккаунта.

натисніть на картинку для збільшення

Ви не вірите, що це можливо? Подивіться відеоролик від Jove на Youtube:

до змісту ↑

Гарантовані 400 голди будь-якому гравцеві

Будь-який гравець, який володіє акаунтом у "Світі танків", може отримати 400 золота за наступні дії:

  • проста зміна пароля додасть на ваш аккаунт 300 золота. Потрібно просто зайти в особистий кабінет на сайті // worldoftanks. ru і змінити пароль.
  • Прив'язка телефону до аккаунту дасть ще 100 золота. Для прив'язки телефону потрібно також відвідати особистий кабінет і вказати свій номер телефону, який потім стане в нагоді на випадок, якщо ви забудете свій пароль.

натисніть на картинку для збільшення

Посилання на акцію - // worldoftanks. ru / ru / news / 11 / new_action_protect_password /

до змісту ↑

Конкурси, акції та івенти

Акцій з роздачею голди практично не буває. Але зате в них можна знайти преміумні танки. Так, вже проводились акції, в яких кожен гравець мав можливість здобути радянський іс-6 і T26E4 "Супер Першинг". Причому якщо танк вже був в ангарі, то гравець отримував компенсацію у вигляді золота. У липневій акції гравці можуть обзавестися американським легким танком T7 Combat Car. Але у тих, хто зареєструвався на початку 2013 року, даний танк вже повинен бути в ангарі, так як він був вручений всім гравцям після перемоги в конкурсі Golden Joystick 2013.

натисніть на картинку для збільшення

Івенти - події, в яких потрібно знищити певних гравців. Зазвичай ці гравці є представниками адміністрації або "журналістського корпусу".За знищення танка такого гравця видають 500-1000 золота.

Конкурси, мабуть, один з найреальніших способів отримати золото. Якщо ви профі в своїй справі, то напевно зможете завоювати перше місце і добути крім золота цінні "матеріальні" призи. Наприклад, недавно в конкурсі "Краща карта", для якого потрібно було придумати свою карту для WoT, розігрувалося кілька десятків тисяч одиниць золота, ігрові комп'ютери і периферія. Причому "Варгеймінг" дуже часто проводить різні конкурси, наприклад "кращий сірникову
паперовий / сніговий / пісочний танк" і т. Д. Ви можете подивитися на сторінку // worldoftanks. ru / ru / news / pc-browser / 3 / і подивіться конкурси. Деякі з них йдуть прямо зараз, і ви можете взяти в них участь.

Якщо у вас є почуття гумору, то ви можете взяти участь і в щотижневому конкурсі "WoT-прикол" і отримати пару тисяч золота за жарт, відеоролик або прикольну картинку. Досить придумати що-небудь смішне, пов'язане з танками та грою, і завантажити це на сайт // wargag. ru.

Цілком можливо, ви знаєте інші способи, як заробити золото в World of Tanks. Опишіть їх в коментарях.