Як одягнутися на Хелловін дівчині?

Як одягнутися на Хелловін дівчині?

Хелловін - свято дуже-дуже древній, що народився в глибині язичництва. Традиційно він присвячується спілкуванню з потойбічним світом: люди запалюють спеціальні ліхтарики, які вказують шлях бентежним душам, накриваються святкові столи для частування предків. Зрозуміло, що сьогодні вже не настільки важливе питання, як одягнутися на Хелловін дівчині, - костюм всього лише служить створенню особливого антуражу. Адже спочатку красуні ховалися під спеціальними нарядами від уваги демонів, які напередодні Дня Всіх Святих вільно перетинали кордон між світами і могли нашкодити живим.

Зміст статті

  • прикидати "своєї" на святі нечисті
  • Вояж в страшну казку для дорослих
  • Чертовська краса, демонічна сексуальність

прикидати "своєї" на святі нечисті У кого варто перевтілитися, щоб злі сили не помітили тебе і обійшли стороною? Народна мудрість говорить, що камінь найпростіше сховати серед каменів - за цим принципом і вбиралися дами у всіляку нечисть. Колись давно накидали на плечі вироблені шкури з рогами і хвостами або замотували голови полотнищами тканини з намальованими страшними пиками, размалевивалі особи білилами і сажею. Виходило щось незрозуміле, яке уособлює жах загробного світу.

Сьогодні завдяки кінематографу кожен точно знає, як саме повинна виглядати відьма, королева вампірів, жінка-кішка або дияволка.Ці костюми можна зшити самостійно або купити вже готовими - Хелловін став найпопулярнішим світовим маскарадом, наряди для якого дуже затребувані. Зрозуміло, що ручна робота користується великим попитом, ніж фабрична штамповка, адже на святі хочеться створити максимально незвичайний і яскравий образ - тут найважливіше індивідуальність.

Стилісти радять: "картинку" необхідно добре продумати - аж до найдрібніших аксесуарів і гриму. Достовірно повинні виглядати не тільки плаття і макіяж, їм до пари повинні бути головний убір або зачіска, сумочка, взуття, прикраси.

Наприклад, хрестик на шиї вампірші - повний нонсенс, яким би розкішним він не був. Тут доречно виявляться один криваво-червоний камінь на довгому ланцюжку, загадкові символи і пентаграми. Дорогі діамантові сережки не дуже підійдуть до образу Баби-яги, так само як і намиста з перлів, - зате останні стануть відмінним доповненням наряду ундини.

до змісту ↑

Вояж в страшну казку для дорослих

Сьогодні наші знання про всілякої нечисті стали набагато ширше, ніж в далекому X столітті (коли, на думку істориків, у кельтів народилася традиція відзначати День Всіх Святих). Сучасна красуня не обмежена ролями відьмочки, русалки або примари. При бажанні цілком доступно перевтілення в одного з персонажів, придуманих письменниками і режисерами, - багато образів досить впізнавані. Взяти хоча б підступну мачуху Попелюшки з мультика Діснея або шкідливу фею-хрещену принцеси Фіони, невпинно ворожнечі зі Шреком.

Так ким одягнутися на Хелловін дівчині? При відсутності комплексів і спокійне ставлення до кривавого антуражу можна перетворитися в "мертву наречену", зомбі з моторошною раною на голові, кудлатого перевертня або скелет, весело відбиває чечітку.Більш привабливий варіант, що дозволяє підкреслити "живі принади", - різні злі героїні містичних і чарівних казок, від Снігової королеви до мачухи Білосніжки або морської відьми, що відняла голос у Русалочки.

У кожній з казок, улюблених в дитинстві усіма дівчатами, неодмінно є негативний персонаж, яким легко прикинутися на один день. Втім, сучасний Хелловін зовсім не передбачає обов'язкового залякування оточуючих. Так що на свято можна відправитися в образі милої Червоної Шапочки, юної чарівниці Герміони, доброї феї чи чарівною Белль - особливо якщо десь поруч буде кружляти закохане Чудовисько.

до змісту ↑

Чертовська краса, демонічна сексуальність

І все-таки частіше представниці прекрасної статі вибирають ролі відьом або їх пріспешніц - чорних кішок, кажанів. Складно сказати, чому зло здається нам таким сексуальним і привабливим. Можливо, вся справа в тій легкої чертовщінкой, яка таїться в душі будь-якого ангела?

Перевтілюючись в сучасну Бабу-ягу, годі й спотворювати обличчя накладними гачкуватим носом, а голову - звалятися перукою. Голлівуд успішно переконав усіх своїх шанувальників, що диявольська сутність зазвичай ховається під симпатичною і яскравою зовнішністю, тому ставку краще робити на підкреслений сексі-стиль.

Мереживні білизна напоказ, епатажне суперміні в поєднанні зі шкіряними ботфортами, кричущий макіяж - Хелловін дозволяє хоча б раз на рік побути вульгарною, не побоюючись осуду оточуючих і не ображаючи власний смак. В найстрашнішу і прекрасну ніч, коли зло панує над світом, дозволено все - цим напередодні Дня Всіх Святих підкуповує навіть ті жіночі серця, які в звичайному житті б'ються "в ритмі від-кутюр".